Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Emilly
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Emilly

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 70>
Korisnik
Poruka
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 08:25
Pa malo adeniumi Smile

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 08:27
Arabicum

Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 08:28
 
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 08:28
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 08:30
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 09:21
prekrasni su smile64( da se pohvalim meni nikla dva, da kucnem u drvo da ih ne ureknem) smile78moram ih uslikat
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 09:45
Nagledala se ljepote uz jutarnju kavusmile78
Prekrasne dejice i adeniumiThumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 11:12
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

U tome i je stvar. Imaš premalo, hahaha
Ne znam kud bi ja stigla da titram oko svih svojih. Uostalom, ovako mi uvijek neka cvate Wink
Jagoda, evo upravo prebrojane 132 Embarrassed
Nisam normalna, znam... Ali ne mogu proći kraj neke koju nemam, a sve su tako lijepe... Moram početi izbjegavati vrtne centre LOL


Lantana hvala! Brassia je stvarno prekrasna, redovito cvate i dosta brzo raste. A kako tek miriši...

Hvala svima, drago mi je da vam se sviđaju smile79

Emilly mislim da nitko od nas nije bap "normalan" kad se radi o cvijeću...samo nastavi uživati u onom šta radiš jer ti ide smile141
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 11:15
Beobrazno od ljudi šta rade sa orhidejama da bi bile plaveAngry,ne znam za vas ali meni je to grozno..nek budu kakve jesu..
Emilly adenijumi su ti prekrasniHeart
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 20:08
Emilly,nisam vidjela kolika im je cjena,a danas sam vidjela u Baumaxu i plave dendrobiume...bez veze zašto ih farbaju...to nije to.
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 22:00
Ne znam zašto ih farbaju, izgledaju previše neprirodno takvi plavi...
Dendrobiume nisam vidjela, samo phalove.
Ja sam čak išla probati latice da vidim hoće li mi boja ostati na prstima, hahah

Mislim da to njima ne škodi zapravo. Možda to ide na foru kao sa hortenzijama. Ja sam kupila onaj prah, nasula okolo i hortenzija mi je bila plava iduću godinu.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 23:31
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Ne znam zašto ih farbaju, izgledaju previše neprirodno takvi plavi...
Dendrobiume nisam vidjela, samo phalove.
Ja sam čak išla probati latice da vidim hoće li mi boja ostati na prstima, hahah

Mislim da to njima ne škodi zapravo. Možda to ide na foru kao sa hortenzijama. Ja sam kupila onaj prah, nasula okolo i hortenzija mi je bila plava iduću godinu.

Ma možda im ni ne škodi,ali strašno je što sve ljudi rade da prodaju biljke ili da dospiju na tržišteAngryMeni se sviđaju dok imaju tu svijetloplavu, modru nijansu ali nije gušt to gledati kad znaš da je umjetno dobivenoConfused
Što se hortenzija tiče,one promjene boju sa reakcijom tla pa je,po meni,to malo drugačije..
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 12:08
Mislim da i phalovima nekako uštrcaju taj plavi pigment, ne farbaju listove direktno. Jedino što to potraje koju cvatnju i onda opet imaš bijeli...
A čuj, tko voli nek izvoli. Ja se više palim na tamne cvijetove i na točkice, ali takvih ima prirodnih Approve
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 12:19
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Mislim da i phalovima nekako uštrcaju taj plavi pigment, ne farbaju listove direktno. Jedino što to potraje koju cvatnju i onda opet imaš bijeli...A čuj, tko voli nek izvoli. Ja se više palim na tamne cvijetove i na točkice, ali takvih ima prirodnih [IMG]smileys/smiley14.gif" align="absmiddle" alt="Approve" />




I meni se dopadaju tamniji cvijetovi,konkretno tamnije nijanse,recimo tamno ljubicasta....mmm
Ali prirodno je prirodno i nek tako ostane,u tome mi je poanta.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 13:04
sta reci?kod tebe vlada savrsenstvo
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 13:10
wow predivno je kod tebe!
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 14:58
Prekrasni adenimui, bijeli je moj favorit smile120
život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 12:58
Emily pa gdje si ti bila do sada? Smile
 
I ovakvu ljepotu si ti skrivala od nas...
 
Prekrasne orhideje ali i adeniumi.Clap
 
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 13:00
Hvala smile79
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 13:08
Novi pikavci Tongue

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.