Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj seoski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj seoski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 323>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 2,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 22:14
kat.rea to je neki starinski cvijet i samonikli
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 22:15
ona zuta je lepa dora cinija ove godine ih imam stvarno puno i svakojakih boja
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 22:17
sljez nemam pojma mi ga zovemo tratiri,a donio sam sjeme vec odavno iz Njemacke ima i bijela boja
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 22:17
I na kraju te moram pohvaliti zbog vrtnih hibiskusa, koliko boja ih imaš 5 ili 6, a svi su krasni, pa gerberi i "vrtni gerberi", a na kraju oleandri koji su čini mi se otišli "nebu pod oblake", ili je to samo takav kut snimanja..... a i njih imaš zavidnu kolekciju. Bravo Toni Clap.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 22:24
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

I na kraju te moram pohvaliti zbog vrtnih hibiskusa, koliko boja ih imaš 5 ili 6, a svi su krasni, pa gerberi i "vrtni gerberi", a na kraju oleandri koji su čini mi se otišli "nebu pod oblake", ili je to samo takav kut snimanja..... a i njih imaš zavidnu kolekciju. Bravo Toni [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />.

Imam ja oleandera 30 i dosta su visoki kako koji , a ima ih raznih boja samo mi fali tamnocrveni dupli
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 22:27
Hej stvarno si brz....daj prosim te taj starinski cvijet poslikaj izbliza, pretpostavljam da je onda trajnica ( ili se sam zasijava), nije bitno jer i jedno i drugo me zanima.
Tratir ( lijevak pretpostavljam), ma krasni su, a ja se pokušavam sjetiti kako smo ih mi zvali u Slavoniji dok sam bila dijete, ali ne ide....
A od cinija češ nadam se isto skupiti sjeme......
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 22:37
Ovo je sljez sad znam da se tako zove a njega sam isto nazivao tratiri samo visoki.Narastu i do 2 metra i u svakakovim bojama.Bude i on dosao na red.A ono druo je skroz drugaciji nisko raste ali ima slicne cvjetove
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 00:59
Prekrasno cvijeće. Ricinus je pravi džinClap

Kako čuvaš biljke od plamenjačeEmbarrassed?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 09:42
Predivno cvijeće...
A pesi i maca uživaju !
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 09:48
Originalno poslano od člana Željka23 Željka23 napisao:

Predivno cvijeće...
A pesi i maca uživaju !

oni uzivaju ali ja bas nisam dok sam vidio da mi legze i valjaju se po salati
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 09:49
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Prekrasno cvijeće. Ricinus je pravi džin[IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" />Kako čuvaš biljke od plamenjače[IMG]smileys/smiley9.gif" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />?

Do sada nisu imale plemenjacu ni jedna,hvala na posjeti
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 09:50
Uf ,to ti vjerujem.
I mojima je najslađe ići po redovima...
Neki puta se ljutim na njih ,a puno puta mislim ,da ima svega i previše ,pa oguglam na njihove šapice!LOL
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 09:51
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Hej stvarno si brz....daj prosim te taj starinski cvijet poslikaj izbliza, pretpostavljam da je onda trajnica ( ili se sam zasijava), nije bitno jer i jedno i drugo me zanima.
Tratir ( lijevak pretpostavljam), ma krasni su, a ja se pokušavam sjetiti kako smo ih mi zvali u Slavoniji dok sam bila dijete, ali ne ide....

A od cinija češ nadam se isto skupiti sjeme......

a pa sakupljam sjeme dođe jeftinije nego kupovati.One starinske su ocvale jos samo gdje koja pa sam ih odstranio,ima ih isto vise boja bas ima i lijepa placa imam negdje sliku
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 09:54
Originalno poslano od člana Željka23 Željka23 napisao:

Uf ,to ti vjerujem.
I mojima je najslađe ići po redovima...

Neki puta se ljutim na njih ,a puno puta mislim ,da ima svega i previše ,pa oguglam na njihove šapice![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />

moji tri idu svuda kud i ja .zanimljivo je vidjeti dok idemo u sernju okolo okusnica dva peseka macak i ja.Iako mi rade stetu u vrtu i opet ih pustim a mogu zatvoriti vrata da nedu.a da jedan nede a drubga preskoci i ogradu i vrata i opet je u vrtu
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 10:49
Ma Toni sve je prekrasno ja ne znam šta da kažem od sad ću i ja ovako smile57-to po kratkom
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 22:35
starinske ,neznam im ime samonikle.Ima ih vise boja,rozna,bijela,plava
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 22:36
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 22:37
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 22:49
Sve mi je krasno!!!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 22:54
Toni, imaš puno cvijeća i sve je prekrasno, ali ovaj posljednji plavi mi se jako svi Clap
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 323>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.