Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 89>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 22:41
Uvijek predivno -nema se šta 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 11:31
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

smile200pogodite čijim će se vrtom zloća uskoro prošetati Wink vjerojatno će biti ovako smile70 i onda ovako smile143 
ž
 
 
Samo si prije toga popij nešto za smirenje, jer postoji mogučnost da padneš u nesvijest od sve te ljepote, vjeruj mi!!!
 
Znaš onu pjesmu: umrijet ću od ljepote...Smile
 
Ah, da, možda ne bi bilo loše da kreneš sa šleperom!!!smile96
Doduše, možda sada neće toliko dijeliti jer nije vrijeme, ja sam bila u proljeću pa mi je moj auto bio premalen, a vjerojatno bi i šleper također...
 
Shasha, molim te oprosti što zachatavam temu, ali moram ženu pripremiti na što ide...LOLLOLLOL
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 15:06
Kontessa, kada dolazis do Shashe??
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 15:13
ne znam točno...od pon sam na go pa kad će ona imati vremena
proljeće,hvala na upozorenju Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 17:16
Isuse Bože, Shasha, pa kako nas možeš šokirati sa onako "jadnim" cinijama. Ja ne mogu vjerovati da u tvom dvorišću može nešto tako jadno izgledati Wink. Nemrem doći k sebi......ma prošetaću ja jednog dana tim dvoriščem....
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 17:17
Naravno kada krenem, krećem sa prikolicom LOL.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 18:01
Kat.rea,kod mene nema neke sredine ,ili je sve jako veliko ili minijaturno.Da nebi do zabune došlo,o cvijeću pričamLOL
Konte,daj javi koji dan prije pa da i Anaida doleti,Silvek bu obavezno,tu nam je i Nata blizu......Kat.reu pokupiš usputLOL
Proljeće,samo vi zachatavajte,dok mi dojadite sve vas izbrišemsmile156smile156
 
 
smile79
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 18:40
Lijepo sam se našetala tvojim vrtom (bilo bi bolje uživo), kao i uvijek sve je prekrasno, ali ovaj put mi je favorit onaj crveni stolisnik.Clap
život je more
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 19:06
Imaš pravo Lantana, crveni stolisnik je ko bombončić Wink. A ja ih prvo tražila godinama, a kada sam ih dobila nisam znala koje su boje, a ono bijeli i svjetlo roza ( za moj pojam bljedunjavi) Unhappy.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 22:11
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

ne znam točno...od pon sam na go pa kad će ona imati vremena
proljeće,hvala na upozorenju Wink

A da sačekaš poslije 13.7., možda bi ti ostalo 3 mjesta prazna, pa da imaš ujedno savjetnika koji će ti reći "...ovo nemaš u vrtu, ovo ti je tak krasno, ovo te čeka u Samoboru tamo je ljepši prijerak..." Big%20smile

P.S. Zar nisam lukavica jedna? LOL
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 22:22
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Kat.rea,kod mene nema neke sredine ,ili je sve jako veliko ili minijaturno.Da nebi do zabune došlo,o cvijeću pričamLOL
Konte,daj javi koji dan prije pa da i Anaida doleti,Silvek bu obavezno,tu nam je i Nata blizu......Kat.reu pokupiš usputLOL
Proljeće,samo vi zachatavajte,dok mi dojadite sve vas izbrišemsmile156smile156
 
 
smile79

Ali dajte to odgodite poslije 10.7., tad sam i ja na GO!!! A i onaj vikend 18. i 19.7. bi mi još bolje odgovarao.
Tvojim vrtom je uvijek predivno prošetati!!!smile95
A i društvu u Splitu bu super na kavi taj tjedan, pada im udarimo kontruu sjevernom dijelu Hrvatske. LOL
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 22:26
eto panike LOL ma sashka pa čut ćemo se mi nekoliko dana prije i dogovoriti ,a ne samo dan prije Thumbs%20Up  sve ćemo se dogovoriti ne brinite Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 23:45
shasha koliko me sluzi pamcenje mislim da mi vjetric doneo suncokrete
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 16:50
Kak je sad to moguće? I tebi i Andrei sam dala cvijet koji nikad u životu nisam imala smile42. Jesam luda il smile135?
Pa dobro onda, kad ga ima kod vas, jedna će mi valjda poslati mrvicu, pa ću ići od biljke do biljke i tražit iz kojeg sam busena to iskopala. Al meni ne cvate garant. Pa valjda bih vidjela? Ili ne bih Confused?
Kud mi je pamet otkazala, tud još i vid Cry!
 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 16:55
Dok se vi dogovarate tko je poslao koji cvjetak i kak se zove ja samo uživam!
Jednom riječju; predivno!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 18:27
shasha, a sličice cijelog dvorišta davno nisi stavila. Sigurno je lijepo kao i uvijek. On mi je nekako ogledni primjerak kad mojima nešto pokazujem.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 20:25
(kaj je već vrijeme da ju podsjećamo da stavi slike? uf, al vrijeme leti smile156
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 21:04
Nema druge navalile da stavljaš nove pa eto i ja se pridružujem . Hvala ti na koprivi ali nosim tebi kod Triše drugu vrstu pa se čujemo kad sve bude spremno . Još jednom hvala ti najljepša
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 00:43
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Kak je sad to moguće? I tebi i Andrei sam dala cvijet koji nikad u životu nisam imala smile42. Jesam luda il smile135?
Pa dobro onda, kad ga ima kod vas, jedna će mi valjda poslati mrvicu, pa ću ići od biljke do biljke i tražit iz kojeg sam busena to iskopala. Al meni ne cvate garant. Pa valjda bih vidjela? Ili ne bih Confused?
Kud mi je pamet otkazala, tud još i vid Cry!
 

Ma, ne... krivo si protumačila horti!!! Ono što dođe u shashine ruke to procvjeta milom ili silom izgleda!!!! smile96

Kaj ta žena svojim cvetkima radi da mi je znati!!! LOL
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 00:44
Dali da donesem reckane svjetlozeleno-žuškaste grančice koprive kad dolazim? Već ćeš ti te grančice natjerati da te razvesele!!! Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.