Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj seoski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj seoski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 323>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 2,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 18:00
Na mojem balkonu vec ima grožđa
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 18:01
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 18:10
krasno grožđe Toni, jel to "direktor"?
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 18:14
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

krasno grožđe Toni, jel to "direktor"?

Nije,neko sitno crno jako ukusno i slatko za jesti.Imam ga vec nekoliko godina po cijelom balkonu toliko urodi nemogu ga sam ni pojesti
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 18:23
ličilo mi na Izabelu a nju kod nas zovu i direktor....meni je prefina a kak krasno miriši... probaj napraviti sok od grođa ili pekmez,meni je super... naravno ak ti se da gnjaviti sa time.... ili jednostavno se potrudi da ga "pokoriš"   
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 18:36
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

ličilo mi na Izabelu a nju kod nas zovu i direktor....meni je prefina a kak krasno miriši... probaj napraviti sok od grođa ili pekmez,meni je super... naravno ak ti se da gnjaviti sa time.... ili jednostavno se potrudi da ga "pokoriš"   [IMG]smileys/emot67.gif" align="middle" />

Imam ja i izabelu,kao sto kazes ima krasan miris i ukus.Kod mene u selu samo sam je ja uspio jos sacuvati.Fini je sok od grozđa probao sam kod jedne susjede jer ja sa time bas ne baratam.
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 18:59
Krasno cvujeće kao i uvijek.....Reci ,kako šišaš lozu kad tako dobro rađa.
Meni je to orezivanje uvujek problem.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 19:53
Groždje,njam.Moji roditelji imaju dvije vrste crnog grožđa.Jedna jakooo miriše,slično kao jagode i slatka je,druga je malo kiselija.Mama pravi sirće od te kiselije vrste,ovu drugu pojedemo.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 20:35
Originalno poslano od člana josipa josipa napisao:

Krasno cvujeće kao i uvijek.....Reci ,kako šišaš lozu kad tako dobro rađa. Meni je to orezivanje uvujek problem.
Isto kao i kod tebe problem,susjed mi nekoliko puta pokazivao i nede.Jednostavno orezem vece grancice jer ovo je vise lici na penjacicu.Duga je valjda dvadesetak metara ako ne i duza.U ljetu je redovito prihranjivam i zaljevam pa zato i rodi
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 21:58
Probala sam i to grožđe ali ja imam i bijelo sitno to kod mene malo ko ima . To je grožđe toliko slatko da nije za povijerovati -stvarno Toni svega ima kod tebe 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 09:41

Toni kod tebe je sve prekrasno. I posijano i posađeno i samoniklo. Cvjetni raj.Clap

 

Ali pesekima i maci je očito raj povrtnjak!ConfusedLOL

Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 11:33
Ja mislim da su to jednogodišnji kokotići, to roza i bijelo, samoniklo.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 21:18
Originalno poslano od člana Athena Athena napisao:

Ja mislim da su to jednogodišnji kokotići, to roza i bijelo, samoniklo.

Neznam imam kokotice plave ali oni imaju drugacije lisce
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 21:19
poceli su i jesenski plodovi
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 21:21
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 21:22
bas vidim postao sam i neukrocena biljka
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 23:33
Danas sam dobio bananu
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 09:54
sta drugo reci nego prelijepio a koliko mogu vidjeti u pozadinama izgleda da je tvoj Batok cjeli u cvjecu.I da nesto bi molila ako ces imati koju sjemenku ricinusa viska sjeti me se
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 21:40
[QUOTE=hana] ličilo mi na Izabelu a nju kod nas zovu i direktor....meni je prefina a kak krasno miriši... probaj napraviti sok od grođa ili pekmez,meni je super... naravno ak ti se da gnjaviti sa time.... ili jednostavno se potrudi da ga "pokoriš"   ovo je izabela samo jos zelena
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 22:08
počela sam guštati..pregledala 4 stranice i odjednom..nevidim više ni jednu slikicuConfusedConfusedConfused pokušati ću opet kasnijeCryCry
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 323>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.