Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 89>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:30
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

to je navek tako draga moja
a na kj si printala?


Na rižin papir ..ali onaj fini.... jako tanki
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:32
plodite me s tim papirom...di ga imaaaaaaaa...jadna ja neuka mala
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:37
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

plodite me s tim papirom...di ga imaaaaaaaa...jadna ja neuka mala


Če da se dogovorim ...ja tebi papira...a ti malo prinanja...( btw, imam koma printer )
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:39
prinanja je valjda printanje..hehehe...ja imam na poslu crno belo a kuci u boji sam moram kupit boju, kasd kupim more mila,probamo
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:39
jassi, oma iz ovih stopa po secer u vidu cokolade jer si pocela koristiti cudne izraze kao ploditi :P zeno, zeno :) plavusho moja draga :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:41
ma kaj ja...hippY NEK IDE PO SECER KAD ME TU NAVLACI.....lako mene malu jadnu...sve mi se svidja i ja sve bi.....aaaaaaaaaaaaaaaaa
izmedju ostalog to rade mele pcele sa cvetekima, kaj oces
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:46
drage

ančica.....rose....nonochka......jassi.....branka 202....lestek...ivona 777.......
salvetice su vam u Zagrebu........franjica draga, podjelit ce Vama one koje ste si izabrale..........smile79
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:47
ninochka ti zemi moje pa mi dofuraaaaaaaaaaaaaajjjj
 
fala lea
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 15:37
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ma kaj ja...hippY NEK IDE PO SECER KAD ME TU NAVLACI.....lako mene malu jadnu...sve mi se svidja i ja sve bi.....aaaaaaaaaaaaaaaaa
izmedju ostalog to rade mele pcele sa cvetekima, kaj oces


da..da ...uvijek je za sve Hippy kriva...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 18:18
Cure, nakon Jassine vijoline, moje je oko poludjelo za tom salvetom pa vas srdačno molim da se javi bilo tko ko ima tu salvetu...itko, bilo tko, može me čak i dobro ucjeniti, spristajem na sve...
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 19:57
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Cure, nakon Jassine vijoline, moje je oko poludjelo za tom salvetom pa vas srdačno molim da se javi bilo tko ko ima tu salvetu...itko, bilo tko, može me čak i dobro ucjeniti, spristajem na sve...
 
 
violina je narucena na ovoj stranici, ako cu ja opet narucivati od njih, dobit ces violinu. ali nisam namjeravala u skorije vrijeme nista uzimati. Ne svidja mi se sto su preskupi. Ne da cu propasti ako kupim koju salvetu koja je skuplja, nego sto se osjecam prevareno kad moram platiti jedan primjerak salvete cirka 5 kuna.
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 22:17
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

drage

ančica.....rose....nonochka......jassi.....branka 202....lestek...ivona 777.......
salvetice su vam u Zagrebu........franjica draga, podjelit ce Vama one koje ste si izabrale..........smile79
 
hvala leonardic, vec sam s franjicom dogovorila cvenk s njenim mz (mozda zetom, zasto mozda da mi je znat...). vielen dank! ak kaj trebas, javi! smile79
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 22:58
Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

drage

ančica.....rose....nonochka......jassi.....branka 202....lestek...ivona 777.......
salvetice su vam u Zagrebu........franjica draga, podjelit ce Vama one koje ste si izabrale..........smile79
 
hvala leonardic, vec sam s franjicom dogovorila cvenk s njenim mz (mozda zetom, zasto mozda da mi je znat...). vielen dank! ak kaj trebas, javi! smile79

brankyć

ja bi onu istu koju si dala franjiciEmbarrassed, ako imaš još....smile143
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 23:00
Originalno poslano od člana gortyna gortyna napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Cure, nakon Jassine vijoline, moje je oko poludjelo za tom salvetom pa vas srdačno molim da se javi bilo tko ko ima tu salvetu...itko, bilo tko, može me čak i dobro ucjeniti, spristajem na sve...
 
 
violina je narucena na ovoj stranici, ako cu ja opet narucivati od njih, dobit ces violinu. ali nisam namjeravala u skorije vrijeme nista uzimati. Ne svidja mi se sto su preskupi. Ne da cu propasti ako kupim koju salvetu koja je skuplja, nego sto se osjecam prevareno kad moram platiti jedan primjerak salvete cirka 5 kuna.


Gortyna, vidjeh stranicu, što reći, plati pa se rugaj... zez je u tome što sigurno iz inozemstva nečeš naručiti jednu salvetu pa te pošiljka košta ko svetog Petra kajgana ( Bože opristi Tongue ).
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 23:12
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:


















jesu li ti ove salvetice avalibl za čenđanje......ako je ......javi....ja bih po jednu...Embarrassed
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 23:14
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:



















prekrane su.........imaš ih
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 09:07
hippy ne placi i gundjaj...imas kod ninochke nekaj lepoga sam ti poslala
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 09:10
btw ovo je stranica gdje mozete vidjeti sto sve mozete kupiti u lumosu a njihovi su produkti, daklem ako nema necega mogu vam naruciti:
 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 09:14
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

hippy ne placi i gundjaj...imas kod ninochke nekaj lepoga sam ti poslala


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 09:21
aha...ok ...i ja mislim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.