Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićni ukrasi za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićni ukrasi za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 10>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 19:29

pakiraj ko da seliš Big%20smile svaki komad posebno umotati u novine ili u papirnate ručnike......i u kutiju staviti nagužvanih novina.....a za svaki slučaj možeš i napisati na kutiji da je lomljivo

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 19:31
u silnom napadaju ideja što sve napraviti i pokloniti dječici našla sam na internetu neku stranicu s bojankama, pa sam božićne motive kopirala u word i isprintala 45 stranica, pa ću to kopirat nekoliko puta.....baš su slatke....pa tko ima vremena i boje u printeru te naravno papira....

http://bojanke.net

http://bojanke.com
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 19:45
ja bum sutra isprintati
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 20:37
bravo!!! ja sam još sad malo igrala u wordu pa sam napravila kao naslovnu stranu za bojanke, napravim i tebi ak ti se to ne da.....evo pogle...nije baš najbolja fotka al skužit ćeš.....




Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 21:19
bravo , napravi ih nekoliko, ak je 16 kuca ocemo 16 bojanki ?  ti naslovnice jer kolega ima printer u boji pa ne bi kod njega  a ja cu listove za unutra, sa busiliconm za papir napravimo rupe i zavezemo s trakama i knjigice su gotove...ajde mna posao
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 21:44
jeeee....kak se mi brzo sve dogovorimo....super mi je to.....ja sam ih isprintala 45 slika, a budem ih sutra skopirala još.....a sad odoh dalje raditi naslovnice.....
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 21:57
ok, ja ti sutra dam i moje kaj isprintam tak da mozes spasirati s naslovnicama
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 22:00
e može, super, joj kak će biti krasne bojanke....a tako jeftine....nećemo nikom reć smile198
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 05:27
Bubamara,kalup je takav.Ukrasi su neki reljefni.A špage sam stavila kroz rupu koju sam napravali kad se gips počeo stvrdnjavati.
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 08:31
ja imam problem sa svojim snjegovićima...nema tog soka više za kupiti na kiosku kod školeConfused a ja ih imam samo 4Cry
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 08:49
Shasha, svi ukrasi do jednog su ti pre lijepi!!!
Ali ak baš moram izdvojiti onda je to prva slika, a i tehnika je tako jednostavna!!
A gdje si kupila one kalupe za svijeće???
I oni su mi favoriti!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 10:04
Proljeće,u hoby dućanima ima tih kalupa.Išla sam si kupiti anđele no nije ih bilo(cijelo ljeto ih imaju a sad za božić nesmile101)pa sam uzela te svječnjake.
E da,što se pakiranja tiče.Mislim da ću ih stavljati u one plastične kutije od lizalica(ako mi one u trgovini ne zaborave  ostaviti).Nekako su mi one zapele za oko jer mi izgleda da bi jedna vrsta ukrasa taman bila za tu kutiju.
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 10:17
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

ja imam problem sa svojim snjegovićima...nema tog soka više za kupiti na kiosku kod školeConfused a ja ih imam samo 4Cry



napravi ih od stiropora i strukturne paste.....
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 14:35

vidjet ću hoću li znati...ako ne to, smislit ću nešto drugo. Smile

Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 17:52
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

vidjet ću hoću li znati...ako ne to, smislit ću nešto drugo. Smile



ma to ti je prejednostavno.....samo tu strukturnu pastu prstima natapkaš na to, dobra je jer se stvarno niš ne mora paziti....i zabiješ štapić da drži dve kugle....evo pogle moj probni....nije još gotov.....a i slika je loša, al vidiš princip...



Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 23:02
hihihi smjesan mali djeda mrazek, pukni mu noseka i stavi sal i kapu....zgodan je skrozzzzzzzzzzz
 
si poslozila bojanke?
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 23:06
ne još, sutra idem kopirati par puta i sam da smislim u kaj da ih stavim i to će biti super....
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 23:09
i ja si mislim, ali naljepit na one katronske fascikl ebilo bi ok, no mozda u NN uzeti bijele da su ljepsi
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 23:11
e pa to i ja mislim, ovi u knjižari su stvarno ruuužni
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 23:22
trk u narodne novine ili ipercoop ili sl ti velki duckasi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.