Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - monsterin  eko povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


monsterin eko povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 138>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 16:03
Mnogo truda uloženo, ali biljke to sve nadoknade svojim izgledom i naravno na kraju i prinosom. Znam kako je brati pasulj koji ide uz kukuruz..., ali i kopati toliku njivu... Rad sa biljkama je psihički odmor i pravim biljkoljupcima ništa nije teško.
Svaka čast za biljke!!!
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 18:25
Ova zekokosilica je baš odlična.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 20:07
 Sanjalice da te nema trebalo bi te izmisliti....smile78smile84 Baš mi je dobro došlo malo smjeha nakon ove borbe s užasnom travurinom...smile96smile96
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 20:22
  Voki prijatelju, Dobrodošao u moj povrtnjak i Hvala ti na lijepim riječima i nadam se da ćeš još koji puta svratiti ovdje! smile73  Kako vas je  lijepo  sve ovdje naći, odmah se nekako bolje osjećam.  A to što kažeš za biljke , imaš potpuno pravo, iako se možda ponekad i osjećam preumorno, no psiha i živci su mi totalno smireni, a baterije pune energije , ma koliko mi  bilo teško raditi....Ne znam jel nekome poznato, ali jednom sam u jednoj knjizi pročitala samo jedan mali dio gdje piše......" Ma koliko čovjek bio nervozan, ljut, živčan, umoran..,,ako se bavi bilo kakvim poslom koji ima imalo veze s zemljom, nije niti svjestan koliku ogromnu energiju crpi upravo iz zemlje i da ga ta zemlja zapravo liječi od svih današnjih modernih bolesti, od koje je stres na prvom mjestu...."   Radi se o jednoj mudroj veganskoj knjizi, no ne znam joj naziv, ali znam da ima jako puno ovakvih lijepih i mudrih savjeta.  EmbarrassedHeart

   
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 20:26
Milice ! Hugsmile78smile84 Eto i tebi se sviđa zekokosilica ! HugEmbarrassedHeart  Ništa  Sanjalice sad si nadrapala od nas, čekaj kad ti počnu stizati narudžbe.....kod mene ima zekana, a ima i gajbica....na tebi je samo da postaviš kotačiće i guralice....smile96smile96
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 21:59
To je zapravo jako korisna ideja sa tom zekokosilicom. Može se napraviti malo veća pa staviti kokoši i sve bi pokosile, kao što se negdje grade ograde na dio livade i zatvaraju ovce pa kad pojedu travu ograda se seli na drugo mjesto,  " pokose " travu a usput i pognoje....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 22:10
to je dobra ideja, a negdje tako u ogradu stave i domaće pure pa ih sele kad više nema trave
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 22:25
Milice imaš pravo, ja sam to već vidjela na nekoliko mjesta  kod ljudi i moram priznati svatko tko ima takvu mogućnost to je super,  životinje mu odmah naprave nekoliko usluga, najprije pojedu travu, a onda usput kako i ti kažeš pognoje....Kad tu više nema trave samo se presele na neko drugo mjesto ili parcelu gdje ima trave....SmileThumbs UpThumbs Up
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 22:28
Najizvodljivije bi to bilo u jesen u vrtu gdje se misli sijati ili po njivama gdje se misli kositi.Po dvoristu ne moze jer smrdi izmet zivotinje.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 22:29
   Kaktusiću ! HugEmbarrassedHeart   Naravno da se tu mogu ubrojiti i pure i guske, ma bilo koje životinje....Jedino što tamo gdje se drže guske ili patke poslije više nema trave, izgori od njihovog gnoja...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 22:35
Pustilka, pa jasna stvar je da ako se ima puno životinja, kao neka mala mini farma, istina je da ih ni ne smiješ držati uopće blizu kuća, a kamoli u dvorištu, moraš imati dovoljno udaljen prostor za njih da ne smrde nikome....Kod nas ljudi baš niti nemaju tako puno životinja, pa se još uvjek kokoši, patke guske ili pure drže po dvorištima..Smile
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2013 u 10:03
mons vidim da si se dobro naradila u vrtu,ali sve će ti to biti naplaćeno.sunce je došlo i sve već buja.
kosilica ti je super.morala bi to patentirati.
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2013 u 11:57
Ajama naradila sam se vrtu i još radim, nisam ni do pola završila...imam još jako puno toga za kopati.  A kosilica nije moj izum, to je Sanjaličina ideja, pa bi onda bio i red da njoj prepustimo patent....LOLLOL
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2013 u 21:34
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Pustilka, pa jasna stvar je da ako se ima puno životinja, kao neka mala mini farma, istina je da ih ni ne smiješ držati uopće blizu kuća, a kamoli u dvorištu, moraš imati dovoljno udaljen prostor za njih da ne smrde nikome....Kod nas ljudi baš niti nemaju tako puno životinja, pa se još uvjek kokoši, patke guske ili pure drže po dvorištima..Smile
kod nas u bosni nema zakona pa u po predgradja se drze stale 20 metara od komsijine kuce!Confusedljudi prijave ,al nema fajde niko te ne slusa niti leti u pomoc.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 13:27
Evo da ne kažete da se ništa ne javljam u svojoj temi i da se ovdje ništa ne događa....Tu sam, samo nažalost u poslu do grla, pa nemam baš puno vremena za ništa.....zapravo u utrci sam s vremenom i dalje vodim bitku s korovom......UnhappyConfusedThumbs DownOuch   Predugo je bilo kišno, a sad kad je konačno utoplilo i korov je eksplodirao i razrastao se ko prašuma....OuchOuch
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 17:22
samo ti draga radi.nećemo mi tebe ometati.kad završiš hoćemo koju fotku Wink
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 18:01
  Ajama smile78smile84 Naravno da će pasti i pokoja fotkica, samo da se izvučem iz ove gabule s korovom..EmbarrassedEmbarrassed
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 09:46
Valja na ovoj vrucini kopati uh! 
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 18:40
Pustilka nešto kopam,  a više plijevim nego što kopam...smile46  Srećom danas je dan za odmor, pa ću bar malo odmoriti....smile39
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 20:47
očekivala sam danas slikice do sada urađenog,ali ništa.ovo je danas odmor od vrta
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 138>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.