Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 80>
Korisnik
Poruka
chiarita2 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje chiarita2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 11:26
meni su svi radovi u ovoj galeriji predivni, uopće ne znam koji bi izdvojila, iznova im se divim i zapisujem kaćine savjete pa ih slijedim u svojim nastojanjima decoupagea
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 13:06

ne znam što da kažem na tvoje "nisam bila baš vrijedna", samo mogu reć da je tacna prekrasna!!! smile39

Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 14:53
Kaćo, tacna ti je prikolipa!!! +10

[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 19:35
cure drage najljepsa vam hvalasmile77smile58smile79
mare pokusat cu objasnit kako sam radila rub,toliko sam trackala da se vise ni ne sijecam kojim redom sam nanosila boje..nekoliko slojeva sam stavila dok nisam dobila ovo sta vidite..smeđu i bijelu boju sam stavila na karton,ispocetka sam ih stavljala pojedinacno,cas jednu cas drugu..poslije sam spuzvicu umakala u smeđu pa u bijelu(ili obrnuto),pa bi povukla potez po suhom dijelu kartona da mi se stope i da se skine visak boje..i nisam tupkala spuzvicom,nego potezima(kao kad nesto brises ili gladis(joj neznam bolje objasnit)) nanosila boju..i na kraju presla tankim slojem zlatne..ako ste me ista razumile,svaka castLOLsmile79
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 20:20
Rzumijem smile176.Mislim skužila sam šta i kako si radila,probat ću jednom prilikom i ja nešto brisati ili gladiti Wink i samo da se zna svima ću pokazati rezultat
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 21:53
kaća ti si moja inspiracija...... hvala
 
baš sam radila neku tacnu i totalno poludila jer mi se ništa ne uklapa, al kad sam vidjela ovaj cvijet na sredini tvoje tacne sinulo mi je šta da radim dalje
velika pusa
 
 
izzy, ne znam gdje si ti u hr, ali ako ima emezzeta, tamo sam ja kupila par tacni
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 22:30
Tacna je za čistu peticu, isto kao i ona daščica...Bravissimo!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 01:42
Big%20WOW ...jooooj, kak je dobra...ko da je neko razasuo uspomene po tacni i na sve stavio cvijet....preeeeeeeedobra je, Kaćo majstorice
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 09:13
Tacna je savršena!!! smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 12:34
joj cure,divne stesmile72,tako mi je drago sto vam se sviđaju moje mackarije,i sto vam ponekad posluze kao incpiracija(malena)
svima velika,ogromna pussssssssssssaaaaaaaaaasmile79
COEUR
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 23:15
nije lako pregledat 56 strana ovih divota,malo mi je sto sam večinu radova vidila uzivo pa sam krenula ponovo u razgledavanje al ovog puta virtualno.

kaćo majstorice smile211smile211
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 10:48
a ruzo jes ti volja..hvala ti ruzice draga
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 14:50
Znam da si se ti dosada naradila i napravila puuuno lijepih stvari al ja svako malo dođem u tvoju galeriju a ono niš smile43...
samo ti uživaj a kad te ulovi inspiracija znam da ćeš nas sve oboriti s nogu....Tongue
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 12:04
mare evo me,nisan skroz ljencarila,imas veliku pususmile79
jos me nije napustila anđelomanija,a ni nece uskoro ,tako mi se bar ciniWink
jedna mala slikica na staklenoj podlozi








malo blagdanskog ugođaja,slika na drvenoj podlozi,a moze posluzit i kao ukras na vratima




a ovo san poslikala prije nego sam naljepila detalje sa strane,tu se bolje vide sljokice,sljokice sam stavila i  okolo na strukturnu podlogu,samo mi previse bljestalo pa sam ih djelomicno prekrila bijelom bojom..


jos malo anđela(i podloga je gipsani odljev),nema veze sa salvetnom,ma neznam di bi s njimaWink,i naravno tek na slici sam primijetila da sam malo nakrivo zaljepila anđele.








i jedna tacna,napravljena jos prije skoro mjesec dana,ali nikako docekat da kupin lak za lakirat je..zapravo nijedan rad nije lakiran,a pa sta cu kad sam lijena zaletit se do ducana boja i lakovaWinkEmbarrassed.





smile79





Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 12:15
fantastično!smile94 anđeli su prekrasni,oduševljena sam kako si ih lipo napravila. snjezna kućica koja poručuje da je Božić blizu... gipsani odljevi su super,onaj na crvenoj podlozi mi je jos najdrazi. 
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 13:31
Slikice sa anđelima su prekrasne,ali tacna me je oborila s nogu,presavršena je!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 14:21
Wooow!!Wooow!! ...draga Kaćo, odušeeeeeevila si me, opet i opet i opet.... anđeli su mi predivni svi od reda, i oni na staklenoj podlozi koju si tako fenomenalno dotjerala s ovim reljefnim dijelovima uokolo, pa gipsani odljevci, koje i sama radim, a to da su malo nakrivo stavljeni niš ne smeta, to im daje dodatni šarm, oni su baš tu morali sletjeti Angel%203 pločice sa zimskim motivima su silno romantične i dobro kaže Rose, prava najava Božića Three%20Kings%202
 
....a tacna je standardno predobra, kao i sve što salvetama ili printevima stvaraš, ničega previše, ničega premalo, a čak mi niti lak tu ne nedostaje, baš mi je potaman, obožavam te bijelo-plave kombinacije...bravo, bravo, bravo Bravo%20!Bravo%20!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 16:54
Jooooj ovo je prekrasno, pločica na drvetu vauuuuuuu! tacna fantastična dobro bi se uklopila sa onom mojom šalicom i tanjurićem za kavu. A što e tiče lakiranja, i ja imam taj problem, nikako kupiti lak i napokon pozavršavati napravljeno! Sve u svemu fan-ta-sti-čno!!!!!!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 18:48
Eeeeeee Šime smile184bogme vratila se ti u velikom stilu.Od mene imaš doživotnu peticusmile164.A tacna?!?! MRAK!!!!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 20:03
Eeeeeeeeeee, evo majstorice na velika vrata! Kaća, ne znam šta bih odabrala od svih ovih divnih radova kao najbolje, sve je posebno na svoj način! Blagdanske slikice su jako maštovite i lijepe, a anđeli iz odljevaka veoma jednostavni a tako svečani! Već svi znaju da se plava i ja ne volimo previše, ali kako dobro izgleda ona tacna, natjerat ćeš me da ju zavolim! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.