Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 80>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 14:41
smrckica,ma skuzila si me iz prveWink,obozavan engleske filmove,pogotove one sa dugim suknjamaLOL..
hvala ti sto si naciljala moju galeriju,i komplimentirala radove
proljece nisi se valjda prepala smrckoLOL?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 14:49
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

 smile148 smile157draga kaća ne mogu vjerovati da sam propustila komentirati ove divne radove. Mea culpa.Sigurno sam ih gledala kasno noću i dogodilo se to što se dogodilo smile45 
A komentar je .....sve je savršeno,daska je predivna a dobro je i da si nas podsjetila da ćemo uskoro raditi božićne motive.Jedva čekam

mare draga puno,puno hvala na lijepim rijecima..a mi nocne ptice,desi se to nama,meni i precestoEmbarrassed
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 17:04

daska za rezanje ti je prekrasna,jako lijepo usklađena i jako dobri prijelazi

Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 20:20
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bravissimo, draga. Prekrasni radovi, ali to je tako normalno kad si ti u pitanju.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 11:03
ancicasmile79,saarasmile79 puno,puno hvalasmile79
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 11:11
evo jos nesto san napravila,jednu skrinjicu i kutiju za vino,na kutiji mi nista nije islo od ruke,uprskala sam prelaze,ni priblizno zadovoljna ko sa daskom sa istim motivom.














smile79
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 11:15
ma ništa nisi uprskala..super je kutija....drugačija je nego daska ali je dobra...a škrinjica je baš romantična Smile
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 11:20
smile181...gdje si uprskala prijelaze???? Ja sam totalni amater po tom pitanju i meni je kutijica čarobna smile71 motiv mmmmmmmm, a i kutija za vino je baš vintage....prekrasno i majstorski napravljeno draga Kaća smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 11:28
cure divne ste,ali me ne mozete utijesitWink,sto sam vise trackala to je bilo sve gore,pa sam odustala od popravljanja..mozda da nisam prije napravila dasku i onako uspijesan prelaz,da bi mi ovo i bilo ok..ali ovako..saljem vam moresmile79,najljepsa hvalasmile58
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 12:01
Meni je kutija jako lijepa,ali škrinjica je pre,predobra.oduševljava me tvoje slaganje i kombiniranje boja,ja to nikad neću naučiti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 12:25
Škrinjica j prekrasna, a na kutiji ne vidim ništa loše. Jako je dobro ispala, jedino što se malo razlikuje od daske, ali kome smeta. Super je!
ANĐELKA
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 12:25
kutija mi je lijepa, ali skrinjica... uh, uh... prekrasno smile55
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 12:37
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a meni ti je ovo jako jako lijepo. Ova modro plava boja mi je savršeno uklopljena. Baš mi se sviđa, baš, baš neka znaš.
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 13:11
eeee ja sam odusevljena!!!!
i nista ne kuzim hheheheh
Jel skrinjica sa vise kombinovanih motiva (salveta)? i jel ima dorade bojom..one crtice zelene...na to zapravo mislim?
Detalji sa zadnje dve slike shkrinjice su mi visa matematika, pa se samo divim! :)
A boca za vino je prelepa!! Motiv je legao skroz na skroz! Svaka chast za ideju! Jasno mi je za koje prelaze prichas..na dasci je to uradjeno majstorski, ali ovo uopste nije tako lose kako se tebi chini. Subjektivan osecaj ti je nadjchao realnost... i dalje stojim iza toga da je prelepo bez imalo skromnosti!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 14:46
curesmile58,odusevite me svaki put sa svojim komentarima,od srca hvala..svima po jedna velika,velikasmile78
lilian na skrinjici je print,i nije kombinacija,motivi su sa istog printa.i nisam ga dorađivala bojama,osim sto sam na mjestima presla lagano zlatnom..moran iskopat link na kojem sam pronasla taj motiv,pa cu ga stavit na printeve,ima jos puno predivnih motiva na tom mjestu..
smile79
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 17:22
škrinjica je odlična! a ovo što te muči s kutijom nije tak stravično kako se tebi čini, ali potpuno te razumijem ako ti nisi zadovoljna. ništa zato! bit će opet dana kad će ti ići sve od ruke pa ćeš zaboraviti na ovo.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 19:29
draga anastazija hvala ti puno,punosmile79
zaboravila sam napomenut da je skrinjica vec nasla novu vlasnicu,jednu prekrasnu djevojku kojoj je jucer bio rođendan,a posluzila je kao ambalaza za puno bitniji poklon,onaj od moga sina za njemu najdrazu curu na svijetu..
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 20:19
...eto, najbolji dokaz da je škrinjica perfektna...ne bi sinko u nju stavljao poklon za svoju dragu da kutijica ima nekakvu felu smile71
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 20:46
primavera hvala ti jos jednomsmile79,a najbitnije je da se skrinjica svidjela i djevojci,i to jako,bar tako sinak kazesmile184
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 21:51
škrinjica je ludilo! blago sinčekovoj curi! Kutija za vino taman od gušta za nazdravit.
Sve za +10!
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.