Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 133>
Korisnik
Poruka
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 11:26
Vrt pun prekrasnih detalja! Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 13:37
Ma sve ti je super, a što su one male zelene loptice na prvoj slici - super je
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 14:17
ako sam shvatila slikica ispod kozije krvi..neznam ime ali puzi po tlu i ima smiješne cvijetiće kao male žute kuglice
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 14:23
to ima shasha u kamenjaru....pa pogledajte kod nje zna li ona kako se zove Smile
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2008 u 13:49
e upravo tako cvate kao kod shashe ali nije navela ime..pa sam i dalje u neznanju
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2008 u 14:09
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

hippy,nema frke ako si u Zadru i da ti se do mene na Murter odma možeš uzeti i uostalom vidjeti  gdje i kako raste[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />...kako raste tako se "grana"pa se pod zemlju  stavi samo dio te "grane" koja ima malo suho-odrvenjelo i to će pustiti jako brzo žile, samo u početku treba vode a poslije se sama snalazi a znaš kako je na Kornatima suho...sve u svemu krasna biljka za nešto pokriti i gdje je zemlja škrta 


E da sam prije vidjela ovaj post.....sigurno bi ti bila došla malo u goste
Upravo sam se vratila ( u ZG ) s godišnjeg ..... ali bilježim se i dalje za " pelcer "
Starci mi imaju viksu kraj Nina i fali mi malo tog mediteranskog ugođaja.....Posadila sam im lavandu, maslinu,palmu, ružmarin, prkos...i svašta nešto kaj i ne znam kak se zove.... a ovaj tvoj puzavac bi se savršeno uklopio...
Ak ne prije, onda druge godine
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 15:59
nema frke ja imam tih puzavaca koji netrebajuu vode(baš ko stvorene za vikendicu)..ja sam tu do kraja 11 mj pa ako se zaletiš do vikse svakako navrati jer bolje da sve odma posadiš najesen
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 16:00
imam ja i šipak
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 16:03
mandarina ..vruće joj je ali navečer dođe k sebi
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 16:14
vinogradska breskva iz koštice..vrlo je fina
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 16:15
žižula..ima malo ploda nije padala kišaConfuseda ja nisam puno zalijevala
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 21:00
Predivne slikice, a super ti barem jedeš svoje voće - ne brineš dali je špricano. Kod mene ove godine niti trešanja, ni smokava, šljiva slabo, jedino je bilo jabuka.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 21:51
mljac,mljac
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 22:24
kod nas je ova godina bila plodna za voće...na skoro svim voćkama su se grane savile pa čak i pukle,od šljiva do jabuka 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 22:57
ja imam zaista malo zemlje sami kamen.Iza kuće sam bila iskopala rupe u kamenu(luda smile173šta ćete)..i onda još podigla zidiće pa u sve to sama dovukla zemlju.Nemoram reći da su mi ruke malkice se izdužile..ali ja sam ipak u to posadila mandarinu,kupine,žižulu,dva trsa loze,šipak i pistacio.Atu su i dve velike smokve i uz njih se gura jadna samonikac breskava.Sve to jako dobro rodi i ništa ne špricam radi prvenstveno MPK.Smokve sušim a sad ću probati napraviti i slatko,MM je negdje to probo i  sad me gnjavi da to napravim..jel tko zna kakav recept? 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 23:04
moja agava..i dalje stoji
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 23:09
jedna od dve cikas palmi
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 23:12
eto još palmi ali neznam ime(ima tanko i dlakavo stablo) mislim da je moram premijestiti u vrt ova tegla joj se više ne sviđa
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 23:17
palma koju mi je donio sa Hvara MM,već 4 god.ništa da malo naraste u visinu samo da koji sramežljivi list(možda je pigmejka LOL haha,sad je dala neke nove male listiće u podnožju debla?tko zna možda nove palmice 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 23:23
mislim da je ovo palma jukaBig%20smilebar nekaj znam..krasno cvate stara je 6 god,imam ih nekoliko ali sam u stalnoj borbi sa nekime tko si ih "posuđuje" za stalno ,ZS je zaslužna da ostale palme nisu tako stare i velike 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.