Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 21:39
Hvala ti Bromi, za ruselije....nekaj čitam da se može razmnožiti reznicama...budem probala tu bijelu kaj tebe interesira....pa ak uspije...svakak ti se javim da mi pošalješ adresu....Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 21:42

A danas mi je stvarno super počeo dan....ujutro me probudio poštar sa velikim paketom....od naše Hane....smile78

...i tako, zahvaljujući njoj....od danas sam i ja ponosna vlasnica plavih agapantusa.....
 
ali to nije sve....(znate ono na tv prodaji....uz to...dobijete i....LOL)
 
polygonum painters palette
 
 
polygonum painters palette
 
stigao je i močvarni hibiskus
 
i još svašta nešto.....
 
Hvala ti Hana što si mi uljepšala dan! smile72
 
 
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 21:42
krasan je clerodendrum,ja volim miris meda.... ide dosta kukaca njega? Ko na npr. budleju ili tekomu?
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 21:46
Je....lijepe se pčelice i bumbari za clerodendrum.....
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 21:49
ok,nema veze

vidim da si bila vrijedna i sadila
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 21:58

Evo nešto i današnjih sličica.

Ruže i dalje neumorno cvatu.....ove dvije stablašice imaju strašno dugotrajne cvjetove...nikad ne padnu latice....cvjetovi se gotovo osuše na grmu....
 
stablašica Bonica
 
 
stablašica Baby Gold Star
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:04
A ovo je neka vrsta ukrasnog suncokreta....sjeme sam dobila prije par mjeseci i bila sam nešto uvjerena da je onaj "dupli"...međutim...procvao je i malo "čudno" izgleda za suncokret...boja je onako "limun" žuta i više podsjeća na daliju nego na suncokret. Visine je negdje pola metra...
 
evo ga...ukrasni suncokret...malo drugačiji, ali lijep
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:08
Cvate neumorno i kalanhoa  (kalanchoe)
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:08
flavija ruze su smile71
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:12
Prkos ima svaki dan drugačiji "buket".....
 
a dalije i dalje neumorno cvatu....
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:17
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

flavija ruze su smile71
 
Hvala ti Rose....evo još malo današnjih ružica.....Big%20smile
 
penjačica Decor
 
penjačica Colette Romantica
 
floribunda Lili Marlene
 
čajevka Avalanche+
 
floribunda China Girl
 
čajevka Intermezzo
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:20
Gerberi.....
 
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:22
Bugenvilija je opet počela cvasti....treći puta ove sezone....
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:24
A žuto-narančasto-crvena lantana samo raste i cvate....
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:25
jedan ljubičasti ostić....
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:27
i za kraj današnjih fotkica....današnja "berba" ljutih feferončića....Big%20smile
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:31
dalije,lantane,ruže.... blago tebi,tebi sve cvjeta dok meni po ovom vremenu pola cvjeća vene,unatoč najboljoj njezi neznam vise sta da radim
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:39
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

dalije,lantane,ruže.... blago tebi,tebi sve cvjeta dok meni po ovom vremenu pola cvjeća vene,unatoč najboljoj njezi neznam vise sta da radim
 
žao mi je Rose što ti vene...ali to je zbog ovih paklenih vrućina....a da probaš zalijevati 2x dnevno, rano ujutro i kasno navečer.....tako smo mi radili dok nije pala kiša jučer i dok nije zahladilo za dobrih 10-15 stupnjeva....Confused
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:43
Flavia, evo ja se načitala i nagledala prekrasnih slika. Bila sam jednom kao đak u arboretumu Trsteno i sjećam se samo da je bilo predivno. Lijepe si biljčice donjela kući, nisam vidjela kod nas bijelu ruseliju, crvene ima dosta, onaj oleandar je stvarno poseban, ma sve ti je super i drago mi je da si bila na odmoru meni je sada godišnji umor, pa uživam malo u tvom prekrasnom cvijeću, a ono stablo (zaboravila sam ime) je super smile120
život je more
Na vrh
danica41 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danica41 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 22:47
Flavia, sve je tako prekrasno!!!!!!!!
 
Ruže i gerberi - najljepši (bar meni).
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.