Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - U setnji Engleskom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


U setnji Engleskom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 12>
Korisnik
Poruka
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 22:25
Podizem temu, slika imam puno ali vremena za staviti na forum malo Thumbs%20Down.

Garden Safari (6.mj 2009)

Ideja G. safarija je da ljudi otvore svoje vrtove (bilo ih je 14)na taj dan za 5 funti, novac tako sakupljen ide na uredivanje gradica u kojem se safari odrzavao. Ljepota toga je sto su to sve vrtovi uredeni sa strane vlasnika, znaci moguce je da i mi obicni smrtnici postignemo takve vrtove (naravno nakon godina rada LOL)

Pisati cu kako su se vrtovi opisali u prospektu/karti koje smo dobili prije posjete

1. Small south facing terraced garden with mixed planting



2. From an orchard to 10 mixed borders&a rockery with 600+ varieties of herbaceous, shrubs & ornamental grasses in 4 years









3. One of last years award winning wild life gardens, chemical free & mixing flowers with vegetables







4. The artist's garden with mixed planting






Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 22:34
5. Light, shade, colour, water and tranquillity











Vjetrenjaca u gradicu u kojem je bio garden safari




Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 23:01
hvala što si ju podigla, a uskoro ćeš saznati i zašto zapravoWink
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 23:55
Jako interesantno,bilo bi zgodno vidjeti jos koju sliku!smile56,smile143
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 05:04
super, ovo ja baš lijepo
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 10:32
vratila se ja, vidiš nisam mislila da bi Hoste mogle biti i u sunčanoj gredici, one meni nekako više idu u sjenu i polusjenu, a kako ovdje izgledaju atraktivno.
 
a ideja Garden safaria mi je predivna, bila sam na jednom mini u Zagrebu i okolici i provela se fantastično, naučila mnogo toga i zbilja kako veliš i mi obični smrtnici možemo dostići ovo preljepo savršenstvo uz malčice truda i znanja
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 10:38
Baš ti hvala na ovim lijepim slikama, uživala sam
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 15:07
Ponovo sam si priuštila virtualni put u Englesku, a uz tvoju pomoć doživjela šetnju krasnim vrtovima.
Ova tema je mora redovita stanica u trenucima odmora, nepresušno vrelo inspiracije i ugode. Otvaranje ove teme odlična je ideja kojom nas vodiš kroz zemlju vrtova i vrtlarenja. Super!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 01:31
Predivno, kad bih mogla prenijeti sklad u moj nered u vrtu 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 09:49
i ja se to pitam,ovo je
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 21:39
Originalno poslano od člana Perla Perla napisao:

Ponovo sam si priuštila virtualni put u Englesku, a uz tvoju pomoć doživjela šetnju krasnim vrtovima.
Ova tema je mora redovita stanica u trenucima odmora, nepresušno vrelo inspiracije i ugode. Otvaranje ove teme odlična je ideja kojom nas vodiš kroz zemlju vrtova i vrtlarenja. Super!


Saljem jos slika za malo relaksacije Big%20smile!
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 21:40
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

hvala što si ju podigla, a uskoro ćeš saznati i zašto zapravoWink


Govoris u kodovimaBig%20smile, jesu te ove slike mozda potaknule na ove najnovije promjene u tvom vrtu?
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 22:00
Slike iz ovog vrta sam vec stavljala na ovoj temi http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2579, bila sam opet sada u 8.mj.

Predivan vrt, inspiracija na svakom koraku Clap.





RUDBECKIA var.sullivantii 'Goldsturm'







Trava - STIPA ?


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 22:12
Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

hvala što si ju podigla, a uskoro ćeš saznati i zašto zapravoWink


Govoris u kodovimaBig%20smile, jesu te ove slike mozda potaknule na ove najnovije promjene u tvom vrtu?
 
da dešifriram kod, jesu me itekako potakle. meni ti je to ko da gledaš emisiju o kuhanju i poslije želiš kuhati satima. djeluješ vrlo poticajno na mene
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 22:16








Moja omiljena kombinacija (nasla sam neke sjemenke ove trave na zemlji pa cu je posaditi, tko zna mozda nesto naraste)








Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 23:26
Prekrasno je, stvarno jako lijepo..
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 09:11

Ohh, draga Zvrkica, prekrasne fotografije odlično uređenog vrta...
Kombinacije trava i trajnica.... za poludjeti....smile39
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 20:02
Nastavak safarija

6.Landscaped garden with pond & unusual shrubs










Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 20:08







Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 06:26
Kako mi godi šetnja engleskim vrtovima u ove jutarnje sate. Dobro osmišljene cvjetne gredice gdje se smjenjuje cvatnja trajnica cijele godine, a u kombinaciji s grmljem i drvećem žutog, zeleno i crvenog lišća (koje također pridonosi koloritu), ipak sve djeluje smireno, skladno, oku ugodno. Krasno dizajniran vrt, za koji nažalost treba i golemi prostor. Hvala Zvrk.

P.s. Heuhere su mi po neznam koji put baš prekrasne, a ukrasne trave, ne trebam ni spominjati.   
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.