Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 16>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 11:26
ajd napokon da ne moram ništa teško raditi Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 18:01
Daj ženo više otvaraj temu se slikama hoću da vidim tvoj trud i cvjetićeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!
smile79
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 18:33
Kad ti ženo prošećeš čaršijom s fotoaparatom ja ću staviti slikice smile96!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 17:59
samo sam došla provjeriti jel još visi visuljak!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 18:17
Evo ovako, pošto još nemam prakse u postavljanju slikica (plavuša Embarrassed), još par dana neću otvarati temu u vrtovima ali ću ovdje probati staviti slike moje kako ju od milja zovem bauštelice da vidite da ipak neeeešto radim Wink!







Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 18:29
Znači ovako da pojasnim, ova druga i treća slikica su prije "velikih manevara" koje udružene snage mene i mm obavljaju a prva i ostale kako to sad u pol obavljenog posla izgleda.





Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 18:41
Ovo je dio koji još "krijem" od vas Wink



Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 18:42
A ovo su moji pokušaji pravljenja kamena o kojim sam pisala


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 18:52
ajme, koja "slonova pogača"! Bravo majstorice!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 18:52
Ivnaaaa, super. zadnje vrijeme tako površno sujedlujem na forumu da upće nisam znala da imaš svoju temu. Sorry!
Da nisam vidjela dvorište od bigmame gdje se spominje tvoja tema ....
Ovako: Ovo što skrivaš od nas je predivno! kamen je jako interesantno slagan, a ovaj dio sa bršljanom je - wow!
Ja sam danas slikala sve vrste bršljana koje mi rastu na dvorištu. Znam da je agresivan, ali meni je predivan.
Čekam rezultate izrade kamena pa me eto ponovo tu!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 18:54
zaboravih reći, onaj dio koji još kriješ od nas je predivan ovako suvremeno dizajniran, krasan "bazen". Jedva čekam da se zašareni cvijećem.
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 19:44
a vidim obuka je savladana, brano za učiteljicu i učenicu .....
inače lijepe fotke
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 21:53
ček malo...ja nigdje ne vidim tebe sa lopatom u ruci tako da ne znam jel da vjerujem da ti i TM to radite ili on radi, a ti dirigiraš smile195
no pa šalim se Wink
ovaj bazen, kako veli Sara, mi je baš zgodan, tko je zidao?
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 21:59
Ček, ček malo doći će i lopate(to sam htjela pokazati baš za tebe ali danas mi komp odbija daljnu suradnju Confused) na red a tko je radio i to će se vidjeti na slikama LOL, a bazen kak ste ga prozvale sam većinom(nećeš vjerovati Wink) zidala :ja Approve!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 23:06
ne vjerujem...ok,možda jesi ak je rađen prije nego si "sjela za komp"
Ma sve njen M radi,ništ joj ne vjerujteeeeeee
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 23:24
halo, stani malo, ti si zidala ovaj bazen?
Jel radiš kaj u fušu, imam jedan posel za tebe!
Napiši što je posađeno u tom dijelu!
lijepi pozdrav
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 08:47
Sarić, ti misliš da ja znam što sve ima gore posađeno ovak napamet LOL, pa ima bar jedno 15-tak spororastućih grmova (moš si mislit kak su spori, rastu kao ludi , ali to je bilo objašnjenje za mm da se složi s kupovinom Wink) a na drugom dijelu su većinom posađene lukovice, plan je da tu ide i dosta sjemena aliiii , ma fali mi mjesta za moje ambicije i planove Confused.Iscrpniji izvještaj bit će kad se vrijeme smiri i sve to poslikam izbliza.
I da, sve što je u dvorištu radimo ja i mm, nekad većinu ja a nekad on, onaj "sakriveni dio" sam glavni izvođač radova bila ja a on pomagač.A što reći , volim se igrati s mortom i kamenom Embarrassed
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 09:23
Konte, ovo je prvenstveno za tebe da se vidi koje mozak a tko šljaker operacije bauštela LOL




Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 09:30

Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 09:33
Lantana, ili bilo tko drugi molim vas riješite mi ovu enigmu, jel to što mi se primilo jest lantana ili nešto drugo ??? Moj ekspert (plavušica u duši nije baš ziher da je Wink) a ja bih taaaako voljela da je u pravu Embarrassed, jer imala bi ih onda ne jednu već tri Approve.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.