Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtek

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 35>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2014 u 14:20
Camellia, neizmjerno me veseli da si opet posjetila moj vrtek.Da, donji dio dvorišta ispod kuće je pretvoren u vrt, a tu je prošlo ljeto iskopana septička jama i cisterna za vodu.Nakon toga je ostalo ogromno brdo zemlje, a i sam teren je u padini (Vukomerečke gorice), pa sam to iskoristila kao prednost.Površina dvorišta nije velika, ali je dovoljna za moje vrtne kreacije i uživanje u biljčicama.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2014 u 14:30
Miska, Miranda, Enrikova nona, Nisa
 
Hvala vam na posjeti! Jako ste me razveselile svojim predivnim riječima! Dođite mi opet!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2014 u 15:21
malo švrljam vrtovima, vani je nesnosna vrućina a more još hladno za kupanje, pa stigoh i u tvoj vrtek. Pogledala sam opet od prve stranice i vidim da sam već bila ali trag nisam ostavila, zato sada , da krenem redom ili???? ma krenimo redom. Hoste, spiraea, weigela , pokujci . iberis , tamni jorgovan , sedumi , ružice (uh Melody p. je božanstvena ) ma neću više nabrajati jer bi odužilo post, samo jedna riječ "božanstvena raskoš boja i kolorita) Strmi kamenjar me posebno oduševio vidim da imaš oko i ručice za ljepotu. Zaboravih kovrčavu Hoyu , oduševila me, rijetko je viđam na forumu valjda zato što se rijetko nađe za kupit (bar kod mene jer na nju nisam nigdje naletjela)
E pa za kraj ovog malo podužeg posta draga Temzi vidi se "ljubav" a biljčice ti obilato vraćaju svojom ljepotomsmile55
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2014 u 18:48
Draga Aralija baš si me jako dirnula svojim riječima. Drago mi je da me tako vidiš kroz moj vrt i cvjetiće. Biljčice su moja velika ljubav i stalno oblijećem oko njih i sretna sam kad vidim da napreduju. Kovrčava Hoya je inače stara preko 15 godina, i od nje je razdijeljeno brdo pelcera, zato izgledom i ne pokazuje koliko je stara. Veseli me što si posjetila moj vrt i nadam se da ćeš opet navratiti!
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2014 u 19:42
auuuu baš sam se oduševila tvojim vrtekom ali kovrčava hoja je nešto ekstra takvu još nisam vidjela
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2014 u 19:56

Prošetala sam tvojim vrtom i baš mi se sviđa.
Normalno za mene da sam najviše uživala u dijelu sa hostama i papratima  Smile.
Došla bum opet  Wink!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2014 u 14:21
Hvala ti draga Fany
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2014 u 14:23

Draga Anastazija, drago mi je da si me opet posjetila!

Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2014 u 14:39

cvijet Wisterie i orijentalni mak

 
A onda je uletio veliki bumbar, takvog još nikad nisam vidjela, veći je i od stršljena
 
 
Odmah je i mala Mina došla provjeriti što to toliko zuji
 
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 01:17
Predivno si napredovala ! Stvarno je radilo zadovoljstvo setati tvojim vrtom !

                                                                                                                                            Klicken öffnet blume-0048.gif in neuem Fenster 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 10:12
Draga gutee Fee, baš me razveselilo kad sam vidjela da si navratila u moj vrt.I tvoje sjemenčice mi krasno napreduju, posebno titram oko gloksinije.smile79
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 10:47
Sve je prekrasno,ali meni je danas najljepši ovaj mali,dugouhi,radoznali cvjetak!
Toplo se nadam da se voli gurati pred objektiv kao i Oskar!Wink
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 11:44
Miranda, Mina u prirodi ne miruje ni sekundu, osim ako nešto nije zanimljivo poput ovog zujavca.Stalno je u potrazi za gušterima, raznoraznim bubama... to joj je glavna preokupacija
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 13:04
Pozdrav ljubiteljici flore i faune! smile113  Baš se nekako ugodno osjećam kod tebe, malo sam pomirisala ruže, pomazila Minu... sve mi nekako djeluje mirno, opušteno, za doći u trenirci i tenisicama i odmoriti se! smile202
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 13:12
Desert rose Hug hvala ti!
Da, ovdje je prekrasan mir i bregi okruženi šumom, divan odmor od gradske vreve i asfalta.
Samo ti meni navrati opet!
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 17:53
TemziHug
I ja volim doć kod tebe,odmorit u mirisima i tišini šume,
sjedit na groti obrasloj mahovinom,prošetat stazicom od kore drveta, i
zavirit u svaki kutak tvog vrteka.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 20:54
Hvala ti draga Miska
Samo ti dođi i uživaj u šetnjici!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 20:59

Evo da pokažem kako rastu predivne biljčice koje su stigle od Mirande! Hvala puuuunooo!!!

 

Crassula portulacea hobbit

 

Dugo željeni Aeonium

 

Sedum Palmeri, pola od Miske i pola od Mirande, hvala vam curke!

 

Kalanchoe laciniata

 

Aloe saponaria

 

Aloe Arborescens

 

Crassula Muscosa

 

Aloe variegata i Aloe black gem

 

Sedeveria Letizia

 

Echeveria Agavoides

 

 

Crassula ovata

 

Haworthie

 

Kalanchoe

Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 21:33
TemziHug           Pravi sukulentni raj!smile160
Baš si bila vrijedna!
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 22:29
Vrt baš po mom guštu, u koji ću rado svraćati!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.