Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj stan u cvjetnom odijelu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj stan u cvjetnom odijelu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 16>
Korisnik
Poruka
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 00:56
Jeste javljam ti se iz BiH.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 09:46
Drveni stolić jako jako lijep,odlična ideja,presladak!!!
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 09:52
Draga Maslina hvala na pohvalamaSmile
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 10:12
Jutro Mima 051,jos ispijam kavicu i ponovno sam sa tvojim radovima,i zamisljam da sam medu njima i uzivam.U njih sam se zaljubila jos na TV i gledajuci ih na forumu cinili su mi se poznati.Ideje,radovi,a o strpljenju i da ne pricam.Sve,DAJ PET.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 11:44
kratko ,jasno,svaka cast,uzivam u tvojim radovimsmile120
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 15:03
jooj sve je krasno, ali jastučić i lampica su mi baš onak po mom guštu!
ANĐELKA
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 16:43
Moj omiljeni motiv na tisuću načina i nikad "potrošen" lijepo, a posebno me zanima rad na tekstilu.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 19:09
i meni je stolić zapeo za oko......jako dobro izgleda,svježe i proljetno.......i boca mi je jako lijepa iako ju baš ne vidim najbolje ali mi se čini da si super sve poslagala na njoj........i naravno tvoja omiljena salveta izgleda jednako lijepo na abažuru s čipkomsmile71
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 11:49
Drage moje,Kika56,Sarita banana,Anđelka,Nada,Mare  nostrum :Hvala vam na interesu za moje radove,dok vam još nisam dojadila  uvijek istim salvetama.Pregledala sam sve moguće linkove,i sve mi je prekrasno ali ja se još uvijek ne mogu odvojiti od svojih omiljenih uzoraka.Onaj i meni prekrasan vintage stolić skoro je bio prebojan ,jer se nije sviđao curi kojoj sam ga radila,da bi me na kraju zvala i rekla da se u njega zaljubila.Eto što su ti ukusi.Nada rad na tekstilu je za mene favorit,tu se može prekrasno uklopiti salvete,ćipke satenske trake,mašne ja u tome specijalno uživam.Za to treba najviše vremena jer je tu uključeno i šivanje .Kika 56 tebi spec.pozdrav iz susjedstva za koga me vežu lijepe uspomene,ali iz neki h drugih vremena.A kad sam se već sijetila tih vremena,svim tetama salvetama,starijima i onim mlađim   čestitam dan žena.smile99


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 12:08
Love%20You Love%20You ....mmmmm, pravi je užitak ući u tvoju galeriju, oči se nagledaju divota, a duša napuni daškom vedrine ovih prekrasnih cvjetnih uzoraka... i makar preferiraš svoj omiljeni motiv, mene su ovaj put oduševile vješalice (ako dobro razaznajem) s motivom buketića ljubičica i predivna boca na prozoru... a decoupage koji radiš na platnu jednostavno zadivljuje, jer kol'ko god izgledalo jednostavno iz iskustva znam da baš i nije tako... stoga, moj naklon majstorice You%20Are%20The%20Woman
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 13:47
Draga  Primavera,teško je stići zaviriti u sve kutke ovog forumaTek sam se nedavno upoznala sa tvojom presilnom kreativnošću.Iz tvojih radova pršti energija ,a čini mi se i veliko životno veselje.Ne ću ovaj put izdvajati (osim možda one vitaminske kolekcije nakita),trebalo bi za to otvoriti poseban forum.Hvala ti na komplimentima,sada kada sam te malo bolje upoznala oni za mene imaju doista težinu i odgovornost za dalje.........
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 18:53
Mima, veliki pozdrav....ja dugo nisam bila na forumu iako redovito gledam sve vase radove...malo se bavim necim drugim al kad sam pregledala tvoj forum, nekoliko puta, vidjela sam srodnu dusu....volis shabby.... stan ti je prekrasan sve si lijepo dekupazirala i mislim da uzivas u uredenju...ak ti nije tesko pogledaj moju galeriju....mislim da ces vidjet slicnosti...i dobro dosla...mozda si me inspirirala da se ponovo vratim na forum i sa slikama.....tko zna....jos jednom...bravo za sve tvoje radove..meni su prekrasni..... 
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 21:50
Božice malo si me zatekla ,ja sam prilično nova na ovom forumu,gdje u zadnje vrijeme vlada što mi je drago prilična gužva.Trudim se pohvatati  sve što mogu a uz to još i puno raditi,pisati ,putovati.Ne znam,sad sam već lagano umorna ali vjerojatno ,ako mi i pomogneš naći ću te na nekoj stranici,i bolje upoznati,a onda ćemo se i više družiti.
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 09:10
Već dugo imam želju probati decoupage na tekstilu a kada vidim tvoje radove dodatno me inspiriraju......često iznova pregledam tvoje radove iako ih do do
anas nisam komentirala , ali bih vjerovatno uvijek napisala isto....čarobno
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 10:42
Andora ,drago mi je da si mi se javila,ako te bude  nešto konkretno interesiralo u vezi rada na tekstilu ja ću ti objasnitiSmile
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 12:08
ovo je prekrasno...kad s sjetim kako smo bakine stare ormare sa guštom polupai dođe mi da plačem......svaka čast....
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 11:55
Hvala što si posjetila moju galeriju,i ja plačem nad ormarima svoje none,sada radim na nekim tuđim ormarima.Nisam te još upoznala,ali hoću.
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 18:36
Nemam riječi.... Prekrasno.....
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 08:29
danci-ka,hvala što se zadržiš u mojoj galeriji da bi je pohvalilaSmile
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 20:26

























Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.