Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 100>
Korisnik
Poruka
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 15:56
joj, što su ti dobre kantice! i ništa ne smeta što probija crvena boja na ovoj drugoj. to joj baš daje onako starinsko-musavi štih.
a nemoj mi reći da je na prvoj kantici 2k! ili je takva salveta? presavršeno mi izgledaju te pukotine i još na zaobljenoj površini.... ako je 2k skidam kapu majstorice i proglašavam te predsjednicom ceha teta-salveta!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 16:05
e pa nije 2k,to je uzorak na salveti............ne znam da li bi se uopće mogle napraviti tako lkrupne pukotine na zakrivljenoj površini..........sad više nisam predsjednica? ......mogu li biti počasni član,mogu li....smile213
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 16:09
Mare ove kantice su predivne!!! Već su samim svojim oblikom posebne i lijepe a ti si ih još dodatno besprijekorno uljepšala!!! (nažalost čest je slučaj da se predmet koji je lijep sam po sebi dodatnim ukrašavanjem samo nagrdi, ali ovo je stvaaaaarno SUPER!!!) Svaka čast! smile55
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 16:12
upravo si samoj sebi izmaknula ispod tura predsjedničku foteljusmile96 a mogla si me lijepo slagati i reći da je 2k. nikad ništ od tebe kad ne znaš ni malo muljatiThumbs%20Down

da, i meni je to izgledalo nemoguće, zato sam i pitala...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 16:17
tebe i ostale cure da muljam.........ma nemožeš muljati muljatorasmile156...........a za fotelju nema veze........ionako više volim sjediti na dvosjedu LOLLOL.......to mi je mjeraWink
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 16:30
onda ćeš biti počasna dvosjednica
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 16:37
smile214
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 17:42
Mare, meni su obe kantice super..ja pala već na prvoj, a i druga..ma svaka je na svoj način lipa! Samo si me nasmijala kad si spomenila 3 dana smrada zbog laka za čamce, jer sam ja prije one moje anđele na drvenoj podlozi premazivala s tim lakom, pa se to sušilo i sušilo...2-3 dana.Najprije uzela jedan od Chromos svjetlost d.o.o., pa onda probala neki od Chromolux-a, ali vrijeme sušenja isto. Trebala si vidit kad sam ja to, više izludana i ljuta ko pas, iznosila na balkon, objesila, pa počela bura..pa trk vanka (hoće li popadat,neće li) pa unutra. Onda mi stari donio neki od Hempel-a "Marine varnish 02220"-tako piše, taj se osuši za nekih 4 ili 5 sati..pa ajde, nek je i 6 (ako sam se prevarila), ali ipak je to u odnosu na ona prijašnja 2-3 dana sušenja, skroz druga priča. Ne sadrži nitro.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 19:22
Ajde, ajde, znaš da naša "pink ledi" čeka roza teglicu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 22:01
predivne kantice!!smile93
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 22:23
evo dosla i ja i iznenadile me cetri nove stranice kad ono vi puno pricale LOLWink,al između price ima i fantasticnih radova kao i uvijek vrcevi su fantasticni al one karirane kutije wow i onda jos onaj remen ma pun pogodak su fantasticno mare fantasticnoWinkClapClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 23:05
maredelmare,triša,prila rosa2 smile79smile79
maredelmare imam ja taj neki koji se osuši preko noći al svejedno smrdi.....a moram dva sloja staviti,volim visoki sjaj i onda opet smrdi......Wacko
triša moram nešta pink najprije smisliti,lady će se morati malo strpiti...
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 09:00
Mare ne budi tužna,pusti ti Anastaziju,i dalje si ti predsjednica ceha teta salveta,kantice su ne dobre nego predobre a ako je Mare delMare pala a joj -tko će je dići,bit će malo teže!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 12:10
u Slavoniji sam pokupila jedan stari ćup........odmah sam znala da ću ga dekupažirati tako da i dalje izgleda staro........vi procijenite da li sam u tome i uspjela.......
suncokretima i radovima s njima sam se dugo opirala iz nekih sasvim desetih razloga......a zapravo jako volim suncokrete i bio mi je gušt raditi s nijma ovaj ćup.....
 
 
 
 
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 12:58
Još se nisam ni oporavila od onih divnih kantica, a ti marljiva Mare subotom! Ćup je divan, pravo slavonsko otkriće i fantastično si ga upakirala! Sve je tu - divan motiv, pravi starinski štih, detalji u 2K... Nemam riječi! smile58
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 13:57
u napetoj borbi mare protiv suncokreta rezultat je 1:0 za mare!
znam za tvoje traume od suncokreta ali vidiš da nije bilo tako strašno. smile141odličan 2k!
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 14:03
ma fantasticno...ja ti se divim,kako su ti radovi krasni...i ja cu kad narastem znati zaljepiti salvetu da izgledaju kao tvojeWink
smile120
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 14:07
drage djevojčice hvala vamsmile79........bila je to teška unutarnja borba,biti suncokreti ili ne biti suncokreti........
2k je možda mrvicu sitniji nego što sam zamišljala ali zadovoljna sam.......a 2k je i iznutra u gornjem djelu,poslikala sam ali je loša slika pa nisam stavila.........možda kasnije pokušam poslikati.......
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 14:22
Ja samo mislim da na nekoj teglici mora biti burittosmile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 14:27
Triša, ovo neće razumijeti cure koje ne zalaze u cvjetni dio foruma, ali nema veze, traži se salveta sa sedumom burrito - jer svi imaju živu biljku osim Mare
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.