Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 272>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 07:13
Kod Hoye sve uobičajeno lijepo. A za kolege i koprivnu čista petica!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 12:23
Primorka, samo ti navrati - uvijek sa dobrodošla.
 
Anaida, pred malo vremena je direktor rekao da dečki idu u novi prostor, on, njegova žena i ja ostajemo u ovim prostorima gdje smo sada.
Bez razmišljanja sam mu rekla: Nemojte, ja ću uvenuti bez njih.
Eto, takvi su!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 13:03
Aha žena je znači osigurač.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 14:01
Vidi Triše, svak čast Wink!!!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 18:38
Prvi liatris cvjeta. Očekujem još bijele
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 18:59
Kako je prekrasan-----------kolika je visina te biljke i jeli se dugo zadržava njegov cvijet. 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 19:25
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Smrčko - ovo je mala smokva, a ne velika lantana - uzgojila sam krivu biljku!
 


Sve ja to znam i zeza ću te do kraja života 

Danas mi susjeda kaže " Aaaaa, pa ovo je kopriva". A što ona zna? Ja vidim kroz i to je definitivno lantanaLOLLOLLOLLOLLOL



 
Od 100-tinjak sjemenki (senine i Lantanine) niklo je 6. Uvenule 2,3. Tebi sam dala koprivu, sebi važno ostavila najveću i najjaču - smokvu. Kaže Triša i valjda je tako: Jedino ona dobila lantanu!
I kad se meni to tako desi ja poludim. Idem do pobjede!
 
Lantana i seni, ovo je poziv za vas: spremajte mi sjemenčice!
Ha,ha, znači nisam jedina i mene ste izludile sa lantanama LOL i isto od pitaj Boga koliko sjemenki nijedna nije nikla, pa sam si MORALA kupiti jednu na Flora artu Wink. Pa nebum jedina bez lantane Big%20smile.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 19:30
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

 
Kad sam ovo kupila rekli su da bi trebalo crveno cvasti - ali ništa! 
I ovo mi cvate obilno prvi puta od kad imam:
1. sedum meni cvao roza
2. Kroz koji filter si to slikala da je biljka ( stabljika) plave boje, a cvijet ostao žuti ( moji su sivozeleni)
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 19:35
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Za oponcuniju nemam riječi -prekrasan cvijet----ma jesi li i nju zalila rumom ko moju marmeladu----čim tako cvijeta a ja dok malo liznem marmelade ja propijevam -nešto ti ne štima .---Kraljice Mojasmile80
Zaklela se zemlja raju, da se tajne sve odaju....
sada još nešto znamo, kako niho propjeva LOLLOLLOL, ne mislim kada ju na red primi neprepoznata sestra Big%20smile, nego k`o slavujček.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 19:59
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Hoya:

Baš ti zavidim, moja opet ni c od cvijeta. Izgleda da ja moram njojsmile178 pokazati tko je gazda, il buš cvjetala il ideš na smeće.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 20:11
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Kolege s posla vratili su se sa službenog puta i donjeli mi:
 
 
Znaju oni što ja volim! Ali ... ja imam problem.
MKM je imala takve, samo sa malim listovima i držala ih je u kući.
Ova je biljka donešena iz rasadnika u kojima uzgajaju cvijeće za parkove.
E sad me zanima mogu li ja s biljkom van i koliko na sunce?
Ovakvu ukrasnu koprivu sam imala davno, bila je ogromna i u prolječe sam ju potrgala i popikala u zemlju kod ulaza u kuću - sjevroistočna strana. Opet su bile prekrasne. Znači može van, ne na jako sunce ( može jutarnje).Što više svjetla ima to joj je boja jarča - ako nema dovoljno svjetla pozeleni.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 20:17
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

Triška možda ih tek onda otvori širom LOL
e pa ta kopriva i mene muči...kupila neke dvije male na florii posadila van,ali ne znam šta na jesen s njima? Confused
Konti na jesen ih vadi i to naravno prije mraza jel budu smile85.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 20:23
Nije me dugo bilo u tvom vrtu, a sada sam brzopleto malo i zachatala tvoj vrt Embarrassed. Prsti brži od mozga.....
Ne računajući uradak TPK, jer to je njeno djelo Big%20smile, cvijeće ti je prekrasno.
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 20:30
Nije me bilo par dana i jedva uspjela sve pregledati. Ajme u kakvom sam zaostatku.
Hoya tvoja mamutica hoya je prekrasna, a tek kad se još rascvjeta. Bugenvilija je čista petica, a krumpirko me je iznenadio koliko je brzo narastao. Istu stvar pokušavam sa solanumom jasminoidesom i za sada dobro izgleda. Ma Seni nas je sve zarazila svojim prekrasnim stablašicama. Tongue Sve je super.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 21:57
Kat.rea baš si me počastila svojom posjetom.
Dok sam čitala mislila sam i to i to moram odgovoriti, a sad se samo sjećam: nemam filter na apartu nego imam jako loš aparat, a novo je da ne prebacuje sve slike.  MPK svoga nosi sa sobom pa ga moram na brzaka loviti.
Baš mi je drago za koprivu. To sam namjeravala pokušati. Znači - može. Super.
 
Lana2, hoyu sam podjelila ni sama ne znam koliko i još je ogromna.
Motam je na sve strane, a ona luduje.
Baš sam danas gledala kako ću spremiti par novih lantana od one tvoje - jedna mora biti stabalce.
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 22:09
Ha- ha sve biljke pretvaraš u stabalca, još malo pa ću krošnju vidjeti sa svog balkona.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 23:40
Hoja de otoj žari počupaj ote cvijetove da i dalje raste-tako samo stoji -a kad ih skloniš počinje sa novim rastom . I de mi upelceri jednu malu da imam-- tu nemam boju---- ustvri nemam tu žaru
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 12:29

Listovi skinuti - pelcer će danas biti u vodi.

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 13:05
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Kat.rea baš si me počastila svojom posjetom.
 
Oprost, ali u zadnje vrijeme baš nisam nešto stizala i baš sam u zaostatku, ali počeo je GO pa ču valjda poloviti. Ustvari puno nas je, puno je prekrasnih vrtova, a ja volim svugdje zavirirti i onda se dogodi ako nemam puno vremena da škicnem u vrt gdje nema puno novih stranica, pa brzo sve novo pregledam, a gdje je puno za pregledavati i čitati ostavim si za "drugi put" kada ću KAO imati više vremena.  A prošli tjedan mi je na poslu nakon bolovanja, a tjedan dana prije GO bio ludnica..... i baš me izmorilo, kao da se nisam ništa odmorila dok sam bila na bolovanju.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 13:21
Hoja u Konzumu krumpirko stoji 5 kn.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.