Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 100>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 14:46
Ne znam Anči,to sam tako probala.Boja se bolje  drži nego da je nanosim direktno na staklo.Bojala sam se da će mi podloga kliziti po staklu.Ovako mi je ispalo odlično,bez problema.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ancii View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ancii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 14:55
Hvala ti!!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 15:57
ove dvije kutijice su u sivim tonovima,možda malo neuobičajeno,ali odmarala sam oči od boja
 
 
 
 
 
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 16:50
ajmeeeeee... kutije su ti tako fenomenalne... wowsmile94
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 17:01
mare-nostrum svaka cast na radovima! pregledala sam i one prethodne i stvarno su ti lijepi i prije svega jaaako uredni (a ja sam poznata velika cjepidlaka). No ovaj zadnji mi sa jako svidja!! Super mi je ta mačka! Vrlo jednostavno i originalno! Clap 
Macka je rukom crtana?
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 17:10
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Prekrasne kutijice. Genijelne. Tako jednostavno predivne.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 17:46

Mmmm...baš su interesantne i lijepe!! smile55

"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 19:59
Hvala vam drage moje na lijepim riječima i pusa svimasmile79
 
Sasha nije crtana rukom,mačka je moj prvi pokušaj printanja na rižin papir.A pojačala sam ju s nečim kao 3D ali se ne vidi na slici.Uglavnom, maca je ispupčena i prozirno sjajna (al sam ovo dobro opisala!!!)
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 00:22
prekrasne radove imaš! one vaze su me definitivno oborile! jako mi se sviđaju.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 00:54
Mare radovi su ti maštoviti i zanimljivi, kutije mi se dopadajuClap. Drago mi je da sam te upoznalasmile79 Vidimo se na kavicama
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 08:34
More hvala ti na lijepim riječima Tongue
Smrcko i meni je drago da sam konačno upoznala tebe i ostatak ekipe. TongueTongueTongue
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 14:30
Prekrasne kutije, pogotovo ona zimska idila. Fantastično!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 15:07
Hvala Anđelka smile78
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 16:51
uf, uf....kako prekrasne kutijice draga Mare smile39...ne znam koja mi je bolja....zimska idila je tako smirujuća i topla usprkos "hladnog" motiva, a mačka je predobra, duhovita, zanimljiv uzorak kojeg si fenomenalno uklopila u cjelinu na način manje je više....svaka čast draga Mare smile141smile141smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 16:53
kutijice su savršene Clap jooooj koja luda maca Big%20smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 17:27
Mare, evo me sve sam prelistala i odmah se zaljubila u vazice, prekrasne su, a one bočice na početku, super - imam takvih staklenik ako ti treba.
Ma prava si umjetnica - bit ćeš voditeljica i instruktorica za umjetnost - riječkog dijela foruma -katedra je tvojasmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 17:31
Primavera uvijek si tako rječita,puna pohvala i apsolutno me motiviraš da idem dalje Hug
Iris hvala ti,drago mi je da ti se sviđaju moje kutijice.A maca?Pogledaj ideje za printanje,prva strana.To si ti postavila i hvala ti jer maca izgleda baš,baš........SmileSmile
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 17:35
Triša draga smile79
A i katedru sam dobilasmile58!!!
 
Hvala Trišice a za bočice moram reći samo NE BACAJ,meni sve to treba
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 21:04
super su kutijice! obje. ali mačka mi je mrak! i vidi se 3D na macinom repu
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 01:26
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

uf, uf....kako prekrasne kutijice draga Mare smile39...ne znam koja mi je bolja....zimska idila je tako smirujuća i topla usprkos "hladnog" motiva, a mačka je predobra, duhovita, zanimljiv uzorak kojeg si fenomenalno uklopila u cjelinu na način manje je više....svaka čast draga Mare smile141smile141smile141
 
 
Potpisujem Primaveru...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.