Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Plumeria
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Plumeria

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678>
Korisnik
Poruka
plumerija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plumerija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 22:36
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 22:17
Ekipa, da vas pitam: nije li i ovo neka sukulentna biljka ? Ili sam ja polupala lončiće ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 16:46
Vijenac od plumice, to je nekoc bila i moja zelja...ali davno sam napustila taj san, moje nece ni ove godine cvjetati....u Sloveniji hoce, a u Dalmaciji nece, ocito ja nesto krivo radim. Ove godine sam redovito prihranjivala, ali opet nista. A nemam srca da ih kompostiram, tko zna koliko cu se godina jos s njima muciti.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 16:55
moja krece,samo da vrijeme posluzi :)

velika gorica
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 22:07
Eto i tvoje! Koje je boje?
Cime je ti prihranjujes?
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2013 u 13:29
ovakva bi trebala bit:

ne pazim toliko na prihranu, dobije vecinom 20-20-20!
velika gorica
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 18:24
hvala
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 16:50
Originalno poslano od člana Wolfsbane Wolfsbane napisao:

moja krece,samo da vrijeme posluzi :)

Procvjetala???
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 16:53
@plumerija, počastite nas kojom sličicom vaših mirisnih ljepoticaEmbarrassed
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 20:04
I ja sam nestrpljiva, Wolsbane šta je s tvojom, jel se razvijaju pupići?
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 12:07

tjera tri nove grane, ali pupovi se vuku ko krepane macke
velika gorica
Na vrh
plumerija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plumerija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 22:06
Bebolina, evo linka. Pa uzivajte max ;)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.49464551196.73937.789406196&type=1&l=cb0680a327
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 23:55
Originalno poslano od člana Wolfsbane Wolfsbane napisao:


tjera tri nove grane, ali pupovi se vuku ko krepane macke
Krasno izgleda Clap
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 23:56
Originalno poslano od člana plumerija plumerija napisao:

Bebolina, evo linka. Pa uzivajte max ;)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.49464551196.73937.789406196&type=1&l=cb0680a327
Dečec, ovo ti je smile227smile39
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2013 u 07:47
Wolfsbane, super, otvorit će svaki čas!
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2013 u 08:19
Plumeria, pokusavam se zadrzati na ovoj jednoj, i mozda jos par komada, ali ove slike cine to jako teskim :D predivne su!

Nina, bebi, hvala, morat cu ju pospremati unutra nocu sada kad je najavljeno jako zahladjenje, ali prognoza je da ce ipak biti sunca, nadam se dovoljno da se otvore pupovi. 
velika gorica
Na vrh
plumerija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plumerija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2013 u 22:40
Hvala, hvala. A još fali slika od ove godine. Nikako da si uzmem vreme i malo srihtam slike mojih plumerija. A evo i jedne super vijesti ;) I danas mi je stigao paket iz Tajlanda... Biče još veselije kod naše kuče ;) :D

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2013 u 22:58
Prelistala sam cijelu temu jer sam danas poželila da pokušam i ja uzgojiti svoju plumeriju...Potakla me je Bebolina sa svojim slikama na FB. Prije nekoliko godina dobila sam na poklon nekoliko sjemenki koje su krenule, ali na kraju ništa od njih...Sad bi pokušala sa reznicom, naravno ako uspijem doći do nje...Big smileBig smile
Vidim da plumerije izrastu u ogromna stabla i puno mi liče na fikuse...
Plumeria pročitala sam da si donio grančicu sa velike visine i da ti lijepo raste i cvjeta. Nije mi jasno kako može tamo rasti i cvjetati u uvjetima koji nisu baš za exzote...Ali to je priroda...ShockedShocked
Nina nemoj svoje bacati u kompost, preporučujem da jednu grančicu ostaviš za mene...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 21:47
Ove fotke su slikane prije pet dana u Loro parku na Tenerifima. Bilo je predivno uživo vidjeti ove ljepotice. Moram priznati da nisam znala da to bude cijelo drvo s tako velikim listovima. Miris je diskretan, očaravajuće nježan parfem. I dalje ću uživati u vašima jer za ovu prelijepu biljku nemam dovoljno uvjeta, a to je dosta sunca.









Osijek prelijepi grad na Dravi
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 21:58
Ajme Lana koja ljepota!!!Pravi gušt je ljepotice vidijeti ovako u živo. Ogromne su, a cvjetovi....
Vjerujem da ti je preljepo bilo na Tenerifima jer priroda i narovno cvijeće moraju biti božanstveni...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.