Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 133>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 23:49
ajme koju kosu ima ( ne znam zašto, ali uvijek prvo primjetim lijepu i bujnu kosu Big%20smile )
Duda, cvijećke su mrak, samo ti nas hrani sa tim ljepoticama, a nadam se da će se i broj heuchera uskoro povećati Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 07:56
ej, Duda, na ovoj zadnoj fotki sa "šlaufom" vidi se kak je sve više sličnija tebi, bem mu miša maloga.
malo sam ti sinoć upadala s komentarima između fotki, sorić, nisam znala da ima još, valjda nisam poremetila zamišljenu koncepciju.
lijepi pozdrav objema
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 08:40
Aha, kritika je urodila plodom!WinkLOL
 
Ima i kod tebe mirisnog proljetnog cvijeća, samo ga je trebalo slikati!
A malena je medena. Ona slika na kojoj miriši zumbul je Thumbs%20UpClapClapClap
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 08:43
Sve je krasno no slika sa roza zumbulom u djetelini mi jesmile94
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 09:27
Slikice proljeća s našeg juga dovoljne su da se rastjera tuga! A tek djevojčica s vilinskim krilima... Divno! 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 11:37
Stvarno miriši iz tvoj vrta, dobro kaže tvoja "leptirica", a vidim ima i krila-nije ni čudo kad se druži s biljkicama, pčelama i leptirima.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 12:07
lora hvala ti i ja mislim da je to moj najlješi cvijetak,
kontesa mala nema na mene kosu a bogme niti na poštara(ćelav je hihihi),
saro samo ti upadaj kad god želiš,
baka,shasha,anaida,triša hvala na posijeti evo što znači malo sunca u ovih par dana
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 13:17
Proljeće Duda, stiglo je, a kod tebe već sve lijepo procvjetano, a tek pomoćnica Clap
život je more
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 14:07
lantana hvala  .. cvijeta al to je sve nekako sramažljivo naspram tvog đardina,jel kod tebe ove zime padala non stop kiša kao ovdije?..mislim da se nije smrzlo nego udavilo u toliko vode,jer kad gledam tvoj vrt on je nekako stepenast pa se možda voda brže ocijedi ..kod mene je sve skoro plivalo
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 19:13
Slika djevojćice i zumbula je savršena,ko neka razglednica.
Predivno proljeće u tvom vrtu
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 07:11
E ovdje još nisam bila Embarrassed, e kad vas je tako puno za pregledati Wink.Ma puno lipih stvari imaš aliiiii mala "pomagačica" ti je prekrasna Approve.Definitivno ljepša od bilo kojeg cveteka u tvom vrtu Big%20smile.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 08:16
bome sam se jučer nahodala po tvom vrtu Duda...od početka do kraja i stvarno je bogat prekokrasnim cvijećkama Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 08:21
dugo me nije bilo kod tebe a sad se ima  već šta i vidit - stvarno lijepa cvjetna rapsodija, pasem oči i hranim dušu kod tebe jer kod nas kontinentalaca tek sad počeli šafrani, jaglaci  .....
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 08:29
ma znala sam da ima novosti u tvom vrtu,za pomocnicu
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 09:47
hvala curke  na dolasku idem kupit baterije jer mi fotkić ne radi pa da još poslikam...usput jel moguće da clematis pušta cvijetne pupove? mislim već je pustio listiće a vidim i kao dva pupa...na drugima puži pojeli mladice poludit ću...preksinoć sam stavila onako pivu al nijednog puža u nutra..možda nevole tu vrstu pive LOL 
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 09:57
Divan vrt i tako je slatko što sve polako cvate i budi se Smile
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 18:55
Divan vrt.Posebno onaj mali lijepi cvjetak što se igra crijevom za vodu,i ona djetelina..Predivno!
Bravo i za celmatis!Uslikaj razvoj situacije.Moj još ni listove nema,kako treba a ne cvijet.Kod nas je još uvijek jutarnja temperatura oko -1,..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 10:48
Ma Legendoooooooooo-šta reći smile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 12:33
Predivne biljke, cvijeće ti je baš krasno..a najljepši je ovaj zadnji cvijetak..
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 18:16
evo ovo je prolistao moj  prvi clematis (Miss Bateman)na staroj stapci..ima dva kao pupoljka Big%20smile jako sam vesela,ovi ostali nisu prolistali na starom dijelu nego su pistili sa strane iz zemlje mladice pa ih moram konstantno od puževa
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.