Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dio mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dio mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 119>
Korisnik
Poruka
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 17:06
Ma iskreno nemam vremena,moja veza je tako spora,probaću večeras nešto prebaciti,imam goste a i drugi mi dolaze za vikend iz Tešnja a ja hoću u ponedeljak u banju u Fojnicu.probaču večeras staviti,pozdrav za sve vas koji me posječujete
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 18:21
Što je draga spremaš se u toplice, ajde, ajde uživaj ti nama, lako za slikice, čekamo proljeće i nadam se da će me tvoja penjačica razveseliti - još ništa.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 18:28
E Triša moram malo ovog dosadnog vremena potrošiti,pa i malo ove stare koskice oporaviti,valja kopat,pljevit,sadit ,ti barem znaš koliko je imanje a godine pritislesmile160
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 18:33
sarajka danas sam kupila gomolj begonije, pa te kao iskusnu uzgajivačicu tog divno cvijeća pitam da li da je odmah posadim u saksiju u kući pa na proljeće van.kad ti svoje vadiš iz zimskog sna i šta im radiš.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 19:52
draga moja moje su još zamotane u novinu i u gajbi ,ja ih krajem marta posadim tako što stavim pola saksije zemlje pa pospem šakicu kana pa opet zemlju na kraju utisnem lukovicu otprilike 2-3 centa da je pokrivena zemljom i tako ih poredam vani ali bez tacni,doduše one počnu nicati kasno ali meni tako odgovara jer cvjetaju sve do snijega,ako imaš mjesta ti sve tako uradi,zalij i ostavi u kuću a izbaci ih vani tek krajem aprila ,jer tako kad niknu u kući osjetljive su na mraz
naravno u kasnu jesen ,nekad i snijeg padne po njima posječem ih izvadim lukovice dobro osušim i zamotam u novinu ,pa u gajbu i spremim u podrum,baš sam opširnasmile127
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 21:36
Nisi opširna draga, uvijek dobrodošao savjet svima.
 
I nemoj mi pričati o "starim koskama", jer sam te lično vidjela kako skakućeš.smile199
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 01:36
Navratila da vidim što je novog kod tebe...
A ono ti nama ideš u toplice! Hajde da možeš biti spremna za proljeće Smile
 
smile78
Rijeka

Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 09:48
hvala draga sve ću radit po tvojim uputama.pusa
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 06:43
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 07:56
smile169
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 00:37
gdje si draga jel u Sarajevo stiglo proljeće?
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 01:12
smile73
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 06:34
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

draga moja moje su još zamotane u novinu i u gajbi ,ja ih krajem marta posadim tako što stavim pola saksije zemlje pa pospem šakicu kana pa opet zemlju na kraju utisnem lukovicu otprilike 2-3 centa da je pokrivena zemljom i tako ih poredam vani ali bez tacni,doduše one počnu nicati kasno ali meni tako odgovara jer cvjetaju sve do snijega,ako imaš mjesta ti sve tako uradi,zalij i ostavi u kuću a izbaci ih vani tek krajem aprila ,jer tako kad niknu u kući osjetljive su na mraz
naravno u kasnu jesen ,nekad i snijeg padne po njima posječem ih izvadim lukovice dobro osušim i zamotam u novinu ,pa u gajbu i spremim u podrum,baš sam opširnasmile127
Ufff ovo sam trebala pročitati prije Confused! Ja sam posadila četiri lukovice begonije onako obično..u zemlju Unhappy
Time is something you can never get back..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 23:12
Hej draga moja, tvoja penjačica (valjda je to neki klematis) narastao 30 cm, kako mi je lijep kraj bijelog solanum jasminoidesa!smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 10:30
ma ja kod nas sve malo kasni zbog vremena
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 23:02
o,stiglo je  proljeće,i sve već počinje cvjetat,ali nikako da stignem staviti slikice,moja veza je tako loša i treba mi dosta vremena da postavim slikice,probaću  da ih ovih dana stavim
Draga Triša zaista mi je drago za klematis da ti napreduje,jedva čekam da ga vidim u cvatu kod tebe uz tvoje prekrasno cvijeće
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 22:25
Draga, čekamo slike!
smile78
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2011 u 00:05
evo i mene s proljećem da vidim kako je u Sarajevu a ono nema slikasmile178pozdrav
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 20:00


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 20:11
Jao Sarajka kad si ovo slikala ???smile43smile78
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455 119>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.