Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5354555657 113>
Korisnik
Poruka
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 21:48
Odmaraj.....Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 21:51
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

jel netko snimio vesnu? sam da se pohvalim naucila sam dijete od 9 godina decoupageu. izradili smo dvije slicice, gipsano srce s decoupageom i jedno jajce, te smo za brata izradili platno s autekom koje smo dovrsili. evo sad su otisli i skuzim - NISAM SLIKALA aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :( u svakom slucaju, uz moju pomoc oko cupkanja, i malo kod ljepljenja radovi su jako lijepi. zamolit cu ju da poslika mobitelom da mogu staviti, jer su fakat jako jako lijepe :) eto...nisam bila zabusant ;)


nisam ni u jednom trenu ni posumnjala......u tvoje uciteljske sposobnostiBig%20smile
bravo...na mladima je svijet......obavezno slikice staviClap
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 21:53
bravo ninoooooooooooooooo majstoreeeeeeeeee
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 22:11
idem dete stavit spat pa se vrnem
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 22:16
Malo sam se pogubila u svim tim ribanjima i žemskim prigovaranjima... ne shvaćam o čemu se radi ali pošteno govoreći neću se ni truditi shvatiti ali ipak molim ako sam nekome nešto zgriješila da mi to da do znanja i odmah kažem - nisam namjerno. Prelistavala sam tekicu i hrpicu papirčeka i nisam skužila dugujem li nekome nešto ili ne!
Ima kod muslimana jedan fenomenalan običaj, kad netko umre, na sporovodu hodža kaže da obitelj preuzima sva dugovanja i traži da se ljudi odmah jave a ako se ne jave odmah (valjda ipak ne na sprovodu/đenazi, nego u neko skoro vrijeme) neka vječno šuti i dušu umrlog pusti u miru otići na onaj svijet.
E sad svima: recite jesam li nešto loše učinila ODMAH, kasnije više ne vrijedi, da se ne mučim jesam li i ja u tom krugu zločestih koji uznemiravaju jedno lijepo društvo!
Ponovno pišem, hoću natrag svoj dragi Forum i dragu škvadru a loši neka si nađu svoje društvo!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 22:20
franjek meni si duzna izvlacenje kose...sad sam se setilasmile96
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 22:25
ovo si dobro rekla franjy.......ja se javljam.....od tebe sam dobila tolko salveta duplih duplica po nekoliko tako da se mogu s tvojima trampatiLOL......ma uopce se ne zelim zamarati ko je kome i ko nije.......idemo mi po starom.....i dragom forumu nasem....
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 22:26
jassi sta ti je malecki vec zaspao........ma sunce malo umorno...
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 22:34
Jassi sama si si kriva (ljudi kad je vidjela kako se Tonček Palonček i ja lijepo igramo prolupala je od ljubomore i izbacila me iz kuće). Istina i bog jedva sam utekla kako me natovarila... a vrnula se bum ja, mali baš dobro masira leđa, taman mi je po kilaži i može hodati po mojim leđima do mile volje. Pusa Tončeku.
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 22:39
Vidim ja veselo ja na tim druženjima kod jassi....mene ne trba zmasirati ali dovedem malenu pa neka se oni dvoje igraju...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 22:46
tema sa raspravom je maknuta...mislim da ste svi sve rekli i sad bi bilo lijepo da se ne osvrčemo više na to
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 22:50
ispravak: ja sam temu makla...a netko ju je vratio
 
meni je dosta svega
 
adio
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 23:40
dojdi dojdi spring
 
franjek cekam te
 
iris najdem te tam ...
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 09:18
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

franjek meni si duzna izvlacenje kose...sad sam se setilasmile96
 
franjice, ne nasjedaj, tak je i mene navukla :P vrazica mala, no ti joj fino istegnes kosu, lijepo pada, a ona mam zaveze kosu u rep :(
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 09:22
daj nino nemoj mi sad franjicu poterati................a i ti bi se mogla dovuci
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 09:24
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

daj nino nemoj mi sad franjicu poterati................a i ti bi se mogla dovuci


bum i ja došla ak ima dobrovoljaca za izravnati moju afro frizuru
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 09:27
JA BUM TE ZRAVNALA...HEHEHE
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 09:28
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

JA BUM TE ZRAVNALA...HEHEHE



SF
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 09:33
smile102
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 12:19
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

daj nino nemoj mi sad franjicu poterati................a i ti bi se mogla dovuci


bum i ja došla ak ima dobrovoljaca za izravnati moju afro frizuru
 
tri dobre cetke i spegla te se bez beda, naravno prvo moras oprati kosu jer mora se mokra pocet prosusivati uz ravnanje :) nema te kose koja se ne moze speglati. npr tvoja se ne smije vrucim zrakom vec mlakim susiti ;)
 
2 jassi: rekla si mi da si bolesna i da ne dolazim, a sad me zoves, pa daj se odluci si zdrava ili bubana Tongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5354555657 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.