Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pelargonije ili muškatle
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pelargonije ili muškatle

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 94>
Korisnik
Poruka
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 11:12
Hvala Vam na odgovoru :) Jel koristi netko Kristalon?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 12:08
kristalon je jako dobro gnojivo
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 13:27
Želim da mi netko s iskustvom korištenja kaže kako ga provjereno koristiti. Onako kako piše na uputama znam da je preslabo...i da bi trebala staviti više praha za bolje napredovanje...ali strah me isprobavati.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 22:10
Kupujem krestalon na kg i na deset litara vode stavim  dvije  jušne  zlice vrhom pune, u poljoapotekama se može tako kupiti i puno je jeftinije nego u kutijcama
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 23:13
jedan do dva grama na litru vode ide.
Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 23:17
Hvala ti :) nisam znala da se može i tako kupiti :) ja sam pola kile platila 24 kune :) eto, tamo piše mala žličica na 5 litara vode...znala sam da je premalo! :) par dana sam prihranjivala i to tako da sam po malo dodavala stalno u vodu...mislim da ću tako i nastaviti...tjednu količinu ću rasporediti na 7 dana i time ću i surfinije, i muškatle zalijevati :)
Na vrh
ljutka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 31
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljutka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 21:44
http://imageshack.us/photo/photo/13/20130503104748.jpg/

evo mojih
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 22:38
Originalno poslano od člana ljutka ljutka napisao:

http://imageshack.us/photo/photo/13/20130503104748.jpg/

evo mojih
 
lijepe su ti Thumbs%20Up
 
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 12:58
već par sezona ih viđam na sajmu pa prođem kraj njih, a poslije, kad bi ih kupila, nigdje ih nema
sad ih više neću sanjati LOL

Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 13:03
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

Ja zalijem željezom samo onda kad primjetim da listovi postaju svijetliji,a cvijetovi nekako sitniji.najprije probam koprivu,a ako nije dosta onda kupim željezo

listovi požute kad je biljka previše zaljevana
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 17:26
vjeruj da kod mene nikad nije previše zaljevana.imaju dobru drenažu,a dobiju svako jutro dvije kantice vode jer više ne stignem .u sedam moram već početi raditi.popodne je na redu ono prizemljeno cvijeće.iako je sunjara cijele dane oni su zadovoljni.moraju biti
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 21:02
Evo malo i mojih, samo dio. Do sada sam im zakidala cvjetove a sad ih puštam da se razvijaju. Do sada sam ih prehlanila samo jedanput a od ove subote startam svake subote.
 


 

 

 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 21:30
već sad su lijepe, a kako će tek izgledati , divno.
Da li su tebi žardinjere pričvršćene na neki način, nigdje išta ne vidim pa me gledajući frka da će ih težina grana prevrnuti?
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 21:42

Ovo je pravo pitanje moon, da svaka je probušena ispod ruba i zavezana za radiatore u sobama. Prve godine sam u naletu juga imala što vidjeti kad sam se vratila s posla, težina ih nije srušila jer sam stavila u žaldinjere teški komad od granita ali kad puše ni to nije bilo dovoljno, pameti nikad dosta i sad su vezane i to nailonskim konopcem koji se priladođava i prozor se može zatvoriti bez problema (to je onaj konopćoć  koji se kupuje u rodulima  za zavezivanje pomidora i sl.više spljošten obično je zelen ili rozi) Ovako radim godinama a da vidiš kako je to izgledalo prije dvije godine na istim prozorima

 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 22:06
Aralija, da da znam koji je to konopac. Ma znala sam da si nešto smislila, no ništa se ne vidi pa me kopkalo
Ove slike su
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 22:07
i ja sam se uvjerila da im je to dobar ritam.i ja zalijevam subotom kad ne radim.
nadam se da će ti i ove godine biti tako lijepi kao lani
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 23:07
I ja se nadam samo da ne bude vruće kao lani, ove su od preklani, imar ritam prehrane i to je to
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
agava1504 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Siječanj 2013
Lokacija: Moslavina
Status: Offline
Bodovi: 204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava1504 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 12:39

mojim pelargonijama zonale počeli su žutiti listovi, koliko sam pročitala prijašnje odgovore, pretpostavljam da su premokre, što je i moguče jer su mi ostale nezaklonjene na kiši..zanima me da li bi bilo dobro da ih zalijem tekućim željezom, ili nečim drugim..jednom tjedno sam ih zalijevala Kristalonom...možda nisam trebala..šta da sad radim da mi ne propadnu?..

Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 13:27
Ako su premokre, ne bi ih ja osobno ničime zalijevala. Ne brini, nije od kristalona. Ja svoje zalijevam svaki puta s nešto prihrane i nemam žutih listova, ali sam ih sklonila s kiše upravo zbog toga da mi ne budu premokre i da ne pokupe boleštine.
Na vrh
agava1504 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Siječanj 2013
Lokacija: Moslavina
Status: Offline
Bodovi: 204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava1504 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 14:56
htijela sam Majdi zahvaliti, pa sam krivo stisnulaEmbarrassed...
u svakom slučaju sklonila sam ih da ne pada kiša po njima, ako je bude...i nadam se najboljem..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.