Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 80>
Korisnik
Poruka
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 20:59
I meni je drago vidjeti tvoje nove radove. Daskica i anđeo...stvarno nemam niti jednu primjedbu, samo pohvale....Čaša mi je interesantna i meni osobno snijeg nije previše ...nego možda samo postolje da nema onih šljoka...nego da su i tamo " nanosi snijega". Ideja mi je super.Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 21:14
meni je uvijek užitak prošetati tvojom galerijom i uvijek me nečim novim prijatno iznenadiš..... daska je super urađena, a pogotovo prelaz salvete i podloge!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 22:48
sve mi se sviđa Clap a dal bi trebalo manje snijega...možda bi....a neko bi možda više Big%20smile
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 09:25
Samo da znaš, gledam ja i divim se, samo ne stignem pohvalit. To tvoje trackanje uvijek ispadne savršeno.
 smile78
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 09:51
Ooo gle ovo :) Odlichni radovi! Daska mi je favorit ipak jer mi se veoma veoma svidja kako si doradila bojama!
S snega? Nije puno...Ima ga dosta, zavejala godina :)
smile71
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 11:26
smile39...daskica me naprosto očarala...tako si ju odlično obradila, doradila, napravila, ma genijalno, nigdje se ne vide prijelazi, sve je stopljeno prirodno, a i motiv je jako, jako dobar.... mali andjelak je isto krasan, pretpostavljam da je to na platnu....a čaše, odlično zamišljeno, no slažem se s Lulom i Proljećem...zericu manje snijega i šljokica i savršene su smile95
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 11:58
cure hvala vam najljepsasmile79,drago mi je da vam se sviđaju moji radovismile79
primavera anđeo je na gipsanom odljevu,a za kalup mi je posluzio poklopac od kutije ferrero rocher kuglica..
a za svijecnjak sam ideju nasla kod asket,naravno da nije ni priblizno lijep kao njeni,a i jos sam pretjerala sa snijegom,no dobro ionako se "prvi macici bacaju",drugi put ce bit bolje,valjda..smile79smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:25
Čekaj malo, jesam nešto fulala???
 
Kakav anđeo u gipsanom odljevu, gdje je taj rad????
Confused 
Confused
Confused
Nemoj mi zamjeriti jer je vrijeme u Zagrebu odvratno i ja ga tako teško podnosim!!!!
 
Uh, gdje je ono ljeto???Cry
 
A i vi me ubiste sa ovim božićnim radovima....
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 15:12
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Čekaj malo, jesam nešto fulala???
 
Kakav anđeo u gipsanom odljevu, gdje je taj rad????
Confused 
Confused
Confused
Nemoj mi zamjeriti jer je vrijeme u Zagrebu odvratno i ja ga tako teško podnosim!!!!
 
Uh, gdje je ono ljeto???Cry
 
A i vi me ubiste sa ovim božićnim radovima....

nema zamjerke draga,nisi jedina na koju vrijeme utijeceWink..djevojcica je anđeo samo su joj se krila pogubila ispod sruktur paste,i tu sam se malo zanijela,a skuzila kad je vec bilo kasno..smile79
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 15:54
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

anci pozdravljam te i zelim ti dobrodoslicusmile73..hvala ti na lijepim rijecimasmile79


evo jos nesto iz moje radionice..malo san zabrzala sa bozicnim motivom na mom prvom svijecnjaku,dosla mi ova stara casica pod ruku,pa reko iden probat..pa onda zasto vam i ne pokazatWink












smile79smile79



draga moja kaća, svaki put ostajem bez teksta na tvoj talent. svaka čast!!smile120
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 19:19
jaooooo....ma di ga nađe..........preslatko........





a ostali su ti radovi odlicni,eto 
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 19:36
drage, tatjana i leonarda ,hvala od srca na lijepim komentarimasmile79smile79smile58
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 07:55
Vidim ,doli je več zimski ugođaj a ja se spremila na godišnji.Ipak više volim vidit slavlje života i plodova  kao na onoj daščici,divota,a o izvedbi,koja je uvijek vrhunska,da ne govorim.
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 19:58
sve je jako lijepo, neznam što bi izdvojilasmile141
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:08
daska i djevojčica-anđelak su mi prekrasni. i čaša je lijepa, a ovo više snijega - manje snijega....pa što se mene tiče - može,ali tek u prosincu!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 00:32
hvala vam cure,bas ste drage,svima velikasmile79
maslina lijepo je vrijeme jos uvijek,samo pozuri sa godisnjim mozda nece jos dugoWink,noci su vec puno ugodnije,a zimskim ugođajem plasim neke nase forumasice ovisnice o moru i ljetusmile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 13:31
Dobit ćeš ti sebi, za to plašenje!!!
 
Već sada me lovi panika, kada se sjetim zime...
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 13:56
Evo i mene kod tebe. Gledala sam par zadnjih radova i činimi se da si čisti romantičar. Sigurna sam da voliš filmove sa dugim suknjama, tako MM to meni veli kad gledam neki engleski film.
Kad stignem pregledat ću sve vaše radove, od vas par koje sam vas naciljala.

Prekrasno i romantičnosmile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 14:13
Kaća, Šmrcko nas je naciljala za odstrel...gotove smo!!!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 14:28
 smile148 smile157draga kaća ne mogu vjerovati da sam propustila komentirati ove divne radove. Mea culpa.Sigurno sam ih gledala kasno noću i dogodilo se to što se dogodilo smile45 
A komentar je .....sve je savršeno,daska je predivna a dobro je i da si nas podsjetila da ćemo uskoro raditi božićne motive.Jedva čekam
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.