Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera - salvete i drugi papiri
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera - salvete i drugi papiri

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 23>
Korisnik
Poruka
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 18:54
smile222smile94  smile222smile203  smile222smile211  smile222smile181smile39 i t.d.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 20:50
Ma vi ste pravi anđelčići, drage moje.....  Anđelka Christmas%20Angel Rose Christmas%20AngelPiramida Christmas%20Angel Anastazija Christmas%20Angel LilianChristmas%20Angel Iris Christmas%20Angel Maslina Christmas%20Angel  ....evo, cijela vojska anđela...hvala vam puno na svim pohvalama, stvarno mi dajete vjetar u ledja i odmah dobivam novu energiju za rad...
 
@Anastazija: moram donekle dozirati radove, jer sam se tek nedavno priključila forumu i nema smisla da sad navalim sa svim radovima koje imam u foto-arhivi, ispalo bi ko da radim dan i noć Wink , a trenutno samo plandujem i oporavljam se od vrućine koja me smlavila i ubila svaku volju za poslom. Ovako, dok pokazujem prošlogodišnje božićne radove, podsjećam samu sebe da je krajnje vrijeme da se opako primim posla Handyman
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 21:55
draga primavera,ja sam tvoj fan,da mi je novaca uzela bi sve tvoje radove!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 22:24
 Embarrassed Joooj, puno ti hvala draga Rose, malo si mi natjerala crvenilo u obraze.... nisam ja toliko dobra, samo sam jako tvrdoglava i tešem po nečemu dok ne bude onako kak sam si zamislila. A i kaj mi drugo preostaje...posla ne mogu naći s mojim godinama, svo iskustvo koje imam nikome danas ništa ne znači, pa mi je ovaj kreativni rad jedini ispušni ventil i način da se osjećam korisnom jer ipak zaradim nešto s mojim radovima.
 
Ako ti se nešto posebno svidja šapni mi na PP pa ćemo se dogovoriti...iako mnogih radova ovdje prikazanih u biti više nema kod mene, no uvijek se može nešto slično napraviti...
 
...da, kad smo već kod toga, na ovom forumu nema swapova??? nisam nigdje vidjela ili sam možda na krivom mjestu gledala?
 
Još jednom, puno ti i od srca hvala na lijepim riječima Valentine%20kiss
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 22:27
davno smo ovde imali jedan božićni swap u decoupagu i nakon toga vise ni jedan
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 22:40
Tja, baš šteta... ne bi bilo loše to malo obnoviti, možda s nekim jednostavnijim predmetima ili nakitom, jasno da se stakleni satovi ili tanjuri ne mogu jednostavno, pa ni jeftino slati poštom, ali npr. ove kartonske kutijice, neki jeftiniji i laganiji materijali...zašto ne?Dating
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 22:43
o tome bi valjalo razmislit i vidit koliko ima zainteresiranih. ako bude poveci broj lako se swap organizira
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 09:05
Anđeli su mi prekrasni, posebno su mi dragi oni više dječji, nekako su mi slađi! A ima jedna kutija koja mi čak izgleda i jestivo, kao jedan veliki keks! Znam, znam, Izzy je opet gladna ili u PMSu... smile60Ja i moje asocijacije!
SWAP! I ja sam se raspitivala za to prije možda mjesec dana pa je Iris rekla da je bio božićni, a da ih nema jer ih nitko ne organizira! Pa sam si to dala nekako u zadatak, čak i smislila teme, ali onda sam skužila da je puno ljudi otišlo na godišnji tako da možda pričekamo dok se barem većina vrati krajem mjeseca, mislim da bi većina željela sudjelovati! Svakako se slažem da osim decoupaga možemo ukomponirati i nakit u temu, ili još neku drugu tehniku, da bude raznovrsno jer ne ide svima ista tehnika! Npr. netko bi želio dobiti nakit, a ne zna ga raditi no zna nešto drugo... Ja sam ZA! smile112
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 10:25
Cure,ajd meni seljaku malo pojasnite kaj je to swap,jer stvarno nemam pojma?smile148
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 10:29
Swap = razmjena! Odredi se tema na koju se rade radovi (npr. ljeto), prijave se zainteresirani, organizator (jedna osoba) napravi parove (imena učesnika se pišu na papiriće pa se izvlače parovi) i onda se ti parovi razmijene za radove... Npr. par smo ti i ja - ja tebi pošaljem šta sam napravila na zadanu temu ljeto, a ti meni! Jesam bar malo pojasnila? smile48
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 10:37
ova kutija plava, sa anđelima je presavršena... svaka čast tebi, tvojoj mašti i tvojim rukama po stoti puta... smile141
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 10:51
A,kužim sad  smile180to je kao kad smo imali tombolu na poslu,ili nekaj slično
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 10:56
Paaaaa, da, tako nekako.... smile96Primavera, pomagaj, ova Piramida je opet u elementu! smile201
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 11:01
primavera, evo imas pm, nadam se da bu pomoglo ;) ne znam iz kojeg si dijela hr, ali i slovenci imaju hrpe turnira i samo ovi meni poznati idu samo na odredjene ;)
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 11:57
Ajme mene, morat ću sekretaricu zaposliti...kol'ko postova ljudi moji...Next%20Project
 
Prvo, dobro se vratila, draga Izzy... hahaha, kolačići su ti na pameti...ma imaš pravo, ta kutija i izgleda ko veliki keks...
 
Oko swapa, za Piramidu i ostale... sve je kak veli Izzy, s tim što ja imam iskustvo da svi koji sudjeluju u swapu, oko zadanog datuma svoje radove šalju organizatoru tog swapa sa svojim podacima i nofcima za poštarinu (cca 15 kn), a onda organizator(ica) sve još jednom poslika, izvuče iz šešira parove i prema izvučenom šalje im pripadajuće radove, tj. swapove. Recimo, moja ovogodišnja serija "voćnog" nakita kojeg sam objavila odmah na početku moje galerije u Razni hobi, proizašla je upravo iz jednog swapa u kojem sam sudjelovala, tzv. voćnog koji me doista jako inspirirao.
 
No mislim da ćemo oko toga trebati otvoriti neku novu posebnu temu, normalno kada se većina vrati s godišnjih odmora.
 
 
@Draga Nataša, srce si, hvala na pohvalama, i meni osobno je ta kutija najljepša iako slika ne dočarava njenu pravu draž Thank%20You
 
 
@Draga Ninochka, sve proučila, još jednom puno hvala i ovim putem...Inače, ja sam rodjena purgerica, tj. Zagreb je moj grad Thank%20You...a kaj se Slovenije tiče, tam vjerojatno mogu samo doći uživati...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 15:21
ocarana sam anđelcicima,predivni susmile55
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 17:20
Vauuuuuuuuuuuuuuu. Savršeni su mi anđelci. Jaoooooo!!!
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 23:34
Draga Primavero...koliko sam se obradovala gledajući tvoje radove...toliko ideja, motiva , tehnika ....a sve je tako predivno urađeno...kao da sam ušla u svijet iz bajke...anđeli, mobile....smile227kutijice...imaš zlatne ruke...zlatne.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 13:55
smile141
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 17:24
predivno draga.....predivno.......sve je tako lijepo izrađeno........smile211
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.