Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5354555657 109>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 19:28
...puno si toga napravila dok me nije bilo draga Nataša, i  to sve redom tako lijepo da ne znam kaj mi je bolje i ljepše....privjesak-ogrlica iz dasa je predobar, stvarno izgleda ko da je od prave keramike, fenomenalnog je oblika, a trik sa čipkom daje mu ono nešto, naravno uz doradu tvojih zlatnih ruku  ....zatim kompleti za kavu, odvalila sam se na oba, ne bi se lako odlučila da moram birati, zeleni je posebno lijep, a opet tu crvenu boju volim oduvijek, i još sa suncokretima i decentnim potcrtavanjem s konturom, njami, njami blink%20blinkblink%20blink ...jako su lijepe i poklon tacne za Puležane, baš prave jesensko-vinske, ali svijećnjaci iz dasa su savršenstvo izrade....imaš ruke keramičara i šteta što ju ne radiš...naročito mi je slatki bakreni s malim debeljuškastim anđelkom, doista velemajstorski radovi  
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 14:05
znate da sam ovih dana započela sa pripremama za božićni sajam u svojoj školici i da smo prvo radili svijećnjake... nekoliko sam ih napravila ija...
bit će to  moj doprinos
sinoć sam mozgala kako da te svijećnjake malo dekoriram i da to nekako spakiramo, pa da zaista imamo onako, "herclih" proizvodić
dok sam smišljala nešto jednostavno,da to mogu i djeca zapakirati (radila sam na nekom obliku kutijice), malo sam se zaigrala i mašto dala volje... pa načinila kutijce...

sve je od papira... nešto tvrđeg od hamer papira...
na ovoj za kuglicu sam se baš onako, zaigrala, pa sam na nju stavila salvetu kao što je motiv na kuglici...
a dio koji je ostao onako neravan od ljepljenja salvete, sakrila sam pod trakicama papira...
inače... papir kao medij za rad, jako volim... osimd as mase,on mi je omiljena zanimacija...
od njega se stvarno stvašta može raditi, dekorirati...






Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
chiarita2 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje chiarita2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 14:10
predivno, ali koji točno papir si upotrijebila za izradu kutijica i možda malo sami postupak-jesi rezala pa lijepila ili je sve iz jednog komada onako, ali sam zakomplicirala, valkda vam je jasno što je autor htio reći
postala sam bogata 20.07.2007.g., a sad bi htjela biti još bogatija....
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 14:12
nisi zakomplicirala... jasno mi je što želiš znati...
papir je malo tvrđi od klkasičnog hamer papira... imaš takih papira u papirnicama u svim bojama, onako, veći i manji arci ... kao table...
dno je napravljeno iz komada.... četverokou i oko njega stranice, pa savijano i sastavljano ....
sjeti se kako smo nekada radili kocke u osnovnoj...
na poklopcima je otvor izrezan i kao prozorčić je stavljena grafoprozirnica...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 14:24
ti si tako vrijedna i svašta si lijepog napravila a ja jedva da sam uspjela sve pregledati... ove kutijice i njihov sadržaj (mislim na svijećnjake koje sam vidjela na kojoj str. prije)  su prekrasne. to ja zovem paketićem - ne znaš da li je bolja ambalaža ili ono unutra! predobro!
 
a moram se još malo vratiti i na tvoje ranije radove... setovi za kavu, crveni i zeleni. crveni očito i nije bio baš toliki izazov za tebe kad si ga s takvom lakoćom tako majstorski napravila. a na zelenom se i meni baš sviđaju oni potezi kistom. težimo tome da se to ne vidi ali nekad nije naodmet. u ovoj izvedbi kist je dao najbolje od sebe.
 
