Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 11:24
LANTANA POZDRAVLJAM TEBE I TVOG UNUČIĆA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 12:38
Lantana pozdrav...sa nestrpljenjem cekamo slike...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 13:58
Hvala na pozdravima, moj mali vrtlar je stalno samnom, već je napravio kućicu i vrt, stalno nešto kopa i zaljeva.

U vrtu je procvalo

Sprekelia





Hoyine campanule, baš su super


Amarilisi ispod masline ina ih sigurno deset


Žuti cvijet, felicija i ljubičasti pakujci


Nigelia se sama rasijala


Ova mala kamenjarka procvjetala


Aloe su krcate cvjetovima




Calistemon prvi cvjetovi




Za kraj još jednom kaktus


život je more
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 14:03
ajme koje ljepote...lantana sve je predivno...nemogu nista posebno izdvojit jer je sve super...smile93
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 14:32
Znam da nisam originalna, ali ja mogu samo reći: O Bože..... predivno
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 14:49
I ja sam bez teksta....prekrasno...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 16:27
Sprekelia i Calistemon su moji favoriti, a sve ostalo ih u stopu prati!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 21:25
Ja jednostavno ne mogu otići iz tvog vrta - ma koliko malo vremene imala - znam da je tako, svrati na pet minuta i stavi nam nekoliko slikica, evo kao danas.
Baš sam sretna za aloje, jer imam iste i imam prvi puta dva pupoljka, pa sada vidim kakve će biti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 21:43
samosmile93
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 21:45
nisam znala da aloe cvijetaju....koliko moraju biti stare?
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 21:46
Lantana oduševljena sam.Kako prekrasno cvijeće prekrasne boje i sve tako lijepo složeno.Ostala sam bez rijeći.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 22:08
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:






Kako se zove ovaj žuti cvijet?

Hoja je napravila pravu hipnozu kampulamasmile103 i ja sam

Cveteki susmile211
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 22:09
U prvi tren od aloinog cvijeta sam mislila da su bananeLOLLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 22:32
Prekrasno, užitak je gledati tvoje slike! smile89
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 08:50
Ja sam očarana alojama, Triša mi ju je ove godine poklonila, koliko ih imaš na kupu smile94, ovu sliku moraš ponoviti kad budu potpuno rascvatene smile143
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 08:58
Lantana što reći nego prekrasno,kaktusi su smile227a i sve ostalo.Često šetam tvojim vrtom ali ne komentiram jer uvijek napišem isto pa da se ne ponavljam.Vrt ti je stvarno smile120
čovjek uči dok je živ
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 10:54
Vidim da su vam se svidjele aloe, stvarno ih je impozantno vidjeti ovoliko puno. Hvala svima smile79

Bromelija cvjetaju obično drugu godinu, ma to raste kao divlje, morat ću ih malo prezati već su zauzele jedan metar kvadratni.

Smrcko baš si me nasmijala, kažeš ti banane, pa bilo bi bolje da su banane, bar bi imali što jesti.
Onaj žuti cvijet neznam ni ja ime, morali bi staviti na identifikaciju, meni je napravio mali grmić, ali vidjela sam u pitaru pa visi prema dilje, jako dobro izgleda.

Triša vidjet ćeš kad se razrastu, ako ih i porežeš do korjena izađe puno novih mldaih.

Korijenko slikat ću još jednom, znaš da ja volim slikati.

Anaida ova sprekelia je prekrasna, ali ubio je odmah vjetar i sunce, nije baš za ovu klimu, inače je prekrasan cvijet.


život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 11:17
Lantana smile70.....divno....dobro je rekla Kontesaa...kruna od cvijeća na kaktusu .....predivno smile93...oduševljena sam (kao i uvijek uostalom) tvojim biljem ....sprekelija smile181.....kad mi oči nisu ispale kad sam to vidjela.....jel bi to uspijevalo u Zagrebu? Jel to trajnica, lukovičasta biljka ili što?
 
Cure onaj žuti cvijet vam se zove Gaillardia Yellow queen, trajnica, čita se žilardija (valjda...LOL) Imam je i ja u svom vrteku....Wink
 
 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 11:37
Flavia, Sprekelia je lukovica i kod tebe bi joj bilo bolje nego tu.

Mislim da ova žuta nije gaillardia, gledala sam na netu, ova ima debelo lišće i takvo joj ostane cijelu zimu, meni više sliči na neki kao sukulent.
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 11:46
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Flavia, Sprekelia je lukovica i kod tebe bi joj bilo bolje nego tu.

Mislim da ova žuta nije gaillardia, gledala sam na netu, ova ima debelo lišće i takvo joj ostane cijelu zimu, meni više sliči na neki kao sukulent.
 
Super za Sprekeliu Tongue, budem potražila na jesen kada budu imali u prodaji...ili na proljeće...kad se to sadi?
 
Imaš pravo za žilardiju....nije to to....a meni je to prodavač tako rekao i ja se toga uhvatila zdravo za gotovo LOL....moje je TO žuto identično tvome....idem se bacit u potragu za nazivom....Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.