Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 78>
Korisnik
Poruka
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 09:26
Ančice hvala u suprugovo ime!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 11:21
Kukurijeci su mi predivni Tongue.
Slike više bolje da ne spominjem, nedostižna si, svaka čast Dadeku Clap.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 12:55
Ma draga moja,Mikica je mali usprkos njegovih 8 kg,da samo znaš kakve mačke (debele)ima moj sin.Wink
 
Pazite danas kad rušite jorgovan da ne stanete na ovo lijepo cvijeće,a sad ćeš i ti imati novu gredicuClap
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 13:14
vidi naše vrtlarice u cvijeću..smile78
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 13:30
Vrtlarica je za 5!!! Big%20smile Super izgledas! A ti kukurjeci ....ma fantasticni su! :)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 15:18
Cvijeće ti ne bi uzela..... ali.... mačora.....uh!!!! Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 21:42
Drage moje hvala......Kukurjeci su zbilja predivni i lijepo ih je gledati svakodnevno.......
 
Evo kao što sam napisala gredica se proširila i zasađene su neke biljčice, naravno treba ih još ali hoće s vremenom.....
 
 
 
i ovakvu patuljčicu u vrtu nema svatko, ova je unikatna Wink
 
 
 
 
Ti si tu, Boris Novković
 
Mene sada hladno moze udariti grom
da ne osjetim, da se ne pomjerim
po me sada s neba mogu sici andjeli
i da ne trepnem, da se ne osmjehnem

Ljeta odu, ljeta dodju, meni sunce sja
riznice od sna ti mi otvaras
ne moze mi nista ova kisa ledena
tuga je na pola vec dogorjela

Ti si tu, price prestaju
ti si tu, bore nestaju
al' kad te nema moj nemiru
pjesme nastaju

http://www.youtube.com/watch?v=LZlFbimXHcw
 
 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 21:48
He,he,he,još netko pretumbava vrtClap
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 05:15
Patuljčica je baš unikatna i prelijepa Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 08:00
SmileDraga evo me opet,
Stojim iza svake svoje rijeći,divno,divna.MM bi htio takvog patuljka u mom i svom vrtu,što da mu odgovorim?WinkKažem mu ja dobar će ti biti i buda.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 10:53
Mali Kaktus, a kad ja ne pretumbavam.....opuštajuće je i čisti misli.
 
Misty hvala ti!
 
Belina tvom dragom reci, da bi brzo izbacio takvu patuljčicu iz vrta.....ovo je samo za potrebe fotkanja da sam mirna i Tiha. Neka i dalje ima budu on bar ne zanovijeta.Wink
 
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 10:59
Kako je ljepo kad možeš čučati u vrtu!LOLLOLLOLJa sam počela po vrtovima gledati kako tko radi a ne što sije i sadi.
Hja, svak se češe gdje ga svrbi.WinkBig%20smile
Inače tvoj mali gradski vrt je lijep ali vidim bit će još ljepši....Thumbs%20Up
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 11:04
Hehe, i tebe zahvatila "bolest" povećanja cvjetnih gredica na uštrb travnate površine Tongue. To ti je dokaz da si postala ovisnik o vrtu, gotovo je, nema više povratka nazad.
 
Vrt je divan, nove gredice puno obećavaju, a najslađi cvijetak je krasna "patuljčica" koja blista usred vrta.
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 16:53
Cvećke su predivne, za "patuljčicu" nemam reči!
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 16:58
Bakić ja se još uvijek mogu i čučnuti i dignuti bez problema, jedino ako tlak umiješa svoje prste pa mi se zavrti u glavi. Hvala na komplimentu.
 
Ljubice moja draga patuljčica se zahvaljuje najljepše na komplimetu glede blistanja, za to si si i poljubac zavrijedio.
 
Postala sam ja ovisna o vrtu već odavno, ali to je valjda još uvijek neka zdrava ovisnost.....a da mogu proširila bih se ja i na susjedino i onak se ne brine.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 17:00
Originalno poslano od člana voki voki napisao:

Cvećke su predivne, za "patuljčicu" nemam reči!
.....nađi ih....
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 17:24
Jedan cvetić koji krasi baštu
rasplamsava i snove i maštu...
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 20:36
Točno sam si to mislila!
Preklani si napravila veliku seobu biljnog naroda, a lani ništa - samo popunjavanje i dotjerivanje! WinkLOL
Doduše, ja sam očekivala novi cvjetni otok, više ili manje tematski, koji bi iziskivao dodatnu vještinu košenja travnjaka.
Ovo s poklopcima je zgodno, iako ne tako udobno kao jastuci koje koristi Otok!smile96
A, sad za ozbač: pored vratiju u bijeloj posudi je tuja ili čempres? Jako mi se sviđa forma.
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 21:41
Sve je za pet , ma što za pet , za deset . Prelijepe slike cvijeća Thumbs%20Up.Uživam ,očarana sam.Vrtna patuljčica je najljepši ukras u vrtu.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 22:04
Perla kad smo bili podstanari i nismo imali vrt, premiještali smo namještaj po dnevnoj sobi da nam ne bude dosadno i uvijek isto.....sad to radim u vrtu......i prošle sezone sam zbilja pokušavala biti dobra i ne mijenjati ništa već čekati rezultate one seobe, a to sam željela biti i ove a onda je stigla od Zvrkice knjiga o gredici i ja sam dobila želju za promjenom. Problem mi je jedino predstavljalo da nisam znala kakvu promjenu želim. Davorin je predložio a ja pristala, on je priredio gredicu i napravio "poklopce". Poklopci su inače kulir ploče kružnih oblika napravljene doma za pol sata.
 
Ja te ploče ne bih ni stavljala, mada sad kad jesu imaju praktičnu primjenu ne gazi se po biljčicama, a zapravo su stavljene da bi Davorin imao pristup do svojih ma zapravo mojih manekenki.  
 
Sad zbilja moram "stati na loptu" i pričekati dok sredimo ostatak kuće i onda da definiram ostatak vrta. Optimistična prognoza je za dvije godine.
 
A sad za ozbač: ti si si u Photobucketu povečala fotku da primjetiš nešto u bijeloj tegli???? To je tuja, bar mislim da je.  Moja mama je prije tri godine dobila neki aranžman koji je sadržavao "to" i tri jaglaca pa sam ja to nasljedila jerbo ona to nema "kam fteknuti" (zasaditi) i od onda čisto lijepo napreduje.
 
I još bolje sad za ozbač, od Čakovca do Zagreba je isto toliko kilometara koliko i obrnuto....postoji jedan crveni auto Zg registracije koji bi voljela da dođe k meni ove godine i tebe da si na zadnjem sjedalu!
 
 
Voki......cvjetić u 39-toj ?
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.