Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 78>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 08:55
Tooo! Slikice Grada i "okolice"Thumbs%20UpClapClapClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 17:02
...ohoo...bila   Baka...
...pozdrav  Baki...nemam  za  sad više   tih  gradskih  slika.... 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 17:04
...evo  moje  zimnice....
 smiley1060.gif
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 17:17
...crvene  masline  u  soli...na  1  kg  10  dkg  soli...tresti  više  puta  na  dan...nakon  10 -  12  dana  isprati,  osušiti  i  staviti  u  ulje  sa  ružmarinom....
 
smiley2005.gif
 
Na vrh
Jurica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jurica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 17:31
Njam,njam,masline,svi ih volimo!I mi čekamo buru(Jadranovo)no čini mi se da zovu samo jugo i kišu,kišu,kišu...baš imaš pravo,bura nam treba!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 13:00
Manči malo sam pobjegla od ovoga snijega, već mi dobrano ide na živce...
 
Tvoje slike me taaako odmore...vidim da ti ruže već cvjetaju, i ja bdijem nad mojim reznicama, valjda će neke preživjeti ovo vrijeme...
 
A masline....šta da ti kažem...nisam ih cijeli život jela, a onda predprošle godine probala i sada luda za njima Smile
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 13:08
..znaš  nisam  ni  ja  volila  masline  osim  onih  kupovnih  dok  sam  bila  mlađa...inače  ne  volim  ništa  grko....ali  sve  su  mi  draže  i  draže...
...MM  napravi  one  zelene  zaparene  sa  moračem,  lani  sam  stavila  slike  i  recept,  pa  ih  duže  kiša  u  vodi  tako  da  izgube  gorčilo  i  kad  se  dobro  začine  odlične  su...
 
...ove  crvene  u  soli  je  za  mene  novi  recept  i otkriče..
 
...najdraže  su  mi  crne  koje  osuši  bura pa  su  smežurane...stave  se  u  pečnicu  da  se  napušu  ,  posole  i  jedu....
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 13:10
..da  Jurica,  hitno  nam  treba  bura...sve  je  u  crnim  gljivicama,  vanka  u  mahovini  i  modrozelenim naslagama,  roba  mokra....užas!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 14:07
Meni su najbolje one punjenje paprikama ali sam počela jesti i obične zelene...sve ostalo je još uvijek u fazi ispitivanja...Smile
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 18:17
 
 
 
...ovo  bi  trebao  biti  slideshow :  Prosinac  u  vrtu  na  otoku
 
 
...ja  ga  tu  ne  vidim!?
 
...ako  ga  otvorite  i  vidite   -  recite  mi !!!!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 18:28
smiley4473.gif
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 19:05
Manči, ja vidim slideshow, pregledala cijeli i oduševljena sam! Lijepo si to napravila i prekrasne su ti biljčice! smile71
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 19:23
Manči pun pogodak, bravo za tvoj slideshow-savršeno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 21:42
...znači  -   vidite!!
 
...onda  je  dobro, thanks  Flavia  i  Triša...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 09:44
Ne da se vidi - nego se vidi ljepota koje nama ovdje baš nedostaje. Baš mi je trebalo u ovo tmurno jutro.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 13:53
Manči slike su prekrasne!!!
 
Nisi ni svjesna kako si samo sretna...u prosincu imati cvijeće u vrtu!!!
 
Pogledaj kod mene u vrtu snijega...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 10:22
...evo  me  tek  danas !
 
...konačno  imamo  sunce a  i  buricu....
 
...bila  sam  na  otoku  iako  sa  gadnom  glavoboljom  od  promjene  vremena....
...MM  širi  livadicu  ispred kuće i  smanjiva  živicu  od  samonikle  makije....naravno  ja  bi  svaki  grm  čuvala  a  on  k'o  pomahnitali  serijski  ubojica  sa  pilama   sječe   li   sječe!!....naravno  upropastio  je  i  2  plemenite  biljke  Censored...
 
...ošišala  sam  lozu,  to  je  neka  američka  koju   ne  treba  prskati...
 
...pronašla  3  gailardije   u  životu  pa  malo  i  njih  sjecla....što  to  znači  da  su  one  trajnice??!!
 
...počeli  nicati  muscari  i  zumbuli...
 
....mimoza  otvorila  prve  cvjetove....
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 10:27
...kaktusi  i  sukulenti   nisu  izgnjilili  od  te  silne  kiše...izgleda  da  im  je  dobra  drenaža  na  otoku......doma  na  taraci je  jedan  skroz  sagnjilio  jer  sam  ga  zaboravila  unjeti  u  kuću....
 
[IMG]
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 10:31

....ovaj  je  bio  oštečen  pa  je  na  vrhu  ponovo  bacio  novo  tijelo...

 
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 10:57
One masline su super za tlakaše! Mislim na one s niskim tlakom!LOLLOLLOL
 
Inače je očito da svi ti kaktusi i sukulenti ipak najbolje preživljavaju vani. Bez seljakanja. Naravski u svojim prirodnim uvjetima, kakve imate vi na jugu i Otok na našem dijelu.
 
Slideshaw je ClapClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.