Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 66>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 12:11
ajoj šta ti se dogodilo
žao mi je....al na žalost kretena je bilo i biti će Confused
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 12:39
vera4:
Upravo tako kako kažeš, odlično si opisala taj osjećaj.
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 13:00
joj baš mi je žao što ti se to dogodilo. al kako si i sam rekao da su ti uništili vrt šteta bi bila neprocjenjiva. materijalno se uvijek može nadoknaditi, a ono u što su unesene godine rada i ljubavi i strpljenja teško.
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan.
Seneka
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 14:38
MaliGogo ti si veliki covjek  vec i ne samo zato sto znas cijeniti i okruziti sa lijepim stvarima.  Nemoj biti tuzan,  jer ti si uzivao cijelo vrijeme dok si gradio i sadio i to ti nitko nikada nemoze uzeti ni oduzeti. Isto tako nemoze ti nitko oduzeti toplinu, ljudskost i humanost koju ces naci u svima nama cvjeceljubcima koji suosjecamo sa tobom i nastojati cemo ti pomoci koliko god vise mozemo.
Zato ti nama samo  i dalje salji  lijepe slikice tvoga cvijeca, tvojih ruku i srca djelo.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 14:45
Mali Gogo strašno mi je žao što se je to dogodilo, ali glavu gore.

Imaš našu podršku i nadam se da ćeš u inat delikventima nastaviti dalje, a također se nadam da će i policija uloviti počinitelje i da će ih sustići zaslužena kazna.

Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 14:48
Nista me ne moze toliko zacuditi koliko ponasanje nerazumnog coveka. Skliznuti nizbrdo je najlakse ali nema opravdanja za vandalizam i  nasilje bilo koje vrste. Potpuno te razumem, dva puta su provaljivali u moju kucu i materijalna steta je bila neuporediva sa osecajem koji sam imala kada sam videla ispreturane stvari, sa osecajem da je neki tudjinac rovario i preturao po tvojoj intimi. Ne secam se cije su reci ali ih pamtim " Kad bi svaki kamen bio dragulj onda bi svaki covek bio COVEK".
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 14:53
Uzasno! Meni su tako pre par godina obili radnju i napravili haos,ma izivljavali se...tako da mogu pretpostaviti kako se osecas...
A sto se tice cveca,biljaka i uredjenja tvog dvorista stvarno si to lepo odradio.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 15:07
Hvala svima na riječima podrške!
Evo polako saniramo štetu. Vrata su na popravku i do navečer će biti kao nova. Stolar je nedavno imao sličan slučaj provale pa želi iz inata sve srediti što je prije moguće. Sve je počišćeno i sređeno.
Jutros su bili iz novina Slavonski dom pa sve to slikali za crnu kroniku. Usput su malo uslikali i vrt, a nitko ponosniji od mene. Kako sam skroman, haha.
A u petak, kad bude sljedeća utakmica, čekam provalnike u vikendici:smile51
HugHvala vam, moji dobri anđeli! Hug
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 19:37
Gogo, glavu gore!
Ti si već 3. slučaj kojeg čujem da su nakon nog. utakmice provalili, porazbijali....
Samo se pitam; Kud plovi ovaj brod, kud ljude .....
 
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 21:06
    gogo mali glavu gore, imaš snage za prebroditi sve pa i ovaj žalosni događaj. Imaš svoj prekrasni cvijetni vrt i to neka ti daje dodatnu volju za iči napred.smile200 
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 21:16
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

novina Slavonski dom pa sve to slikali za crnu kroniku. Usput su malo uslikali i vrt, a nitko ponosniji od mene. Kako sam skroman, haha.
A u petak, kad bude sljedeća utakmica, čekam provalnike u vikendici:smile51
HugHvala vam, moji dobri anđeli! Hug


smile141smile141smile141smile141
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 22:41
Žao mi je da ti se to dogodilo. Žao mi je i ako su to bila djeca ili mladi.....odrastaju u tako ružnom društvu, da prave vrijednosti u životu malo će djece upoznati.......strašno je  kad ti neko stran dira u tvoju privatnost.......prije par sedmica ponovo sam se razočarala u ljude i najrađe bi preselila na otok , na osamu......ali ipak puno je još  dobrih i plemenitih ljudi i treba se potruditi naći ih i upoznati....pa će gorčina biti manja......Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 09:31
Mali Gogo, prvo sam htjela pisati o tvom božanskom vrtu, ali kada sam pročitala o provali postala sam jako tužna i zabrinuta.
 
