Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Frezija - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Frezija - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 13>
Korisnik
Poruka
tinaV View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaV Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 09:31
malo sam u zakašnjenju sa druženjem,oduševljena sam,kutija je prekrasna jer inače sam slaba na ruže
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 07:42
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 07:45
Ovu tacnu sam slikala navečer i nisam upalila blic pa je ispala malo tamno.
Inače mi nije ni ispala kako sam zamislila jer sam je premazala dvokomponentnim lakom za raspucavanje ( step 1 i step 2), a kad ona uopće nije raspucala. Ostala sam u šoku. Neznam šta sam falila???
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 07:46
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 07:49
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 07:50
jako ti je lijepa tacna..-motiv mi se svida...a gdje si porgrijesila kod k2 zbilja ne znam....kakav tocno imas k2 i koji je postupak kojim si radila?
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 07:51
ma daaaaaaaj---taman sam tacnu nahvalila, a kad ono....bas je presimpa ovaj mali ladicar...koje su mu dimenzije? gdje si ga kupila? i po kojoj cijeni? tnx
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 07:52

Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 07:55
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 08:05
goga- osijek- Neznam di sam  falila. prvo sam obojala tacu pa sam zalijepila motiv... Dole je salveta a na nju slika one žene... Kad se osušilo namazala sam dvokoponentni lak Step 1 ( sotille lak) u taknom sloju, pa kad se oslušilo onda sam stavila step 2 u debljem sloju i ostavila 1 dan da se osuši. Sutra sam došla nestrpljiva i uzela patinu za osjenčit pukotine, a kad ono izneneđenja pukotinama ni traga.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 09:13
 
I bez raspucavanja tacna je super. Nemoj biti nezadovoljna!
ANĐELKA
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 09:40
Eeeeeeeee vidi lepote!!!
TAcna je diiiiiiiiiiiiivna, prelepa.. i ne smeta shto se ne vidi 2k... Ja sam mislila da si radila shabi..tako mi delovalo kad sam pogledala sliku...
Svakako mi je tacna bash bash lepa Clap
Moje iskustvo u 2k... namazhi tanak sloj step1 .. (ne pretanak)... kada postane providan (NE SKROZ suv), treba da bude malo lepljiv na dodir.. namazhi ooobilno step 2 i ostavi da se sam osushi... budu pukotine, garant.
Komodica je prekrasna Thumbs%20Up
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 10:00
potpisujem lilian...i što se tiće savjeta i komentara.Smile
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 10:53
Frezija, prekrasno je, ti si majstor za ove male komodice, preslatke su. I tacna je super, i bez raspucavanja.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 14:35
prekrasan rad smile141
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 15:49
Originalno poslano od člana frezija frezija napisao:



ajme, što na ovo reći osim smile55poslužavnik je prekrasan...WOW
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 15:51
prekrasno,motiv je vjerovatno isprintan?
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 16:16
 goga- ove kutije sam kupila u euroshopu u Splitu,a dimenzije su 10*8*6 cm i košta je ( kupila sm ga prije par mjeseci) 9,90 kn. Ako ti treba piši jer ja idem u petak u Split pa ću povirit u taj dućan...
 
 
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 16:20
 LILIAN- bas kako si rekla ova tacna je shaby, al sam tila i taj raspucali moment...
E sad mi ništa nije jasno jer sa napravila baš kako se i ti rekla i taj prvi sloj mi je bija onako ljepljiv,a šta je najgore bila sam na tečaju i to sam sve radila i lipo mi je uspilo... Vjerojatno ova tacna nije tila raspucat i gotovo..
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 16:24
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

prekrasno,motiv je vjerovatno isprintan?
 
je rose ovaj motiv je isprintan, a ispod je salveta sa bež listićima...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.