Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tete-salvete za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tete-salvete za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 11>
Korisnik
Poruka
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 11:47
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

bravo roberta...primamo te s oduševljenjem Thumbs%20Up
 
hvala Irissmile79   sutra ću stavti i slikice da vidite o kakvim ukrasima je riječ, a kroz vikend se bacam na posao
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 11:48
samo ti polako...božićne ukrase ćemo slati početkom 12-og mjeseca
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 11:56
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Pa ti delaš leptiriće! LOL

A i mi ti se bumo pridružili! Ja bum ovaj tjedan- neznam kad, ali... - probala napraviti neke. A možda i kakve zgodne slikice na laminatu napravim!
Da nebu velke razlike- koliki su tvoji u cm? Recimo od glave do repa!
 
manji  leptirići su nekih 6 cm.....a veči 10-ak
mislim da ću ih staviti na žicu ili štapiće tako da ih mogu zabosti u posudu sa cvijećem
 
e to za laminat je super....mislila sam napraviti i ja nekoliko sličica al pločice su teške pa sam htjela kupiti šperploče....ali sad ne moram...imam ostataka laminata Big%20smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 11:58
Roberta, želim ti dobrodošlicu !!!smile73(ipak je ovo cvjetni forum)
 
A što se tiče gipsanih figurica, ideja se odlična...
smile141
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 12:29
hvala Proljeće smile142
 
da ne režete laminat, kome treba mogu nabaviti već izrezani lesonit Wink
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 12:33
šta je lesonit?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 13:33
Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

hvala Proljeće smile142
 
da ne režete laminat, kome treba mogu nabaviti već izrezani lesonit Wink
 
A gdje si doma roberta???
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 13:35
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

šta je lesonit?
 
Čini mi se da su to također neke ploče, u ovom slučaju bi bile već izrezane ( ako se ne varam)...LOL
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 13:41
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana iris iris napisao:

šta je lesonit?

 

Čini mi se da su to također neke ploče, u ovom slučaju bi bile već izrezane ( ako se ne varam)...[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />




Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 14:13
da, lesonit je ploča, koje se najčešće koristi kao zadnjica ormara i uglavnom je 3 mm debljine. imam mogućnost takvu ploču dobiti već izrezanu na željenu veličinu
 
p.s. - živim u Prelogu, a to ti je u Međimurju
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 15:05
Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

da, lesonit je ploča, koje se najčešće koristi kao zadnjica ormara i uglavnom je 3 mm debljine. imam mogućnost takvu ploču dobiti već izrezanu na željenu veličinu
 
p.s. - živim u Prelogu, a to ti je u Međimurju
 
 
A joj, a kako onda možemo doći do tih ploča???
Ima nas svugdje, ja sam primjerice u Zagrebu...Cry
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 15:58
Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

hvala Proljeće smile142
 
da ne režete laminat, kome treba mogu nabaviti već izrezani lesonit Wink


izrezani lesonitsmile112, puno bolje nego laminat.....laminat ima rubiće koje ja sa turpijom moram skidati.....a kako mislis ti to nama poslati.......mozeš i busom
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 19:45
imam problem kako da leptiriće stavim na štapove....ajde predložite
nisam sigurna da će ljepilo biti dovoljno
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 21:14
Ali sam ja blizu RoberteBig%20smile a i u Zg sam često(i prečesto)
Dobro došla RobertaHug
A kaj budete radile sa tim lesonitom?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 21:20
shasha mislile smo napraviti slike....salvetnom ili kako tko već hoće
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 21:24
Zaboravih reći,što se ovih "naziva" kuća tiče.Imala sam u svezi toga neku ideju koju sam Adminu predložila pa da je i vama velim. Kao prvo ,ja sam to mislila da radimo preko zime pa da bude u proljetnom paketu kod posjeta.Da nebi sad bilo previše odjednom posla.
Ovako,na komadu drveta(mislim da je proljeće sliku sina stavila na tako sličan komad),onako nekom zgodno oblikovanom,da naljepimo "ime "kuće(breskva,npr.) pa bi to bio ko kućni broj.Moglo bi se složiti i ko neka slikica.Mislim da bi zgodno bilo negdje na kući, na terasi ili na ogradu staviti....
No ponavljam,da nebi za sad bilo previše za raditi,mislila sam da bi za proljeće bilo.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 21:26
možemo to za proljeće, zašto ne Smile
za sad nam je dosta osim ako se ne javi još teta raspoloženih za rad Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 08:26
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Zaboravih reći,što se ovih "naziva" kuća tiče.Imala sam u svezi toga neku ideju koju sam Adminu predložila pa da je i vama velim. Kao prvo ,ja sam to mislila da radimo preko zime pa da bude u proljetnom paketu kod posjeta.Da nebi sad bilo previše odjednom posla.
Ovako,na komadu drveta(mislim da je proljeće sliku sina stavila na tako sličan komad),onako nekom zgodno oblikovanom,da naljepimo "ime "kuće(breskva,npr.) pa bi to bio ko kućni broj.Moglo bi se složiti i ko neka slikica.Mislim da bi zgodno bilo negdje na kući, na terasi ili na ogradu staviti....
No ponavljam,da nebi za sad bilo previše za raditi,mislila sam da bi za proljeće bilo.
 
 
Pozdravljam ideju, super je!!!Tongue
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 09:38
Zgodna ideja za brojček!
To bi onda bila malo drukčija tehnika jer je za van!

Do proljeća bumo ziher nekaj smislili!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 09:43
Znači za ovaj posjet u studenom delamo leptiriće, slike na laminatu/lesonitu i teglice!? + cvećeko koje se bu posadilo!

A za Božić ostaje prvobitni popis?!?
Komadi, jel se slažete!?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.