Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtna bajka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtna bajka

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 69>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2008 u 21:57
Čarobno sve je čarobno, cvjeće, boje, posebnosti super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 20:29
ovo je ostalo od surfinija
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 20:32
ostatak mog adama
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 20:34
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 20:37
samo je maleni tupko ostao ne ozlijeđen
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 20:40
još sve ovo dobro izgleda jer sam sve očistila od lišća i strganih grana
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 21:18
Znaš Štefice, na slikama i ne izgleda tako strašno, ali znam kako ti je, jer meni je samo poleglo neke veće biljke, pa sam se zgrozila.
 
Nemoj sada kupovati cvijeće, pa pomalo  se  bliži kraj ljeta, očisti što možeš i čekaj proljeće, doći će cvijeć sa svih strana.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 21:39
Znam kak ti je. Meni je tako bilo prije par godina, a nisam ni upola imala ko danas. Da mi danas tak uništi - puklo bi mi srce! Ali one surfinijice bi se mogle oporaviti, a adam će sigurno sad potjerati iznova! No vidiš da prirodu nemožemo kontrolirati. A ti si ipak nabavi nekaj - sad će još malo erice, pa zvjezdani u teglama, doduše namjena im je druga, ali ja ove godine nabavljam sigurno nekoliko za vrt prije nego izvadim dalije. Ak bu sreće možda opstanu i za iduću godinu- do sad mi još nije uspjelo.
I kak Triša veli bit će cvijeća sa svih strana! smile78
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 22:28
Hvala na ljepim riječima.Puno mi znaće. Sad će uskoro 9.mjesec,pa ja odoh na plac inešto kupim da me veseli još u jesen i kroz zimu. Danas mi je malo lakše nego jučer.Jučer sam se stvarno šokirala kad sam se vratila s posla.Nakon što sam sve pregledala prvo sam se željela vama pojadati,jer sam preko ovog foruma još više zavoljela cvijeće.Još vam jednom hvala na utjhama.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 23:21
stefice draga nemoj se puno sekirati,svo zlo u tome bilo.naravno da ce tvoj vrt uskoro ponovno biti rascvijetan i da ces opet uzivati u njemu.evo uparavo sad se siju macuhice,a sta je lijepse od njih,jesenski asteri ce uskoro cvijetati,pa jesenske ivancice,vrijesak,zednjak i  ima sigurno jos toga sto ce ti jesen i zimu ciniti ljepsom.a toplo se nadam da ima jos vremena da se ranjene biljke oporave,bar neke.samo se nemoj sekirati.smile78
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 08:16
Znam kako ti je,ali oporavice se bar nesto sigurno.I kod mene je bilo grada ove godine nekoliko puta,ovog puta je vetar napravio haos.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 20:17
Već sam si posijala mačuhice i marijine zvončiće sad čekam da niknu.nadam se da nije prekasno.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 20:45
Ja sam isto sijala maćuhice, pa piše na vrećici 7, 8 mjesec - valjda će biti ok, pa će nam cvasti u proljeće i to rano.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 21:38
I moje surfinije su većinom došle k kraju, ali eto, tako to biva svake godine, pa mi je ove godine lakše nego prošle...A i uvijek me nešto iznova iznenadi cvjetom, sigurno će i tebe u tvom vrtuSmile
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 21:57
Štefice glavu gore, nakon onakvog nevremena koje nas je zadesilo dobro je da ti je i balkon ostao na mjestu. Sad lijepo pogledaj fotkice i zareci se sebi i nama - ma druge ću godine imati još ljepše cvijeće. Ako te zanima koja agava, žednjak - javi se na pp. Znam da će i sa drugih strana stići ponude pa ne očajavaj!
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 23:15
Ma,naravno da ću iduču godinu imati još ljepše cvijeće.Već sad planiram. Sada ću na jesen posaditi neke trajnice uz koje ću lakše odzimovat zimu-nešto zimzeleno,poneku ružu koja će me na proljeće obradovati svojim pupoljcima .
Bit će još toplih dana pa će moj adam pustiti bar još dva lista.
Franjice,hvala na ponudama za cvijeće ,ja ću ti javiti kada se odlučim za neku biljčicu.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2008 u 11:57
Thumbs%20Up samo tako glavu gore
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2008 u 16:38
Štefica, znam kako ti je...znam kako bi meni bilo da mi je cvijeće tako uništeno...ali ipak, slažem se s ostalima, nek je svo zlo u tome. Sigurna sam da će ti vrt slijedeće godine izgledati još ljepše i držim palčeve da ti se ovo više ne dogodi.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2008 u 22:00
Štefice, tebi za drugu godinu definitivno treba cosmos, da te malo razveseli kad petunije ocvatu. On tek sad počinje cvasti obilno, a ne napada ga nikakva bolest...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2008 u 22:23
Sjemena cosmosa ima kod mene u izobilju i od Silvekinih i od mojih iz vikendice, hrpa sjemenja - ništa nemoj kupovati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 69>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.