Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 22:30
Hvala vam svima. Lijepo je čuti kad ti vrt pohvale "cvjetni gurui" i "trajnice".smile219
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 22:37
Ma jadan sam ja "guru",to zato samo kaj puno pišem(a ništa ne velim) a ne zbog nekog znanja.Eto priznajem,ak nisam pravi"cvjetni guru" smijem i nadalje odmarati oči i dušu u tvom rajusmile198
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 11:50
jesi sasha, jesi smile138
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 14:45
Opet su mi ispale oči od silne ljepote  smile94
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 19:01
Sreća što sam jučer sve uredila jer danas je već jugo i oblaćno, ali zato sam se jučer naslikala na tom suncu. Evo nekoliko detelja

Aloe cvatu, a juke je ocvala i sad ima plodove


Gazanije se probijaju kroz kaktuse, aloe i juke


Ona bi se širila,ali smeta joj kamen


Ostić i i beris se opasno približavaju, oba rastu ko ludi


I moja ljubimica cikas mala ima još mjesta između dva kamena


život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 19:43
ja sam moje ostice presadila u tegleosisala i sad su smestene na zatvorenoj terasi...
cikas palma mi je predivna al nikako da je nabavim,ma i ne znam gde bi sa njom.Ti bar ne treba da brines sta ces zimi s biljkama
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 10:12
Ipak je to velika razlika u klimi ja sve ostavljam u zemlji i sve što mi se osuši je ljeti od vrućine jer ne stignem toliko zaliti.

Vi spremate, a kod nas se sprema na cvjetanje, evo jedne mimoze koja će za nekoliko dana procvasti puna je pupova (nije moja, moja je tek 1 m)



i špalir juka u punom cvatu


 
život je more
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 10:18
ovo je stvarno da ti oči ispanusmile93smile93smile181
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 19:53
Lantana, blago tebi!
Živiš u prelijepo kraju kojeg iz trud i puno rada prekrasno uredila!
Bravo!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 20:16
I kod vas je isto lijepo, ja se uvijek oduševim kad idem u unutrašnjost i vidim vrtove jer su drugačiji. Kod nas je sve buknulo nakon ove kiše sve cvate bugenvile, ruže, neveni, gazanije, ostići, pelargonije, iberisi, aloe, juke, ali evo i jednog cvijeta koji me iznenadio. Dalija prvi put cvjeta






život je more
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 21:22
...lantana..... vtr ti je kao san.... nestvarno divan.... :))...hvala što si to podjelila sa nama... :)))
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 21:37
Hvala Griva.
Evo što je u povrtnjaku ostalo nakon suše od tri mjeseca.

Jagode


Jedna mala paprika (u nju sam svaki dan ulivala vodu, ali uzalud) i blitva


A u blitvi iznenađenje, jedna crvena blitva


i jedna žuta blitva


život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 22:01
Ajme lantana ti još jedeš svoju blitvu, fora je ova žuta nisam je vidjela.
Dalije još cvjetaju, a ja sam svoje lukovice već pospremila. Ipak je kod tebe još toplije nego u Rijeci.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 22:42
Kod nas je kao u proljeće, sunce cijeli dan, bonaca ko ulje, sve cvate i buja bolje nego cijelo ljeto, a i meni je bolje danas sam skoro cijeli dan u vrtu.

Evo današnje panorame



 
život je more
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 16:37
ajme, blago tebi.I ja bi na more ali kod mene u Istri je već prilično hladno
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 18:36
Predivno je kod tebe, najrađe bi se spakirali i došli u goste
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 18:46
Ja se jučer nahvalila lijepim vremenom, a ono danas orkanska bura, tako da bi sada rađe šetala po Vz i po Feliksovom parku nego tu. Neznam da li vi možete zamislti kako to jako puše. Evo slikala sam danas popodne kroz prozor i vidi se kako bura savija ovu mladu maslinu i da nije vezana bila bi do poda.



život je more
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 20:00
Bonaca, maestral, bura sve ima svoje čari. I ako ti se provuče kroz kosti bura je zdrava, tako kažu. Lijepo ti je u povrtnjaku, i ja imam još malo blitve, za još jedanput uz polpete. Jagodice su ti isto dobre. Meni su ove godine od suše došle na kvarat. Samo da prezime pa ću ih na proljeće povadit, dobro preštihat, nagnojit gredicu i posadit ono ča ostane. Ne bi da mi se zataru jer su dobra sorta-mesečarki. 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 20:55
Mi nemamo niti jedan cvijet u tegli (a imamo veliku terasu) jer jugozapadnjak taj jako puše da odnese namještaj s terase po vrtu, a tegle je nosilo kod susjeda koji je 100 metara od nas. sve se lakše pretrpi uz ovo vaše prekrasno more o kojem mi kontinentalci samo sanjamo
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 21:17
Sreća što smo iskoristili ovaj sunčani vikend. Ja sam između ostalog malo pogledala kaktuse koji su vani. Evo slika, a tko zna ime molim da odgovori

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


Dvije grupne slike, svaki je dobio po jednu sklalinu (stepenicu)


i po jednu na zidu


život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.