Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 23:44
Ovog ljepotana smo po svijetu trazili i nasli daleko na sjeveru    Clap

      
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 23:46
Sve lijepo i staro i novo smile79
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 23:47
Ovaj mak mi je jako lijep :

                

Liatris Spicata tek sad cvate kako treba :
                                                                      
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 23:50
Doslo je vrijeme da vam pozelim laku noc i poklonim malo mirnog zagorskog neba !

                           
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 00:00
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Sve lijepo i staro i novo smile79


Hvala draga moja Nisa ! Veselim se svaki put kad te vidim da si bila kod mene !   
                                                                                                                                       
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 00:08
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Mislim da je Medekov cvetek gazanija, a ruže su ti jako lijepe. Ipak su kraljice.
Čini mi se da je močvarni hibiskus u maloj teglici pa ga posadi u vrt, dobro ga zalijevaj, tak da ti još naraste. Osim toga, korijen bude na taj način ojačal da može izdržati zimu.


Najprije ti zelim  SRETAN IMENDAN , a upravo to sam te htjela i pitati jer nisam znala da li u vrt ili u teglu !  Prekrasan je i vec se poceo sam hvaliti !    
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 00:08
Sad vidim da sam upala usred tvojih postova, oprosti. Onaj lepi beli cvetek je nigella, a mak ti je predivan, izgleda ko božur.  
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2013 u 22:57
Sve je zaista lepo ali ovo .....ma da places koliko mi je lepo

Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2013 u 23:29
Ljepotan sa sjevera je pravi, nadam se da i moj bude takav, ja sam malo kasnije sijala. Mak je, kak Ana veli, ko božur, a kad vidim Liatrise malo sam žalosna. Neznam kaj se dogodilo sa mojim, trebal je procvjetati, a on ode, zauvjek.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 10:38
Prije par godina sam imala u vrtu taj pufasti niski suncokret, stvarno je divan ali dosta su se mučili od suše, odustala sam jer je to biljka za kontinent. klimu i tamo su krasni i zdravi u pravom smislu rječi.
Mak je famozan !!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 00:28
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Sad vidim da sam upala usred tvojih postova, oprosti. Onaj lepi beli cvetek je nigella, a mak ti je predivan, izgleda ko božur.  
 


Neka si ti upala i nije potrebno ispricavati se ! Ti imas veliko znanje i ja jako rado ucim od tebe !
Ono kaj neznam budem si zapisala da ne zaboravim a puno toga sam vec i zapamtila !
Mak je stvarno lijepi , imas pravo !

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 00:29
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Sve je zaista lepo ali ovo .....ma da places koliko mi je lepo



Leona draga , cim bude sjeme , poslat' cu ti , bez brige !


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 00:32
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Ljepotan sa sjevera je pravi, nadam se da i moj bude takav, ja sam malo kasnije sijala. Mak je, kak Ana veli, ko božur, a kad vidim Liatrise malo sam žalosna. Neznam kaj se dogodilo sa mojim, trebal je procvjetati, a on ode, zauvjek.


Bit' ce sigurno ! Kaj se Liatrisa tice , reci mi , moze se on i sad presaditi ? Ako da , samo trebas docipo njega !
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 00:35
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Prije par godina sam imala u vrtu taj pufasti niski suncokret, stvarno je divan ali dosta su se mučili od suše, odustala sam jer je to biljka za kontinent. klimu i tamo su krasni i zdravi u pravom smislu rječi.
Mak je famozan !!


Ali ako zelis , ja cu ti rado , dapace , vrlo vrlo rado poslati sjeme cim ga bude ! Dovoljno je da mu podvecer litru vode kod korijena das "popiti" !  Pa vidis kakova je nasa zemlja , pusta ilovaca !
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 00:39
Unuka je dosla i donijela mi je , naravno sa onog sjevera , poklone :

 

 
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 00:41
 

 


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 00:43
"Lepe Kate" su se rascvjetale :

                                                           

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 00:49
Moj plavi hibiskus me zabrinjava ; nesto s njim nije u redu , ne napreduje !

                                           

Dok sam ovaj ja sama posijala i ovoliki je izrastao iz sjemena :

                                

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 00:52
A ovo je ona staaaaara mamina ruza , prerasla me je jer sam ju prestala "stucati" !

                                                            
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 00:55
Doslo je vrijeme da vam pozelim laku noc i poklonim malo zagorskog neba :

 

 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.