Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 13:59
samo nemojte o snijegu odma se ražalostim kada pomislim kako će naše biljke izgledati za mjesec dva, a onda opet pomislim na proljeće kada se poćne buditi i ponovo zašarene naši vrtovi samo akobogda pa zapamtimo , gute fre prošetala tvojim vrtom i uživala u ljepoti ali me na kraju rastužio ovaj komentar sa snijegom ali uživajmo još malo u ljepoti naših vrtova smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 15:55
Nemojte spominjati lanjski snijeg, uzivajmo u cvijecu. smile161
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 16:50
smile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 23:32
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Milice , draga , kad bude kavica , donesti cu ja tebi od nnjega sjemena ! Moze ?  Clap


Draga moja, hvala ti što si skupila sjeme od toga lijepoga sljeza samo što sam ja dosta daleko  da bih došla na kavicu.....smile71


Pa onda , ako hoces , saljem ti , trebam samo adresu u PP !


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 23:34
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

i mene je odusevio plavi hibiskus ,predivan je ..ali i sve ostalo ti je predivno


Ako se ne varam , tvoju adresu imam , ne ne , sigurna sam !    Wink
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 23:37
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga gute Fee u lijepom kraju lijepo cvijeće, ove tvoje panoramske slikice me oduševljavaju, sam Bog se odmara u ovom predivnom Zagorju. Divno je vidjeti da imaš toliko novog cvijeća i da ti dobro napreduje. Datura je sigurno već procvala do kraja, prekrasna boja.smile79


Draga Smail , vjerojatno se sjecas , kad sam se vratila sa onog sjevera bila sam jako jako zalosna !
Zahvaljujuci nasoj velikoj cvijetnoj obitelji to danas izgleda kao da se nikada nije dogodilo !
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 23:39
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Draga Gute, hajde pusti tu travu da živi koji dan, a ti odmaraj koljeno da ti što prije prođe!
Izvali se i uživaj, 


Lako je tebi govoriti kad si puno mladja od mene ! Ako ja ne unistim korov onda ce on mene !   Wink
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 23:42
Originalno poslano od člana klaudija8 klaudija8 napisao:

Jesam vidjela sam snijeg kod tebe zimi i morala sam otici proceprkati da ti nadem sliku od lani 2012 kada smo bili okovani snijegom 20tak dana a nanosi od vjetra na mjestima su bili veci od 2 metra. bilo je apsolutno opsadno stanje i tada mi je uginuo veliki broj biljaka, jer su minusi potrajali dugo i bili veliki.
evo da vidis kako to izgleda kada snijeg pada u Hercegovini SmileHug


Draga Klaudi , tvoja slikica djeluje u ovim vrucim danima poput najfinijeg ljetnog koktela ! !   Wink
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 23:45
Originalno poslano od člana Fany54 Fany54 napisao:

samo nemojte o snijegu odma se ražalostim kada pomislim kako će naše biljke izgledati za mjesec dva, a onda opet pomislim na proljeće kada se poćne buditi i ponovo zašarene naši vrtovi samo akobogda pa zapamtimo , gute fre prošetala tvojim vrtom i uživala u ljepoti ali me na kraju rastužio ovaj komentar sa snijegom ali uživajmo još malo u ljepoti naših vrtova smile79


Draga Fany , nek te ne rastuzuje , mi znamo da je tok prirode tok zivota pa ako je to najvece zlo koje ce nam se dogoditi onda dobro , samo , ja nam takodjer zelim da ga ne bude puno i da ne traje predugo !


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 23:47
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Nemojte spominjati lanjski snijeg, uzivajmo u cvijecu. smile161


Eh , Carol draga , kad bi ja imala carobni stapic onda bi ja njega poslala na neki drugi planet ali ovako ?      Wink
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 23:49
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

smile57


Nihooooooo ? To se ti nama nesto rugas ? Cekaj cekaj draga , zabijeliti ce on , samo nek nas ne zatrpa i ne zaledi !    Wink
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2013 u 00:08
draga moja zagorka, kod tebe je sve lijepo i rascvjetano Smile sljez je krasan i sad vidim kako će kod mene izgledati iduće godine :) i ne kudi zagorku zemlju...nije ilovača ni tako loša..ipak zadrži dosta vlage kad je to potrebno Wink
pusa draga i pozdravi M :)
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 00:06
Ma ne kudim ja nasu zagorsku zemljicu ! Tu i tam se tak posusi da ni stihaca nemre nis napraviti !
Kum je donesel gavez za tebe i Carol , veli da vam je obecal a ja to cuvam u frizideru !

                           smile79
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2013 u 07:55
Evo i mene na tvom prelijepom zagorskom bregekusmile71
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2013 u 23:52
Bas mi je drago da si mi malo dosla u posjetu !    Clap
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 00:05
Virnula sam malo pa da ti mahnem
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 01:56
I ja, i ja! smile219 I nauživala se gledajući kako ti sve lijepo napreduje!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 00:32
Evo i mene u tvom vrteku nakon nekog vremena. Bome ti se gredica lijepo zašarenila, pravi užitak. Vidi se da je redovno zalijevaš, a drugi tjedan bude kiše pa bu lakše.
A za moćvarni hibiskis te moram ispraviti. To je poklon od Carol.
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 00:51
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Virnula sam malo pa da ti mahnem


Draga moja moon , svaki put ti se jako razveselim kad te vidim !
Tako sam sretna da sam imala priliku i osobno te upoznati !
Nadam se da ce nam se u dogledno vrijeme putevi opet sresti !
                                                                                                                    smile79
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 00:54
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

I ja, i ja! smile219 I nauživala se gledajući kako ti sve lijepo napreduje!


Draga , moram te malo razocarati ! U momentu je bolje da ju malo sakrijem !
Ova vrucina a i moje bolesno koljeno ucinili su svoje ! Nadam se da ipak nece biti vece stete !
                                                                                                                                                          smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.