Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 21:40
Ovako su danas tekli radovi i šminkanje kamenjara koji ću sutra poslikati jer je već počeo padati mrak kada smo ga završile.
Stiže Triša sa Brankom sa dva auta i dovozi mi kamenje koje sam dovukla sa Krka kada je Free bila kod mene da završimo dio za kaktuse.
 
 
I kariola nam treba LOL
 
 
Branko odlazi, sa crvenim autom a Triša ostaje.
 
 
Vidite kako je bila vrijedna Clap
 
 
 
Bogme i nju je Šime morao slušati LOL
 
 
U trenutku razmišljanja gdje što i kako
 
 
 
A ovo nije smjela slikati LOL Ja se odvažila i skinula jedno suvišno drvo da nam napravi lijepo mjesto za lijepi kamenjar. Sve je bilo jako žurno da ne brunda dotična koja je sigurno šijala kroz prozor. Nema više nekorisnog drvceta od oko 3 metra LOL
 
 
I za kraj,  još ne završeni kamenjar.. vide se sve konture
 
 
Hvala mojoj Triši, dr. Glumičiću LOL, esteti za ovo veliko djelo Heart
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 21:46
E to ja ne razumijem. Ne mora ni kopati ni saditi, a smeta joj... Imala sam i ja takvih problema, susjedima smeta čak i kad šećem po dvorištu u proljeće i gledam šta mi raste. I ja sam šutila... neko vrijeme... sad više nikom ništa ne smeta. Vjerojatno me samo ogovaraju kad ja ne čujem, a za to me briga! Nek svatko gleda svoja posla Angry
Uh, što me takve stvari odmah naljute!

Napravili ste odličan posao, ne dajte se smesti. Vjerujem da će već u proljeće sve biti prekrasno Clap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 22:17

Hej draga, baš sam ponosna na naše "remek djelo", da vidite kakav je to timski rad bio. Bez puno riječi -Šime donesi onaj kamen, malo okopaj, sad ga malo okreni, da tako je odlično, Triša što misliš da ogradimo pampasicu, a mogli bi i tamo napraviti još jedan mali kamenjar- naša je Mira neumorna, ali rezutat je fantastičan. Teško kamenje nosio je Šime, ono malo manje kotrljale smo po padini, a manje kamenje slagale u kamenjar, a kad smo posadile biljkice, već je počeo lijepo izgledati.

 
Doduše koliko biljaka je Mira pripremila ima za stotinu takvih kamenjara, neka, sutra slijedi nastavak - vidimo se u kamenjaru.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 22:20
i opet je jedna beskorisna površina dobila svoj smisao .... jedva čekam vidjeti krajnji rezultat
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 22:26
Mislim da bi trebala " očitati bukvicu" toj  susjedi da vas konačno ostavi na miru ili neka se uhvati metle i motike pa će biti zadovoljnija kad nešto korisno radi a ne da samo prigovara.....Svako normalan bi bio zadovoljan ako je nešto uređeno a valjda bi im bilo bolje da se legu zmije i parcovi.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 22:29
milica7  hvala na dobrim željama! da si me danas vidjela kako opet jurim a da mi ne vidiš facu, rekla bi da mi ni vrag nijeLOL
 
korijenko , naravno da su tu tvoje biljke, nema čega nema od tebe! Kalikantus je našao svoje mjesto i jako mu se veselim Tongue
 
enrikova nona hvala na dobrim željama i razumjevanju, usporiti... što je to, kako to izgleda LOL Eh, to  moram učiti. Žao mi je što te muči išijas ali klin se klinom izbija. Tako je danas popustila moja noga Wink
 
lilie , hvala što si navratila. Žao mi je da nisam uspjela poslati ti paket, ali ne stižem. Toliko sam toga spremila da će ti trebati ona Trišina prikolica Wink
 Znaju oni zanovetati pa čak i moj MM koji je, inače strpljiv ali ovog puta sam malo pretjerala. Ma kad on ne razumije moje želje i namjere... sad ili nikad i po svaku cijenu LOL
 
blue sky imaš pravo kada kažeš da bih puno toga htjela napraviti a da nikog ne opterećujem. Vidim da me razuiješ Wink 
Obavit ću to, nadam se u miru ali će se naći novi prigovori, makar na to što ću iznova očistiti lišće LOL 
Hvala ti što si sa nama Heart
 
 
 

 
 

 
Rijeka

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 22:34
Vidim akcija se nastavlja, a Triša je jedna jedina, nezamjenjiva, svaka čast. Bit će to sigurno lijep kamenjar. Clap
Nego nije mi jasno što si odma Franju okrivila da si pala, LOL pa nije on kriv da ti uvijek žuriš, a opet on te uvijek čeka smile156
Pozdrav svima i susjedi reci joj da se nama sviđa Wink
život je more
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 22:44
Emilly , hvala na podršci i razumjevanju. Žao mi je što postoje takvi ljudi ali sa njima se izgleda treba baš na način kako si rekla.
Naljutila me je danas i vjeruj, jedva sam se suzdržala, nisam se htjela spustiti na njezin nivo. Zato sam nazvala predsjednika zgrade i rekla mu da neka me nitko ne dira i provocira za ovo što radim i nikoga ništa ne pitam, ni za novac, ni za pomoć. Još sam rekla da ću uzvratiti istom mjerom ako već ne shvati i ona i svi koji se usude prigovarati, zagonovjetati, da je ovo za dobrobit svih.
 
