Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 82>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2014 u 22:55
 
Anastazija, možda da pogledaš na našim aukcijama ili Njuškalo? Smile Mislim da se toga tamo uvjek nađe..




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2014 u 03:00
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Moj tata me pitao da li znam gdje bi mogao nabaviti sjeme kapara.
Jel možda netko zna ?


Anastazija kapare bi ti mogao poslati netko naš iz Dalmacije. Tamo rastu po starim zidovima...Ja sam donesla sjeme, reznice, biljčicu s korjenom ali još nisam uspjela uzgojiti biljku. Jako se teško prilagođava kultiviranim uvjetima..WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2014 u 06:51
Anastazija, mislim da si zakasnila, jer su kapare sada totalno gole...pogledat ću ti ja po grmovima oko moje kuće, ali mislim da ništa od toga sada.
Međutim...iz sjemena je podići je nemoguća misija. ...iz reznice nije nemoguće, ali treba mnogo reznica za malo uspjeha, treba pripremati posebno zemlju sa mnogo znanja...itd...tako ako ti tata zaista mnogo zna o tome, pročitao, itd...onda vrijedi pokušavati....ali ako bi se samo igrao....bolje da ne ide u to, to je propala stvar.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
huskybucka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2010
Lokacija: VelikoTrgovišće
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje huskybucka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2014 u 11:27
Jos trazim ako ko ima sjeme kukuruza šećerca i vlascaSmile
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2014 u 19:26
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Anastazija, mislim da si zakasnila, jer su kapare sada totalno gole...pogledat ću ti ja po grmovima oko moje kuće, ali mislim da ništa od toga sada.
Međutim...iz sjemena je podići je nemoguća misija. ...iz reznice nije nemoguće, ali treba mnogo reznica za malo uspjeha, treba pripremati posebno zemlju sa mnogo znanja...itd...tako ako ti tata zaista mnogo zna o tome, pročitao, itd...onda vrijedi pokušavati....ali ako bi se samo igrao....bolje da ne ide u to, to je propala stvar.


...daj me NIna nemoj zezatConfused...ja već naručila sjeme i mislim si kak ću i Anastaziju razveselitiShocked...nemoguća misija!!! ajoj meniConfused
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2014 u 08:11
Molim ako netko ima alstroemeriu i sjeme paulownie tomentose
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2014 u 10:01

Hvala svima !
Tata nema pojma o tome, ali se zainatio i hoće ih uzgojiti, jer ih je slikao u jednom zidu na Pagu pa mu se to jako sviđalo. U vikendici je samo preko ljeta (Povljana na Pagu), pa ako ih je stvarno tako teško uzgojiti onda je bolje da ga odgovorim od toga.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2014 u 15:44
Pozdrav svima!

Molim, ako netko ima viška, malu sadnicu ruselije - koraljne i bijele, dipladenije i plumbaga.
Ili reznice istih biljaka.

Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2014 u 18:04

Molim ako netko ima viška sjemenka raznih vrsta paradajza koji vam se pokazao kao dobar

 (rani, kasni, niski, crni, pelati, za kuhanje ....)
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 08:53
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Pozdrav svima!

Molim, ako netko ima viška, malu sadnicu ruselije - koraljne i bijele, dipladenije i plumbaga.
Ili reznice istih biljaka.


Plumbago NABAVLJEN

Na vrh
magadan View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 16 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magadan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 13:36
Ima li netko sjeme bio pamuka mozda?
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 09:52

Tražim gomolje visokih dalija i reznice hibiskusa (boje koje mi ne trebaju žuti i crveni). U zamjenu nudim sjeme sikavice, nevena i kadifa.

Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 13:40

 Ako nekog zanima sjeme Rabarbare ...Viđeno na aukcijama. hr,  prodavač Bingo 001 .  Embarrassed








Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
huskybucka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2010
Lokacija: VelikoTrgovišće
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje huskybucka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 18:58
Trazim sjeme boba ako tko ima
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 19:37

Lijepo molim, ako neka dobra duša ima viška i voljna je udijeliti, malo sjemena asarine scandens, ljetnog čempresa i mimulusa.

 smile143Hvala!

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2014 u 13:42
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Lijepo molim, ako neka dobra duša ima viška i voljna je udijeliti, malo sjemena asarine scandens, ljetnog čempresa i mimulusa.

 smile143Hvala!



...imam ja asarine, samo me molim te podsjetiSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2014 u 20:08
Lijepo molim ako netko ima :
- reznicu vodenike papagajke
- sjemenke duplih vodenika
- reznicu šarenolisne vodenike i pelargonije
-reznicu plombaga
- reznicu sobne lipe

Unaprijed puno, puno hvala!
živi svaki dan ko da ti je posljednji.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 00:27
Molim ako netko ima reznice anđeoskih truba (razne boje  duple) za proljeće. Hvala.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2014 u 08:27
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Pozdrav svima!

Molim, ako netko ima viška, malu sadnicu ruselije - koraljne i bijele, dipladenije i plumbaga.
Ili reznice istih biljaka.

Plumbago - STIGAO
Ruselije - KUPLJENE


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2014 u 08:29
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Lijepo molim, ako neka dobra duša ima viška i voljna je udijeliti, malo sjemena asarine scandens, ljetnog čempresa i mimulusa.

 smile143Hvala!


Asarina - RIJEŠENO

Ljetni čempres - RIJEŠENO


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,305 sekundi.