Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 14:29
A ne najljepše i najnježnije slike ostavila sam za kraj...... da vam uljepšam vikend.
 
Bijelo, nježno, romantično.......ne znam niti jednu jesensku biljku koju mogu u potpunosti opisati ove riječi.
 
Gospođica Honorine Jobert
 
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 14:34
Prošla kiša mi je dosta polomila visoke georgine.......
 
 
...... pa sam ih ja pobrala i odlučila da vam darujem ovaj lijepi jesenski buket
 
 
Uživajte drage moje ovaj vikend, jesen je u prirodi predivna......smile79
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 14:35
Tu je trebalo pisati šalabahter da sve popamtiš, za onaj zid će trebati puno penjačica da ga prekrije i spremit ću ti neke. Sedum je fantastičan, tisa nešto posebno interesantno, za Haemanthus nemam rječi, a tvojim anemonama se i ja divim svaki dan u mom vrtu, kraljice su vrta, bijele, nježne i romantične, baš si ih dobro opisala. Clap
život je more
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 14:59
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Slike su ti pravi rajski vrtsmile99
A treba tebesmile232. Neki muževi ne bi ni napravili što je on, pustili bi da se sve sruši. Poljubi ga i pokupi nered.smiley4035.gif
 
Šmrckoooo........bila sam oko podne na marendi i znaš novost, pogazili i poprekidali su mi pol bijelog seduma i zgazili pola ukrasnog luka  smile107
Tješi me što će to bez problema niknuti sljedeće proljeće, malo dalje od njih rastu mi roza anemone, ostale su netaknute jer su visoke pa se dobro vide i na njih ih stalno upozoravam, stalno sam u inspekciji a oni me stalno tjeraju smile209
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 15:05
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

A cikasica-------smile96kako si kranula ja sam mislila da ćeš svu šumu usklikati -i da ti još ne treba građevinskog materijalasmile151 evo sve imaš u ovome paketu
 
Ma nemoj, vidi ti nje, ja primam paket samo ako je pun biljki a ovo drugo građevinsko, poslat ću ja tebi malo našeg zidara i MM pa da ti zgaze pola vrta kao kod mene....... smile96
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 15:07
Štefice, Anaida, Niho, Rosa, Lantana hvala na posjeti.......
 
Lantana, ti uvijek misliš na mene, znam da imaš nekog jockera za ovaj moj zid.......Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 15:10
Imaš i loncijeru ako nećeš onu dirati ja ti pripremim dr. jer je ona baš za to mijesto-ali opet ću razmisliti da li da ti damsmile144
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 15:15
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Imaš i loncijeru ako nećeš onu dirati ja ti pripremim dr. jer je ona baš za to mijesto-ali opet ću razmisliti da li da ti damsmile144
 
Dobro, dobro, Wink baš sam kupila onu "napuhanu" kovertu da ti šaljem isophyllu - ali opet ću razmisliti da li da ti dam smile144
 
Kako ti je sad....smile96
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 15:18
smile156--smile96- A hoćuuuuuuuuuuu samo ti moju napuni
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 22:39
kao i uvijek vrt savršen i uredan,cvijeća posvuda,zvončići su krasni i georgine .. ali ipak ljepotice vrta su ti anemone jednostavne u svojoj bijelini su zaista očaravajućeBig%20smile ,ža mi je za smokvu,meni je uvijek krivo kad se nešto mora rezat ili vadit..pitala si za ostič,gle on je mladica od ove godine ja ga nebih dirala tek sljedeće jako će se raširiti pa ćeš tamo gdje ćeš vidjeti da je gola grana uredno odrezat na kraju 8mj i to fino zapiknut da dobiješ nove biljkice a tvoja će se do prvih naleta zime dobro ozelenit,ja ju nebih sad rezala jer je za moj pojam dost kasno neće se stić ozelenit ali ponavljam ti nemaš stari grm ..eto odoh stavit neke slikice pusa sa murtera
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 23:13

ne mogu a da se ne ponavljam, divota je prošetati tvojom hacijendom i sada. anemone su ti zaista prepredivne, očaravajuća bijelina, svaka ti čast, majstor nema šta


Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 01:16
Korjenčice ako su tako bezobrazni i ja bi ih namlatilasmiley1720.gif. Ali što da ti kažem, MM je sjeo po sred kleomeShocked Srećom biljčica je elastična.

