Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2011 u 21:52
antonija, pčelice su me ove godine izdale, neke biljčice su mi podarile minimalne količine sjemenja, a neke ništa, močvarko naprimjer!
Za suzanu na kraju neznam dal je ono sjeme il ne, pobrala sam par puta ono nešto sitno crno, a niš drugo se nije vidjelo kaj bi ličilo na sjemenke!
Koraljček se bude valjda dobro tu osjećal!

MK, biljke su pod krovom, al još nemaju stalnu adresu prebivališta, moram ih malo po malo sortirati, nesmem forsirati...bole me kuk i koljeno...joj kukam ko 199 letna babica...Wacko Moram u srijedu na snimanje...smile175

OTOK, priča  je super, mislim da će moj Lovro, ak nastavi ovak, reći da on sprema zimnicu takve vrste!

Gioiaa, ah ta ljubav!
Ko nas tjera da svaku zimu i proljeće radimo iste stvari!
Ljubav!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2011 u 21:54
Procvala i nikandra, od 20-tak pokušaja nisam dobila pravu boju...plavu...



...mislim da ni njeno sjeme neće dočekati...
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 05:48
Prekrasno!
Time is something you can never get back..
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 22:40
Misty, je, liepa je, samo kak do sjemena???
Nebude "buzdovan" dozorio, vani je hladnoooo!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 22:44
Da, od, valjda, danas sam i ja mali Lovro.Tongue...
Zamolila sam "nadležne" da mi malo sfriziraju nik, s obzirom da je 99% vaših nikova s malim slovom! Hvala im!
Nećem biti drugačija!Wink
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 22:46
Ti već jesi drugačija, vrijedna
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2011 u 18:51
tak je, vrijedna, pametna i sposobna mlada žena u čijem vrtu ima samo prekokrasnog cvijećaSmile.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2011 u 22:19
JOOOOOJ, Embarrassed Embarrassed, nemojte me hvaliti, sram me je!
Mislim da smo sve mi "vrijedne, pametne i sposobne "mlade" žene!Tongue"
Na vrtu mi se ništ novog ne događa, osim kaj mi je vjetar raspuhal zaštitu s pojedinog bilja!Moram to malo jače stisnuti!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 22:14
Bokić društvo, budem kratka....
danas sam se nagradila sa jednim dost bujnim pola metra visokim grmekom za 35 kuna!
Neznam ništ o toj biljci, al mi odmah "doskočila" u šake!
Evo etikete:


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 22:38
Lovro za toliko novaca toliko veliki grm Thumbs%20Up, dobro ti je uskočio u šake. Pozdrav tebi i da znaš da smo pričale o tebi, samo najbolje LOL
život je more
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 22:41
vidi se da si vrijedna kada si pospremila cvijeće a slikicu ne vidim nije zbog prepoznavanja već da vidim kako izgleda ta ljepotica ,a ovo u školi je super ta je mama ovisnica kao i mi
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 23:58
Uvjek nešto novo  kod tebeTongue Gužva svugdje ali lijepa. Neka samo prezime i opet ćeš nas uveseljavati tim ljepoticama
smile79
Rijeka

Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 08:23

Lovro, pogledaj ga u mom vrtu  smile78.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 16:31
Cure moje drage, hvala kaj ste "rasteple"paučinu babljeg ljeta u mom vrtu!!!
Moj vrtek zaista nije nikakav u ovo doba godine...razvesele me možda biljkica, dvije...aali dovoljno za napuniti akumulator za čekanje novog proljeća!

Evo par slikica...

Jedan, najveći i najdeblji, obitelji Krumpirko, ostat će vano po krovom, zamotan u svoj zimski veš!
Pa da vidimo kaj bu z njega!  O, Bože, daj da preživi!



Još ima dosta cvjetića pa je šišanje odgođeno....Wink

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 16:35
...ljubičasti ukrasni kelj je trenutno najljepša biljka na mojoj"parceli"...




Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 16:47
...žuti još daleko kaska za njim...mora proći još neke pedikure, manikure, frizere i šminkere....nadam se neće zakazati i da ćete i njega uskoro vidjeti...

...u dubokom zelenom oceanu ničega....zažutjelo se još malo carskog blaga...okeco se još neda...



...pa sramežljiva krizantemica u naručju šumske paprati....



... evo i zbunjene Tradescantie...



....i delospreme koja se još bori...ne daj se...



...pa još.....malo sunce u kutu travnjaka...








Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 16:49
....ova zločestoće će ovu zimu ostati vani...možda joj smeta kaj ju svako proljeće nanovo sadim, pa neće cvijetati...
...naravno, dva njena potomka u podrumu čekaju proljeće...


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 16:51
..ovo, pak je, najstariji "buzdovan" ljubičaste dature...da, on one prve zvijezde večeri i nikak da zazori...
...Stavila sam mu zimsku piđamu...možda mu ona pomogne i sačuva sjeme...


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 16:53
...evo i zemljice...jadva čekam dan da ju podijelim po mojim cvjetnim gredicama...mislim da bu to tek u proljeće....


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 16:55
Lovrice,a nisi mu obula čarapicu?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.