Sjećam se vremena kada se moglo  otići gdje si htjeo i da ti se  ništa  ne bi dogodilo, a danas si sretan ako ti netko ne provali u tvoju kuću.Čovjeka ne brine materijalno, nego si postavi pitanje, do kuda će to ići, tko će ti sutra pokucati na vrata i s kakvim pravima???
A najviše me strah za tu djecu, tko ih odgaja, kako ih odgajaju da si misle da smiju provaliti u tuđe i krasti i divljati???
Mi smo valjda odgajani u nekom drugom svijetu, (i baš mi je drago da su me roditelji tako odgojili) gdje je osnovna kultura bila pod normalno, što na žalost današnja djeca nemaju ni u malom prstu!!!
 
Da ne tulim dalje, super da si sve spremio i glavu gore, i sreća da su to ipak bili " ograničeni" delikventi koji su tražili "samo" alkohol, šteta bi bila neprocjenjiva (i psihički i fizički...) da su ti usput "pomeli" i tvoje carstvo...
 
I na kraju ti si moj favorit...Thumbs%20Upsmile141
 
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 11:21
Hvala!Embarrassed
Danas idem osigurat vikendicu. Nema druge. Bar dobiješ naknadu štete nakon ovako nečeg.
Jedna stvar je dobra u svemu ovome: nisam ni bio svjestan da imam toliko prijatelja koji su mi spremni pomoći.
Sutra ću objavit nove fotografije vrta. Imam par zanimljivih cvjetića za pokazati. Hvala svima još jednom!
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 11:24
Bravo za prijatelje Smile
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 13:18
MaliGogo ja sam tek sad pročitala za tu groznu provalu kod tebe. Žao mi je zbog štete ali još gore bi bilo da su uništili i sav tvoj trud oko uređenja.Nažalost, divljanje nam postaje uobičajena stvarnost i nema nikakvog opravdanja za to što se dešava .Mogu ti samo reći da se ne predaješ i dalje nastaviš rad u svom "rajskom vrtu"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 13:24
Mali Gogo, kako se kaže, svako zlo za neko dobro- eto sada si svjestan koliko imaš prijatelja, a to ti je veće zadovoljstvo, nego onaj šok od provale!!!
 
Ma bit će to sve dobro, materijalno ćeš nadoknaditi, ali kao što si rekao bogatiji si za prijateljstva!!!
smile79
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 10:34
Utvrdili smo da su nas opljačkali lokalni cigani.
No na kraju se ispostavilo da gotovo nema kuće u selu kojoj nisu nešto ukrali, ali su ljudi šutjeli u strahu da im se cigani ne osvete. Policija naravno nije otkrila niti jednog počinitelja. Ja neću šutiti i neću se pomiriti sa stanjem kakvo je. Došlo je vrijeme da se problemi riješe, a ne samo guraju pod tepih.
Sad sam digao selo na noge, pišemo peticije, prosvjedna pisma Vladi, romskim udrugama, lokaloj upravi... Narod je napokon skupio hrabrosti da taj problem riješimo jednom za svagda. Po dvorištima su krali bakarne kazane za rakiju, željezo, kade iz vikendica, akumulatore, ukrali su rine na crkvi, na Valpovačkom dvorcu, skidaju mesingane i brončane ukrase sa grobnica. U Osijeku su skinuli kovanu ogradu, šahtove i mesingane ukrase sa grobnica na Židovskom groblju. To groblje je preživjelo skoro netaknuto i naciste u 2. svj. ratu, a nije moglo naše cigane.
 
No evo na kraju i nešto malo ljepših stvari; par fotografija iz vrta:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Moja zelena ljepotica:
 
 
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 10:45
vrt izgleda savršenoooooooooo Smile
 
bravo za tebe što se ne predaješ....svi skupa prečesto žmirimo....treba se netko i pokreniti Clap
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 11:45
Treba nešto poduzeti, ne moe se živjeti u strahu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.