Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage Šabica :)))
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage Šabica :)))

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 13>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 22:00
bez imalo srama šaljem adresu na ppsmile211
zeleno,što volim zeleno ....... imam tri zelene boje ali nekad miksam nekoliko dodatnih boja da dobijem nijansu koja mi treba.......Confused
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 22:35
Tebi je tanjur dobar, nije ti baš savršen...100 ljudi, 100 ćudi-meni je upravo obratno nego tebi!
Ja zinula u njega oduševljeno, ko tele u šarena vrata. Ova ruža je prekrasna, al što si ti ovo iznijansirala okolo-ma savršeno!!!!
Tebi stvarno idu ovi tanjuri..evo, zelenim al ne od zelene boje na tanjuru, već od zavisti.
Pročitala sam i za salvetu koju ljubomorno čuvaš-i razumim te, stvarno je posebna ruža.
Može jedna molba, ne salvetu, nego možeš li mi je skenirat i poslat na pp, pa ću ja imat print ..jel može?
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 22:46
mare-nostrum mi smo se dogovorile Wink

maredelmare nisam totalno nezadovoljna, najviše me ta zelena nijansa muči, a i malo mi je bijela boja probila na bršljanu ne kužim zašto, to mi se prvi puta dogodilo Confused

mogu ti skenirati salvetu, ali ne znam jel će mi cijela stati u skener jer je to  motiv preko cijele salvete, mogu probati, ako ništa onda jednu stranu pa drugu pa ih možeš spojiti u photoshopu ili printati dio po dio.
To ću drugi tjedan jer skener imam na poslu, doma nemam. Nadam se da ti nije hitno, a ti me još podsjeti da slučajno ne zaboravim od hrpe obaveza se nekad stiltam.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 23:51
Kažu da se o ukusima ne raspravlja.Bože dragi kako si ovo divno skombinirala.Zašto ja nisam ovako nadarena?
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 23:56
Nije hitno, kad stigneš!
Znam da ne ide odjednom, ja ću nekako spojit djelove- polovice salvete.
A sad sam stvarno, takoreći uzela povećalo...zamalo.. i evo sam buljila u tanjur...pa dobro ajd, zelena je malo
jača oko lista u donjem desnom uglu, a ta bijela na bršljanu-pa ne vidim nigdje bijele flekice, one crtice (ajme kako li se zovu ) na listićima bršljana, ako je ta bijela boja stvorila njih...ma ja ne vidim ništa šta bi promjenilo moje prvotno oduševljenje!
Ako ti malo jače zeleni čošak i smeta, veći ostatak tanjura je toliko upečatljiv....
Pa ja sam dugo gledala dok nisam to primjetila.
Meni ostaje famozan...a sad, šta bi iskusne majstorice rekle i koliko bi uočile to što govoriš..to ne znam.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 08:04
hvala kika '56, morat ću još pocrveniti od tvojih pohvala.Embarrassed
a ti se nemoj uopće opterećivati, tvoji radovi su baš veseli i nimalo loši samo se hrabro igraj s vremenom ćeš doći do različitih interesantnih rješenja. Svatko radi  na svoj način i zato je to baš zanimljivo što sve različite osobe naprave od istog motiva.

maredelmare  vidim da si ipak primijetila, ma nije to tako horor, ali kad je sve dobro sjelo onda me to živcira, ali obično smo nekako najkritičniji prema svojim radovima.


Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 10:10
Šabice prekrasan ti je ovaj zadnji tanjur,obožavam te nespojive kombinacije boja.Ne razumijem se u zakonitosti sjenčanja(ako,one uopće postoje),priznajem samo ono što mi je oku lijepo,a o ukusima se  zna se ne raspravlja.Smile
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 21:49
mima051  ne znam ni je postoje li zakonitosti sjenčanja, ali i da postoje takve stvari su tu da se krše, bitno je kao što kažeš, da je oku ugodno to je najveća zakonitost.

a sad nešto potpuno drugačije, ili malo drugačije.
opet tanjur u nekoj mojoj, hm... bar mislim da je moja, kombinaciji.


Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 22:10
krasan tanjur,bas si lijepo sve iskombinirala,cestitamsmile64
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 22:16
hm...ovo je nešto zaista sasvim drugačije-neobično, neviđeno...ma svaka ti čast, zaista imaš ideja!
Odlično!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 22:25
tanjur je fantastičan! smile89
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 22:29
Šabice, cure su te već dobro nahvalile i to sa razlogom. Ja ću samo reći da radiš prekrasne radove, zaista su posebni, pogotvo ovi zadnji.
 
Na ovom tanjuru si kombinirala više salveta ili je to sve jedna?
 
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 23:37
sarita banana, maredelmare; Rose, proljeće hvala na komentarima i pohvalama smile79

proljeće
kombinirala sam dio salvete s ružama, jednu crnobijelu što sam za Božić slučajno kupila u Konzumu, ima note, vitice neke božićne detalje, ma super je jer se može dosta toga izvući iz nje i još sam stavila snđelčiće (malo se slabije vide) s maramica. Pasali su mi jer su crno bijeli.

Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 23:53
Prekrasne su ti sve kombinacije.. Baš mi se sviđaju..smile55
Inače tako krasnih ideja ima tu na forumu, uvik dođem čirnit na sekund i onda zalipim dobru uru-dvi..
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 23:55
smile39tanjur je velicanstven, odlicno si iskombinirala salvete, izgleda tako fensi smile141
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 00:13
odlično iskombinirano,obožavam miksati motive sa različitih salveta,jako si dobro to napravila!Clap
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 08:59
aaaaaaa... tanjurček je tak divno skompiniran...odličan kolaž i vinitage detalji... ove ruže su sada baš pravo nostalgične... odličan rad....sjedni pet... hahahahah 
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 18:43
vania  potpuno te razumijem, tako i ja smo da nešto pogledam i onda se zabulji u nešto, ima odličnih radova i ideja, a i vlada jedna ugodna atmosfera i to je baš predivno.

Biljana 59  fensi opa, hvalaEmbarrassed
Slavica08  i ja baš volim spajati po više salveta, iskombinirati priču da bude malo drugačija, nekako kad je jedna salveta kao da je prelagano pa kemijam što bi još bilo zgodno. Zašto bi bilo jednostavno kad može komplicirano.Wink

mnataša
  evo sjedim nadam se da ćeš mi i upisati moju peticuWink, a vidiš sad kad kažeš stvarno ima taj dašak nostalgije, ali to je valjda zato što sam i ja po malo nostalgična.

svima smile169
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 19:10
ovaj tanjur je predivan, koliko toga ukomponirano a ničeg previše baš sa pravom mjerom. super
ništa mi ne pripada do misli koja nesmetano iz duše mi ističe
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 20:49
 tatjana s smile73
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.