Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 113>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 12:26
kaj te briga, ak velim da dojdes onda dojdi, je da sam gluha i slijepa i da mi je nos dvaput veci i jos stosta...ali kaj je to bolesno????
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 13:38
neeeeeeeeee to ti dodje kao onaj lik iz crtica kaj ga toncek non stop gleda, znas onaj kaj odleti preko mosta pa ga bob graditelj spasava ;) LOL bum ti nabavila skarnicl i jos ga decoupageom ukrasila da se ne splasis sama sebe :P
 
prije cetvrtka tesko. danas guzva, sutra koncert, srijeda radionica, tek u cetvrtak slobodno popodne. :)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 13:40
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

neeeeeeeeee to ti dodje kao onaj lik iz crtica kaj ga toncek non stop gleda, znas onaj kaj odleti preko mosta pa ga bob graditelj spasava ;) LOL bum ti nabavila skarnicl i jos ga decoupageom ukrasila da se ne splasis sama sebe :P
 

prije cetvrtka tesko. danas guzva, sutra koncert, srijeda radionica, tek u cetvrtak slobodno popodne. :)


Kaj je u srijedu radionica?   
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 13:41
Nina....ja zabrijala da je u četvrtak.....Kaj bumo delali...maske?
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 14:14
a kaj ja pasek...meni ne dojti...ok, ne morate me voliti...ahaaa
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 14:51
aaaaaaaaaaa bubana sam jooooooooooooooossssssssss,gluha i coravaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jezus marija gotova sammmmmmmmmm
 
smile39
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 15:50
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Nina....ja zabrijala da je u četvrtak.....Kaj bumo delali...maske?
 
khm...i kaj da ja sad kazem - mam bute sve za rodjendane dobile antisklerin i ginko ;) je u srijedu je. onaj ceprtak je bio iznimka od pravila jer je vesna imala radionicu u srijedu ili snimanje neki vrag je.
 
i radimo maske ili one iz chemaca ili one od gipsa, ovisno da li ce uspjeti nabaviti dovoljan broj ovih iz chemaca.
 
2 jassi: aj bum dosla u ceprtak do tebe, ne kukaj :) inace bum skopirala post od hippy iz njenog topica :P
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 18:09
Neznam koliko vremena već pregledavam ove nove radove, vikend je bio izuzetno plodan, koliko izrezanih salvetica, ljubavi i uloženog truda, a proizašlo je tako puno lijepih i maštovitih radova, zaista svi zaslužuju pohvalu.
Cure, sve ste za 5.
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:16
DANK EDRAGA
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:18
gogs mila ostala ti je termosicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:27
jutro jassi, nazovem jutros hippy da joj kazem da su radionice otkazane a ona "e jassi mi je na drugoj liniji" 9 ujutro zeno :P pa ti si u pogonu od kad otvoris oci non stop :P
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:34
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

gogs mila ostala ti je termosicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



?!?!?! kaj je pala kakva cuga
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:35
sam da znas da sam dobila kuhanj vino..hehehehehehe
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:36
e nini pa kad sam u pogonu od 05,30...hehehe..meni vec skoro i rucak
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:42
lol, koke su pile kuhano vino :) LOL predobro :) vec si mogu zamisliti hippy kak razmislja o tome kak ideja nije losa i onda jassi i hippy pjevaju dok tonceki rasturaju stan :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:45
otprilike to tak zgleda i bez vina..hihihih
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:48
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

otprilike to tak zgleda i bez vina..hihihih
 
nisam ni sumnjala :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:48
joj i nemoj,,,da si vidla kaj je jucer napravil diverziju na kupaonu i vesmasinu i lavabo........................................................................
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:50
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

lol, koke su pile kuhano vino :) LOL predobro :) vec si mogu zamisliti hippy kak razmislja o tome kak ideja nije losa i onda jassi i hippy pjevaju dok tonceki rasturaju stan :)


joj curica...kakve ti svakakve bedastoće padaju na pamet....pa mi smo ti ozbiljne žemske
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:53
hippy, reci cu ti samo tri rijeci: djed mraz, vanzemaljci, svizac smile188smile188smile188
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.