Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrkov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrkov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 63>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 23:13
Zvrk sve si nam lijepo pokazala korak po korak, kao u priručniku za vrtlarstvo. 
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 15:02
jjjooj miki koje čupave divote!! :))) samo nam i dalje stavlja slike da guštamo :))
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 21:34
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Zvrk sve si nam lijepo pokazala korak po korak, kao u priručniku za vrtlarstvo. 
 
Ja sam jako vizualan tip, pa volim pratiti razvoj u svom vrtu ovako po slikama.
Ako moze pomoci nekome drugome ,super Clap
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2008 u 08:49
Slike govore više od tisuću riječi. Lijepo je kad netko zna prezentirati svoj trud na tako jednostavan način.
Zaslužuješ 5+ iz vrtlarstva i prezentacije.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2008 u 12:28
Nasturtium
 
 
Euphorbia
 
 
 
Pogled sa kucnog praga prema vrtu (cesto znam tako sjesti rano ujutro prije nego sto se svi probude i uzivati u cvrkutu ptica)
 
 
Kad okrenem glavu na desno vidim ovo
 
 
Taj isti dan, posjetioc u vrtu
 
 
Ovo je slikao MM sa svojom SLR camerom
 
 
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2008 u 20:44
Stanje na terenu
 
slikano jutros
 
vrt sa zacinima, ceka proljece da se razbuja
 
 
trava se zeleni , mraz se odledio
 
 
Vec planiram sto cu raditi u vrtu kad malo zatopli, pregledala sam neke kataloge pa cu uskoro naruciti sadnice cvijeca, koje se obicno dostavljaju u ozujku ili travnju.Wink
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2008 u 21:12
Za Božić sam dobila mali plastenik, koji će mi služiti za spremanje kaktusa i sekulenata , odmah sam se sjetila tebe i tvog plastenika, što bi sve u njega stalo.
 
Vidim da je i maca izvršila inspekcijski obilazak.
Znaš već se veselim dužim danima i proljeću - kad vidim tvoje slike kao da mi se čini da je u zraku miris proljeća.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2008 u 21:27
Tako sam i ja pocela sa malim plasticnim 'staklenicima' Wink.
Makar ih ja znam koristiti u kuci na proljece, samo zato da uspijem zastititi sadnice od nasih maca.
Kad su sadnice dovoljno velike i mogu izdrzati vanjsku temp. idu u staklenik.
 
Kod nas je uvijek ovako zelena trava, zima, ljeto (vise tratincica na travnjaku Big%20smile).
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2008 u 20:47
Od kuda narucujem svoje biljke (osim sto ih kupujem po vrtnim centrima).
 
 
Uvijek imaju specijalne ponude, cvijece koje posalju uvijek dobro naraste a nisu preskupi.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2008 u 21:19
Upravo sam narucila biljke preko kataloga JParkers
 Dicentra (bijela),
Lupine (20 sadnica),
Geranium Salome (3 sadnice) ,
 ukrasnu travu Pennisetum Alopecuroides (3 sadnice) ,
 6 sadnica visegodisnjih biljki u plavim i bijelim bojama (specijalna ponuda , ispod 2 funte!)
Dutch Iris Mixed (50 lukovica),
Cosmos Sonata Mixed (66 sadnica!!!) -specijalna ponuda za 10 funti
+ dobijem besplatne biljke Ceanothus i lukovice(6) Pulsatilla
 
Jedva cekam smile57
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 09:35
Ajme kako super, svega i svačega za saditi u proljeće. Mogu  zamisliti kakva će biti divota kad procvate 66 Cosmosa, a tek 50 irisa !!!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
katrinca View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Prosinac 2008
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katrinca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 11:22
Tvoj vrt je sasvim u stilu kojog najviše volim.....I kuča! Ima umjetnička duša u tebi.....
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 11:27
Slikano prije minutu-dvije
 
Dobro nam je zahladilo
 
 
 
 
Action station - Kutak za aktivne Tongue
 
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 22:35
I kod nas je počelo biti u minusu, brrrr, ne volim to. A baš si me podsjetila i da ja mislim nabaviti bijelu dicentru Smile Izgleda da buš imala dosta posla oko sađenja svih tih lukovica, poprilično si ih nabavila Thumbs%20Up
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 17:20
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

I kod nas je počelo biti u minusu, brrrr, ne volim to. A baš si me podsjetila i da ja mislim nabaviti bijelu dicentru Smile Izgleda da buš imala dosta posla oko sađenja svih tih lukovica, poprilično si ih nabavila Thumbs%20Up
 
kad je bila jako povoljna ponudaWink.
Vrt je veliki , naci ce se mjesta. Nadam se da cu naci vremena.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 18:49
super zvrk,jos kad sve to  procvjeta...smile64
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 21:22
Kad to sve na proljeće procvjeta bit ćemo sretni i mi i ti.
život je more
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 23:43
Svaka čast Zvrk!
U ovim našim zimskim danima baš mi je ugodno vidjeti kod tebe zrake sunčeka. A i akcija s cvijećem vidim već kreće, bit će nam ugodno oku. Penjačice su mi fantastične uz kuću. Clap
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2009 u 16:08

Zvrk imam pitanje što se tiće Wisterie, kad ti je prvi put cvala i da li je obrezuješ u 9. i 1. mjesecu kao što vele da bi je trebalo jer ja imam jednu tri godine i još nije cvala?

Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2009 u 18:50
Imam i ja pitanje za tebe, zvrk.

Često svratim u tvoj vrt.Obožavan engleske vrtove.Poznam ih iz bliza.Puno sam ih se nagledala nekad davno pa sam malo nostalgična.
Jedino ti ne zavidim sada zimi kad je vani sve "okovano" ledom.Tada više volim svoj vrt u kome i sada pomirišem ružu, pojedem klementinu i naranču pa čak i sjedim vani na suncu.

Moje pitanje se odnosi na loniceru.Ima ih puno sorti pa me zanima znaš li koja je tvoja?Da li je zimzelena ili listopadna?Raste li brzo?
Imam puno ograde oko kuće.Jednu od njih bi željela isplesti sa lonicerom.
Ali kojom?I kako je nabaviti?Da li se tvoja razmnožava sjemenom?Kad si je posadila?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.