Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lluvia - nesto moje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lluvia - nesto moje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 30>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 14:34
Originalno poslano od člana lluvia lluvia napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Lluvia i meni se ideja jako dopala!!!
 
Odlično si to izvela.
 
Ali...mene interesira kakva je to podloga na kojoj si radila???
 


Proljeće, podloga je obicna prozirna plasticna zastita za zid oko prekidaca... kupljena u Pevecu ili u Baumaxu. Pakovane su po 3 komada i kostaju oko 25 kn.
 
 
Lluvia, hvala ti na odgovru, ideja je zaista odlična!!!
A i radovi naravno SmileSmileSmile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 15:52
evo jos dvije kutije... malo me uhvatila japanska faza Smile









Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 15:59

smile227

genijalne su! pretpostavljam da su to printevi!?
crna mi je famozna!
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 16:00
smile55
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 16:05
Draga, tvoje kutijice i one na početku i ove japanske ostavljaju bez daha. Prekrasno!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 20:51
kutijice su genijalne!
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 21:16









Daj Bože da ti ta faza što duže potraje...lijepo, profinjeno i s mjerom. koliko ga god svi volili i veliki je izazov svima...Istok, Japan, Afrika.. za njega čovjek mora imati smisla i mjeru...ti imaš i jedno i drugo.Smile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 21:41
Prekrasno, pogotovo ova crna!
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 22:32
U potpunosti dijelim oduševljenje s curama, obje su predivne, meni je prva nešto draža zbog izuzetne profinjenosti, kako motiva, tako i načina na koji si sve skupa ukomponirala...bravo draga lluvia Bravo%20!Bravo%20!Bravo%20!i nemoj stati samo na ove dvije s ovakvim motivima...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 22:56
ova faza ti jako dobro leži...drži je se što duže... slažem se sa primaverom kada kaže da prva odiše profinjenošću, a lula je dobro primejtila da ti imaš osjećaj za mjeru i da si sve dobro iskombinirala...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 09:52
hvala vam cure drage...:)

crna je vec nasla drugi dom.. na silu... nista mi ne preostaje nego napraviti jos koju...:))

anastazija... oba motiva su salvete. Prva gejša je prastara maramica jos iz moje faze sakupljanja salveta... ajme kako je to bilo davno. A druga je nedavno kupljena i malo modificirana. Milim da imam jos jednu doma, ako je zelis posalji mi pp.

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 15:09
evo ja ne znam koja kutija mi je ljepsa,motivi su mraksmile141smile211
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 15:13
Odlični su ovi japanski motivi, nemi je prva nešto malo više legla, ali obe su super. 
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 23:58
jako lijepi i originalni radovi
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 08:45
Originalno poslano od člana lluvia<BR><BR><B>anastazija.</B>.. oba motiva su salvete. Prva gejša je prastara maramica jos iz moje faze sakupljanja salveta... ajme kako je to bilo davno. A druga je nedavno kupljena i malo modificirana. Milim da imam jos jednu doma, ako je zelis posalji mi pp.<BR><BR>[/QUOTE lluvia

anastazija... oba motiva su salvete. Prva gejša je prastara maramica jos iz moje faze sakupljanja salveta... ajme kako je to bilo davno. A druga je nedavno kupljena i malo modificirana. Milim da imam jos jednu doma, ako je zelis posalji mi pp.

[/QUOTE napisao:


 
i ja sam nekad skupljala salvete i onda kad me to prošlo dala ih jednoj maloj rođakinji. sad bi ih tako rado nazad ali sumnjam da su još na životu jer i ta "mala" sad već ima 18 god. i da joj sad dođem i tražim moje salvetice nazad
 
i ja sam nekad skupljala salvete i onda kad me to prošlo dala ih jednoj maloj rođakinji. sad bi ih tako rado nazad ali sumnjam da su još na životu jer i ta "mala" sad već ima 18 god. i da joj sad dođem i tražim moje salvetice nazadLOLLOLLOL .... mislila bi da sam prolupala.
hvala na ponudi, ali ne moraš mi slati ovu drugu. imam hrpu salveta za raditi ali tako malo vremena. a i vjerujem da ćeš je ti puno bolje iskoristiti. hvala još jednom! 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 08:54
super su kutijice....obadvije....svaka na svoj način Clap
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:23
kaća, dori-st, tinaw, iris, anastazija... hvala vam cure na pohvalama... motivacija je tu Big%20smile
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:30
Krasne su! Clap
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 08:19
kasne su ti ove sa japanskim motivima ....
smile141  za majstoricu
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 14:29
Japanske kutije su mi stvarno prekrasne!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.