Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za moju dušu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za moju dušu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 125>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 00:27
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 00:28
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 02:58
Nisam još bila u ovom vrtu, ali sad kad sam svratila biti ću redovan gost, jer ovo je nešto posebno, ovo je botanički vrt....Komotno možeš staviti tabelu BOTANIČKI VRT  i za razgledavanje naplaćivati ulaznice...Ima puno lijepih vrtova na našem forumu, ali ovo je smile227....Nadam se da ću imati prilike vidijeti to u živo, jer izgleda da nismo daleko....Ne znam što bi posebno izdvojila ali izbor hemerokallisa, perunika i narcisa je fantastičan...Naročito me zadivljuje da imaš prekrasne primjerke dobivene iz sjemena....Morati ću ti poslati jedan moj mali iris koji izgleda nemaš u kolekciji, barem nisam vidijela sliku...Baš sam ponosna da imam nešto što ti nemaš i da ti mogu to poslati ( ostavi adresu na pp )....
Jedno pitanje za kraj jesi li po struci agronom ili cvjećer i na kolikoj se površini proteže tvoj vrt?   smile120
sutra je novi dan
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 09:02
Jagoda po prvi, ja po hiljaditi put Smile. Svaki sumoran dan započnem ovde gde vlada lepota, harmonija i bajka koju stvara zaljubljenik. Zahvaljujući njemu, svaki moj dan započne sa suncem.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 12:51
Tongueveć danima nisam vidjela tako plavo nebo!
 slike su ti za 5!ClapClapClapClap
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 20:41
Ovo je jedan poseban vrtClap
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 22:22
trave  u jesenskom ruhu dolaze do punog izražaja
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 07:03
Vrlo rado zavirim u tvoje carstvo..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 07:09
I  meni je poseban doživljaj zaviriti u tvoj vrtsmile93
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 00:39
Uvijek je lijepo prošetati ovuda, tako smirujuće, bogato a ipak savršeno skladno...
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 08:22
tvoji hemoraklisi su me oduševili smile93
e da sam bliže ja bih tebe pozvala na kahvicu i dok tebe nema zavukla se u tvoj vrt nebi mnogo uzela samo od hemoraklisa što imaš.smile197
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 01:40
jagoda

Po struci sam elektromehaničar i nikad nisam profesionalno radio sa cvijećem.Ja živim na selu i nemam lijep i moderan vrt, svuda oko kuće gdje je bilo slobodnog mjesta napravio sam dio vrta.

Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 08:18
smile93 smile120
Famozne trave........javor za 10!!!!!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 08:51
Ipak imaš očito dušu, ljubav i oko, kad si uspio kao amater napraviti takav čarobni raj.
 
U tome i jest čar tvog vrta: kao slobodno i razbarušeno a ustvari prekrasno i lijepo smišljeno.
ClapClapClapClapClap
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 08:54
Tvoj je vrt baš onakav kakvog si ja želim i pokušavam stvoriti: bujan, pun raznolikosti, tajanstven, šarmantan...Baš me briga jel moderan, to me ni pri odijevanju ne zanima LOL. Ti si moj uzor Muhlenbergia!
I da ne budu samo pohvale imam i pitanje: koja je to biljka iznad srećice (soleirolie)?
 
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 10:23
smile56i prvo u Vrt za moju dušu i moram se pobuniti. Kako nije lijep i moderan? Zar su lijepi sterilni i nakaradno koncipirani vrtovi sa ošišanim kuglama šimšira koji nemaju blage veze s prirodom? U redu, neko voli topiari, nek ih ima. Svatko ima neki svoj uzor, nekako počinjemo... s jednom biljkom, pa kako raste naše iskustvo, raste broj biljaka, na kraju se nešto iskristalizira, neki stil. Vrtovi ne nastaju preko noći ni za 3 dana. Ako ti nešto znači moja prosudba, a vidjela sam puno lijepih vrtova i ne mogu reći koji mi je najljepši, svaki je lijep na svoj način, no stvarno imaš prelijepi vrt i možeš biti ponosan na svojih ruku djelo...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 11:43
Ovdje je sve rečeno od pravih znalaca, moje amatersko oko vidi nešto prekrasno, ne zanima me dali je moderno ili starinsko, važno je da ima "ono nešto" - ti si to nazvao "za dušu" , baka bea je rekla "prirodno", Horti " tajanstven, romantičan", što bi ja tu uopće imala za reći - sve to u jednome: "to je baš ono pravo".
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 22:19
Originalno poslano od člana muhlenbergia muhlenbergia napisao:

jagoda

Po struci sam elektromehaničar i nikad nisam profesionalno radio sa cvijećem.Ja živim na selu i nemam lijep i moderan vrt, svuda oko kuće gdje je bilo slobodnog mjesta napravio sam dio vrta.

 
Hvala ti na odgovoru Muhlenbergia, kad nisi po struci cvjećar još više cjenim tvoj rad i tvoje remek djelo...nadam se da ću to doživjeti i u živo, negdje u proljeće...smile169
sutra je novi dan
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 23:22
Trave u Tvom vrtu očaravaju! 
Sutra je novi dan.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 01:09
Originalno poslano od člana muhlenbergia muhlenbergia napisao:

Hvala Vam svima!!!


Mira K

Slika akebie slikana danas,to je penjačica koja je više zanimljiva nego što je lijepa.Slika koju sam ja stavio je macro fotografija i izgleda zanimljivo,u stvarnosti cvijetovi su sitni i većinom sakriveni iza lišća.



Eh, dragi moj ovo sam očito propustila! U noćne sate ja krećem u obilazak i evo dođoh do tebe! Oda kada sam pregledavala tvoje cvijeće naprosto, uvjek nešto novo i zanimljivo nađem. Sve je tako prekrasno kod tebe!
Akebija me je oduševila cvijetom ali sam mislila da ga ima više i da nije tako sita kako kažeš. Čak sam u MBM - u vidjela biljke ali je tako sva nikakva da sam odustala od kupovine.  Neću na nju potrošiti, ima toliko lijepo cvatućih da ću se u proljeće opet baciti u trošak i "žicanje"Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 125>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.