Draga Tija, drago mi je da si navratila i dobro si rekla: beskorisna površina dobila smisao. Veselim se krajnjem rezultatu i nadam se da ću u miru raditi na korist svima. Samo to želim i ništa mi nije tško Smile
 
milica7 neznam do kuda bi stigla sa tim očitavanjem bukvice jer je ona toliko teška i zločesta, izfrustrirana da bi se valjda cijeli dan svađala.  Ipak, kratku će dobiti ako me još jednom dovede u sličnu situaciju Big%20smile
Dok se ja  nisam uhvatila posla tu je bilo i zmija i štakora, pacova, to im nije smetalo, vole ljudi te životinje LOL
Rijeka

Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 22:55
Drage moje cure!
Vidi da ste vrijedne i složne.
Radovi su ze zahuktali,ljepota kamenjara na vidiku.
Dr.Trishy zakon u svemu,da je nema trebalo bi je izmisliti.
Sretna sam što sam dio te ekipe,znam da će susjedi uživati,u uređenom okolišu.
 
smile57smile120Što na umu,to u rukama,lopata!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 22:56
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Vidim akcija se nastavlja, a Triša je jedna jedina, nezamjenjiva, svaka čast. Bit će to sigurno lijep kamenjar. Clap
Nego nije mi jasno što si odma Franju okrivila da si pala, LOL pa nije on kriv da ti uvijek žuriš, a opet on te uvijek čeka smile156
Pozdrav svima i susjedi reci joj da se nama sviđa Wink
 
Ma vidi ti tebe, draga Lantana, kako ti zaključuješ da sam okrivila Franju LOL Ovaj put je on jako žurio da gleda snimku formule ( kad je već propustio prijenos) a ja mu lijepo rekla da ću sama iznjeti iz auta.
Da ga imaš tjedan dana doma, možda tako nebi mislila, on me zaista uvjek čeka kada nezna što će sam sa sobom LOL
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 23:03
Belina draga neka si nas i ti pohvalila, sutra ćemo još složnije raditiWink
 
Dr.Trishy zakon u svemu,da je nema trebalo bi je izmisliti.
 
Za nagradu je dobila jednu planiku Wink
 
Susjedi su već davno mogli uživati ali kada nisu do sada možda će od sada smile188
Rijeka

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 00:04
Moram vas ponovo pohvaliti: i tebe i Trišu i sve ostale koji su ti pomagali. Bit će to ugoda za oko
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 00:26
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

 
Susjedi su već davno mogli uživati ali kada nisu do sada možda će od sada smile188
Da li će susjedi uživati ili neće, tko ih hmmLOL bitno je da ti uživaš u plodovima tvog rada i tvog vrijednog društva.Clap
 
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 03:01
Miro draga, jako mi je žao da nisam danas mogla biti od pomoći. Malo me puta mm treba za nešto, a danas je to bio slučaj...Morali smo zajedno obaviti neke obaveze....Vidim po slikama i tekstu da ste ti i Triša uz pomoć plaćenog čovjeka napravile pravo remek djelo u zemlji i kamenu....Dobile ste i jezikovu juhu od "dobre" susjede za stvari koje nepotrebno radite....Žao mi je što si pala i ogulila facu...U ovom slučaju važno je da nisi nogu sredila i da možeš hodati i raditi...Proći će to tebi  brzo i biti ćeš nam opet ona naša nestašna Mira....Možda vam se sutra pridružim, javiti ću se...WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 06:46

Mira, trebala si organizirati jednu kavu kod tebe npr.u subotu kad bi se možda još netko od forumašica mogao priključiti akciji.

Cure svaka vam čast i baš sam ponosna što ste dio moje ekipe tj. što sam vas upoznala...Hug

Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 07:54
Draga NATALY,
Ideja ti je za 5,ja imam lopate i KAVE
 
Dobar korak!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 07:59

 

 

Monn smile78

Bebolinasmile78
 
Jagoda možeš nam se pridružiti danas i da dođeš uzeti neke biljke. Nema više grubih radova, sada je samo ostala sadnja i još malo uljepšavanja.
 
Nataly, hvala na ponudi.Heart To nije bilo moguće a i nepotrebno da  netko kopa i vadi kamenje, ja sam morala taj dio sama proći.
Voljela bih da danas svratiš da vidiš uživo i sugeriraš nešto, do 16h se još lijepo vidi, dan je.
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 08:00

Belina, to bi tako trebalo biti kod tebe jer je tamo fini posao. Bilježim seSmile

Rijeka

Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 08:01
E, pa, ovi kamenjari su stvarno opasni!
Pred dvije godine, kad sam svoj slagala, skoro bez prsta ostala.
Ti zbog svoga možeš dobit glavnu ulogu u remakeu "Scarface"-a. LOL
Bravo, cure, i dečko, dobar posao ste napravili! Baš je super kad si tako uzajamno pomažemo.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 08:17
Bigi, hvala što si navratila. Heart
Za "Scarface" mogu dobiti ulogu, već imam ožiljak na istoj strani a bogme mogla bih i onako opasna biti kao Al PacinoLOL
 
Jaoj kako mi je  pameti tvoja torta  za energiju koju moram i danas sakupiti Wink
Rijeka

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,314 sekundi.