Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Detalji iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Detalji iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 39>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 09:11
Fenomenalno,Dadasmile94.I moj je clematis procvao,no nikako da ga uslikam(možda stignem danas)
još jednom,prekrasnooooosmile120
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 09:52
Prelijepo dada, divne slike.....Tongue
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 12:44
Ne znam bi li  više pohvalila ručicu radi cvijeća ili radi fotkica, ma BRAVO,stvarno sam uživala a jasno da mi je žuta perunika smile93
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 12:46
prekrasno
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 13:25
Slike su ti predivne. Imaš predivno cvijeće. smile120
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 17:30
Lijepo, lijepo, nema čega nema! A sve ljepše od ljepšega!
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 21:41
Prekrasne slike! smile141
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 20:52
Super slikice i vrt!!! Vrijedne ruke imaš!!! smile141
Dada, koja je biljka u pozadini žutih irisa? Takvo lišće me uvijek fascinira...
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 21:40
Dada, imas predivan vrt. Slike su fantasticne. Ovo nije zadnji puta da sam ih pregledala. Samo tako dalje, bravo, bravo.....smile106
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 22:08
Dada i ponovo . najbolja si!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 22:11
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:


Super slikice i vrt!!! Vrijedne ruke imaš!!! [IMG]smileys/emot25.gif" align="absmiddle" alt="smile141" />Dada, koja je biljka u pozadini žutih irisa? Takvo lišće me uvijek fascinira...


U međuvremenu sam saznala kako se zove biljka...

Aegopodium podagraria 'Variegata'
sedmolist

visina sa cvijetom: 30 cm
boja cvijeta: bijela
vrijeme cvatnje: V-VI
položaj: polusjena, sjena
stanište: pod drvećem, rub drveća
tlo: umjereno vlažno, obično vrtno tlo
namjena: pokrivač tla, za žardinjere, ispred i između grmova
gustoća sadnje (kom/m): 9-12
veličina posude: 9 cm, kvadratna

ostalo: jako se širi
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 13:33
Jučer sam malo švrljala po tržnici i "onako usput" kupila par biljčica...

gazanija




ne znam što je ovo




pelargonia




kupila sam dvije fuksije, a ono bijelo iza je malena hortenzija...



a ovo je prvi cvjetak na mom starom krumpirku




ne znam kako se ovo zove...to sam dobila nedavno




kreativni nered na mom balkonu




najdraži hobby uz cvijeće je čitanje časopisa Moj lijepi vrt, a tu je i opasni pas čuvar...ako se netko samo usudi približiti mojim časopisima, Rea će skočiti i polizati ga po licu

Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 16:20
Krumpirko je čudesan. Rea je slatkica, takvu lucaru imam i ja samo puno, puno manju.
Vidim i kod tebe presadnice traže mjesto pod suncem.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 16:26
dada28 mislim da je na drugoj slici odozgo  šeboj.Tu biljku na šestoj slici imam i ja.Isto neznam kako se zove.Inače cvijeće ti je super.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 19:49
Dada prekrasno! Onaj kreativni nered na balkonu samo je dokaz tvog rada! Ona biljčica što bijelo cvate je rožac ili cerastium. Sad je u cvatu i jako se brzo širi.
Za vrijednu dadusmile55
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 19:53
Prelijepo, dada!! Rea je stvarno kraljica....vrta.
Mislim isto kao nuna da je ono dupli šeboj, kako mi rečemo miholjice.
Ono drugo mi je jako poznato, često je u kamenjarima   -  možda stelaria  - nisam sigurna.......
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 19:55
Eto i riješenja za bijeli cvjetić, zapravo ga tražim za kupiti, ali ove godine nisu nabavili....
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 20:45
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Dada prekrasno! Onaj kreativni nered na balkonu samo je dokaz tvog rada! Ona biljčica što bijelo cvate je rožac ili cerastium. Sad je u cvatu i jako se brzo širi.
Za vrijednu dadu[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot112.gif" height="66" width="66" align="absmiddle" alt="smile55" />



Ah cure moje, što bih ja bez vas? Sad sam još nešto naučila. Hvala!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 20:55
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Krumpirko je čudesan. Rea je slatkica, takvu lucaru imam i ja samo puno, puno manju.
Vidim i kod tebe presadnice traže mjesto pod suncem.



Ups! Triša, što je to lucara?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 21:08
Prekrasno!!!!!
Bijeli cvjetić,koji si nedavno dobila,nemam poima kako se zove no dekorativan je.Jedino što mu umanjuje ljepotu je agresivnost.Do jeseni ti se bude proširio barem za 4-5puta i užasno ga se teško riješiti.Manči hoćeš gaEmbarrassed(naime,ja ga se ne mogu riješiti)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.