sve u svemu, opet sam kod tebe vidjela svašta lijepog... kod tebe kao da je Božić svaki dan!  
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 14:29
hvala ti anastazija... kakvim si me lijepim riječima obdarila... ja sam zapravo sretna što sam okružena takvim ljudima kao što ste svi vi na forumu, uvijek me potaknete, a moja djeca u školi me uvijek tjeraju naprijed jer toliko zdušno rade samnom da ih je predivno gledati, pune srce najboljim osjećajima...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 14:32
Nato neiscrpan je izvor tvojih inspiracija.Kutijice su prepredivne,a za ideju +5.SjediWink
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 15:33
Svestrana Nata opet oduševljava! Predivne kutijice! smile141
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 16:36
Prakticno, lijepo i fenomenalnoizgledajuce Smile
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 17:06
Kutijice su stvarno prekrasne! Kako dobra ideja za poklone! Posebno mi se sviđa ona sa kuglicom. Prekrasan kompletić! I tko onda ne bi bio oduševljen ovakvim poklonom?smile145 Svaka ti čast, skidam kapu! smile211
ANĐELKA
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 19:18
bute dobile kutijice... obećajem... i to vrlo brzo...
al do tada... evo malo novih radova...
posušili su se, pa sam ih danas zgotovila do kraja...
malo novih svijećnjaka i malo "kuglica" za bor...
of skroz... opet je u pitanju DAS masa...







Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 19:22
a šta sam ja rekla... kod Nate je Božić svaki dan! stvarno si hiperproduktivna. a vidi kak je sve lijepo...
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 19:31
fala mila, fala... ja sam ti samo jaaaakoooo zaigrana....i obožavam Božić... nemrem si pomoći....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 19:46
E nato Nato koje ti čarobne ruke imaš, zlata vrijede...ove tvoje kutijice...pa prekrasni sviječnjaci...predivno...ostala sam bez teksta....savršena si draga.
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 21:34
nato sta ti ucini.....super radovi.....smile120
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 23:18

Wooow!!...draga Nato, sretna su djeca s kojima ti radiš...sigurna sam da će mnogi budući kreativci to postati u velikoj mjeri i zbog tebe i primjera koji im pružaš...znam to iz vlastitog iskustva, divna dječja  spisateljica Nada Iveljić bila je moja učiteljica u osnovnoj školi i otvorila mi cijeli jedan svijet kreativnog stvaranja...od literature, preko recitacije do stvaranja rukama...bila je jednako tako multitalentirana kao i ti... nemam dovoljno snažnih niti lijepih riječi kojima bi izrazila svoje divljenje, tvoja imaginacija je čudesna, zapravo, dobro sama kažeš, upravo onakva kakva i treba biti: imaginacija razigranog djeteta....Tvoji svjećnjaci su najoriginalniji rukom radjeni svjećnjaci koje sam do sada vidjela, a kutijice preodličan pakung za njih i kuglice.... velemajstorica si s velikim dječjim srcem Elf

moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 00:23
super,super kutijice i fantastične kuglice,a tek svijećnjaci Clap ! tako dobro da sam upravo u jednom dahu pregledala tvoju cijelu galeriju i nemam riječi!sve je odlično ,ali radovi od das mase i ona mala ogledalca su mi favoriti!!! o kućicama da i ne govorim.i ja ih radim kao i puno drugih stvari i nadam se da ću uskoro skupiti hrabrosti staviti ih pred oči javnosti.Embarrassed
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 10:24
Kako je ovo lijepo smile149! Stvarno imaš zlatne ruke!
ANĐELKA
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 10:31
a sada malo varijacije na temu... isti motivi, ali sa slanim tijestom...
to su i moji klinci radili... u prošli petak smo obilježavali dane kruha, pa sam spojila ugodno sa korisnime, odmah da napravimo i radova za sajam, a kolegice su bile oduševljene, pa su odlučile da i školski bor ove godine okitimo samo ovakvim ukrasima...

dakle, dok čekam da dječje radove finiširamo (osušimo, spakiramo) stavljam vam slike svojih i malo potpirujem maštu... možda se i vi sa klincima zaigrate... slano tijesto nam je svima dostupno i klinci manjeg uzrasta ga obožavaju...
ako mu dodate tempere (ja sam ih tako obojala) možete se igrati raznoraznim kombinacijama





Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 10:37
prekrasno, mali svijećnjaci su neodoljivi, slano tijesto vječni izvor ideja... divna izvedba s pakiranjem (jesam ja umislila da je prozirna folija na njima?), i imamo isti tip škarica ko na onoj crvenoj borduri, to su mi zadnje kupljene pa ih svugdje koristim Big%20smile i u kombinaciji tvojih kutija s prozorima, prile što je spomenula riječ kućice i tih škarica, ja već imam u planu sjajne origami božićne kolibice s krovnim prozorima u neviđenoj verziji...Cool
...mašta radi svašta, opet moram skicirati da ne zaboravim do prosinca...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5354555657 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.