Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - flover - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


flover - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 18>
Korisnik
Poruka
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 21:26
ANAIDA,NIHO,TRIŠA-hvala puno na pohvalama i što šetate kroz moj vrtić.....smile78
MAESTRAL-iskreno neznam ime onom sitnom puzavcu koji cvate bijelo,a one krupne srebrne cvjetiće mi zovemo zečje uši...sory ne znam pravo ime...al potražit ću na netu....
A što se tiče ruže Double delight,moje su ruže na zapadnoj strani,tako da ih hvata popodnevo jako sunce,ali nisam primjetila da joj to smeta,jer stalno cvate....samo  zahtjeva svakodnevno zaljevanje,a mislim da im i ti srebrno-bijeli pokrivači tla drže vlagu preko dana...ružu sam zasadila jesenas i sada najbolje cvate,zadovoljna sam,uostalom slike govore sve o njoj...
Još jednom hvala na lijepim riječima...smile79
                                                                              SVIMA....
 
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 21:32
Flover,sve ti je prelijepo,ali ovo sam morala izdvojiti
 
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 21:42
ovi ogromni kaktusi sa tom ruza-cvijetovima su mi divni i vrti mi se u glavi kad ih gledam koliko su lijepi... što im radis da toliko cvijetaju. koliko trebaju biti stari da bi poceli cvjetati. Question
ja imam dva takav rozi i crveni ali mi nikad nisu cvijetali Unhappy
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 22:00

pa ja ove imam dosta dugo,iskreno ne znam koja je tajna njihova cvjetanja,preko zime su u hladnijem prostoru,i u proljeće ih iznosim van,ali pod krov,ne na otvoreno i vidiš kako su lijepi....a onaj mali bijeli sam kupila zimus u baumaxu i vidiš i on je prije par dana ocvao....bio je uskrsni,umjesto božičnog kaktusa....

"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 22:34
Snaći ćemo se već s imenima, važno da nam se sviđa! A moja Double delight je isto na zapadnoj strani, zalijevam je stalno, al bit će da je ovdje kod mene sunce ipak jače. Dat ću joj priliku da ojača godinu dana, pa ako se ne iskaže - selidba (na zasjenjenije mjesto)
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 22:36
Kaktusi su predivni, i takvog se bogatog cvijeta ne možeš dovoljno nagledati
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 22:42
Kaktus je naj
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 22:48
nisam se dosadjivala,naprotiv uzivala
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 21:47

smile79Monny,Maestral,Gricka,Gioiaa....drago mi je da vam se sviđaju slike mog cvijeća,a kaktusi mi nikad nisu bili ovako lijepi kao ove godine....kao da znaju da ću ih pokazati....

"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 22:11
evo mene malo ....s nekim slikicama.....
zanemarite nered na terasi
moj ljepotan ima i četiri i pet listića....
a mačuhice kao da su sad zasađene
bijela datura ima pup....
a bebe adami razvijaju listiće....
i moj krumpirko napreduje...
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 06:39
tebi sve cvate, pravi nick imaš u skladu s vrtomsmile106
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 07:05

Krasne boje krase tvoj vrt!

Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 22:23

pozdrav Mari i Natali.....drago mi je što ste prošetale kroz moj vrt...sad ču i ja u šetnju do vaših cvjetnih ljepota....

"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 22:26
Lijepo je kod tebe, šareno i veselo. Moj favorit je onaj divno rascvjetali kaktus ClapClap
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2011 u 00:39
dobro si rekla kao da znaju da moraju pozirati ali i sve ostalo cvijece je predivno ;)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2011 u 10:39
divno
Na vrh
alad View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 790
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 16:57
lijepo
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 20:45
smile113
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2011 u 22:02
lilie,alad,mony,moon............smile79  nađemo se u vašim raskošnim vrtovima ,u  šetnjici....smile199smile120i razgledavanju....
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2011 u 22:36
one šarene pelargonije su mi preeee slatke
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,221 sekundi.