Moj seduma kao kod male Ane mi je ovo ljeto stagnirao, ne znam što mu je. Imala sam osjećaj da mu je trebalo češće zaljevanjeConfused

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 06:29
Konačno mogu u miru razgledavati vrtove pa sam navratila i u tvoj.
Vidim radovi su u tijeku. Nemoj se ljutiti na TM niti na majstore - dođi kod mene, bit će ti odmah lakše. To je samo mali dio terena.
U mom vrtu je već sada teško naći cvijetak, a kod tebe: Cvijet do cvijeta ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 07:19
usprkos radova tvoj je vrt savršen, gledajuči tvoju anemonu..koja je predivna...mislim da bi si je mogla nabavit do sada nisam nigdje vidjela tako lijepu...žao mi masline kad je tako velika...smile57
Na vrh
plavooka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 73
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavooka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 14:52
Prekrasno
Bolje sutati nego blesavo govoriti.
Prvo ispeci pa reci!!!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 20:09
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

kao i uvijek vrt savršen i uredan,cvijeća posvuda,zvončići su krasni i georgine .. ali ipak ljepotice vrta su ti anemone jednostavne u svojoj bijelini su zaista očaravajućeBig%20smile ,ža mi je za smokvu,meni je uvijek krivo kad se nešto mora rezat ili vadit..pitala si za ostič,gle on je mladica od ove godine ja ga nebih dirala tek sljedeće jako će se raširiti pa ćeš tamo gdje ćeš vidjeti da je gola grana uredno odrezat na kraju 8mj i to fino zapiknut da dobiješ nove biljkice a tvoja će se do prvih naleta zime dobro ozelenit,ja ju nebih sad rezala jer je za moj pojam dost kasno neće se stić ozelenit ali ponavljam ti nemaš stari grm ..eto odoh stavit neke slikice pusa sa murtera
 
Duda hvala ča si me savjetovala jer ja san se zbunila kad san vidjela da si ti pred neko vrijeme tvoje ostiće porezala..... moji-tvoji su mi tako lijepi i gusti da bi mi bilo žal ko psu da ih moram rezat, samo da mi prezime vani ali ja ću njih svejedno malo zaštititi
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 20:19
Djevojke moje zid je skoro gotov a to znači da u ponedjeljak stavljaju špric i onda je totalno gotovo. Danas sam se načistila i nagrabljala melte. Jasmin je preživio, malo je iscementiran ali dobro.....
Danas sam doposadila sve narcise i tulipane, počela vaditi kane, počupala sve cinije, ja i tata popilili pola bijelog jorgovana i sutra selimo na smokvu....nekako mi se sviđa pila ove jeseni....pilim li ga pilim....Wink
 
Posebni pozdrav Plavookoj, dobro nam došla, ma tako te volimo, odmah šetnja po vrtovima.....smile113
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 16:44
Ej ja svoje dalije -krompire vadila sev iz zemlje da se ne smrznu ali ovdje niko kod mene ih ne vadi  i svima budu predivne . I znaš kako me veseli sutrašnji dan . Sutra je ponijedjeljak -------smile213-i nemoj da stavljaš samo smile143picmpljke
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
plavooka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 73
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavooka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 20:45
Kako nebi šetala kad se nezna sta je kod koje bolje od cvijeca ukrasnih trava, i dr.stvarno ne zaostajete jedna za drugom
Bolje sutati nego blesavo govoriti.
Prvo ispeci pa reci!!!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 21:24
ajme one anemone me bacaju u nesvijest smile39
Korijenko vrt je prva liga Thumbs%20Up zanimljivo koliko cvijeća nisam niti primjećivala dok se nisam počela igrati u tom pješčaniku
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.