Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 39>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 12:18
Ma koje žuto,samo ti reci,bum ti rekla jel može biti negdje kod tebe ili ne
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 13:41
Dragička moja, mislila sam na sličice umjesto potpisa smile78
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 22:38
Stvarno sam smotanasmile42mislim da mi je vrijeme za spavanje.
No samo da velim da sam danas posadila još neke ljiljane(nisu aloeLOL) i posijala nešto sjemenja,ko zna možda i nikne.
I ništ puno nisam radila jer sam ukomirana sva a vani je neki vjetar puhao ko lud tak da me sad i glavurdara bolismile203
 
 
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 22:45
ajde sašice odmori...ima još dana...sve ćemo mi zasaditi :)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 23:13
hehehe,Iris al se tješimoLOLa opet nemamo mirasmile161
 
 
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 23:22
ko .. jel mi .... ma baš smo smirene smile198
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 11:27
Evo mene na pauzi. Danas je vani prekrasno,ne toplo nego vruće,sunčano,ma idealno. Malo sam očistili oko grmića ,sad se odmaram pa idem drugi dio očistiti.Onda moram susjede šokirati i upaliti kosilicu.Trebam poravnati travu da mogu dosijati.Ne znam kak ću to izvesti jer mi žao pokositi ljubičice koje rastu u travi i tratinčice.Ako treba to ću ručno,oko njihsmile198
Podnevni raport gotov,sad odoh dalje.....
 
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 20:01
Nadam se da su ljubičice preživjele.....svaka čast kaj paziš tak na njih!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 00:47
Evo me,živeeee!!! nisam pala s nogu od posla a ni susjedi me nisu u ludnicu spremili kad sam kositi počelasmile198.
Uglavnom,uredila sam malo oko grmića,pokosila travu i još prčkala par sati .E sad mogu dosijati travu.
Evo mogo pokošenog,nisam slikala prije košnje da vidite koliko je narasla trava.Mislim da se to vidi po svjetlozelenim djelovima,tu je bila poprilično visoka trava
 
sad idem sretna i umorna spavati......
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 04:25
a jesi vridna...svaka čast :)
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 13:03
Joj Shasha kak si šašava, pa kaj si morala sve u jednom danu napraviti, pa kaj buš sutra delala - moram te zezati jer sam tužna što cijeli tjedan baš ništa doma ne stignem napraviti, ni inače a kamoli ovaj mjesec smile78
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 15:29
Evo, ugledala sam ti nešto u vrtu što me jako zanima.
Ona žuta biljka:
1.Kako se zove
2.Može li se zapelcati
 
Prelijepa mi je a ne znam kako se zove???
 
smile93
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 16:58
Ja znam! To je forzicija, imaš članak o njoj na naslovnoj strani. Razmnožava se jako lako, zapikneš grančicu u zemlju i zalijevaš, ima velike šanse da uspije. 
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 17:09
Forzicija ti je predivna kao i citav vrt. svaka cast kako si to fino uredila.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 18:38
Proljeće,SilveK je sve rekla o tom žutom.(bum te zapisala za njuWink).
Joj,Dalmax,hvala no to je tako pusto sad.Jedva čekam da malo nešto procvate i razraste se.A travnjak budem tek počela raditi.Valjda će ljepše izgledati za mjesec-dva
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 18:45
Evo Franjica da te utješim,ništ nisam danas radila.Probala sam jedan dio zemlje maknuti i uštihati gdje ću sijati sve to sjeme što imam no ubi me vjetar i uvukla se u kuću.
Kako nisam vani ništa radila,tako sam u kući smišljala na šta da napišem naziv cvjeća koje ću vani sijati.Da mi kiša ne ispere  i sl. I onda MM veli,pa šta ne kupiš u ljekarni one špatule!!!!(smile71 Zlato mamino pametno) 12kn-100komada. E sad samo moram lakom proći po tome(naravno,kupila,napisala)pa će valjda izdržati sunce i vjetar.
To je sav moj rad bio danas.Sad sam umorna pa nebum ništ više radilasmile156
 
 
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 21:54
Ja sam se već preplašila da si ostala vani za sjeme smile96. Baš se TM dobro sjetio špatula ali ćemo se ovo ljeto ponašati ekološki osvješćeno - pa ćemo čuvati štapiće od sladoleda (jasno NJOFRA mi je najdraži) pa da vidiš kak bum označavala po svom travnjaku - mahovina, mahovina, mahovina, mahovina..... e našla sam tratinčica...mahovina......pa onda narcisa ala pampas trava.... smile96smile96smile96smile96
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 19:46
Evo me,umorne i sretne. U jutro je bilo neko šugavo vrijeme no popodne je zasjalo sunčeko i baš je bilo krasno za raditi.
E pa tak sam ja malo kopkala(treba mi neka gredica di ću svo to sjeme posijati) pa sam malo"krpala" tzv.travnjak(tamo di su mi krtice izrovale pa su s vremenom rupe nastale) pa sam posadila weigelu i philadelphus(to sam si kupila konačno)...I tako je došao i mrak.
Mislila sam da ću stići gladiole posaditi ali nisam.Ma ima još vremena
Odoh sad ganjati nešto o tom "philadelphusu",na slici izgleda predivno,samo da vidim još šta mu treba
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 21:54
Evo mene konačno natrag k vama. Shasha vrijeda si bila nema šta, dok mena nije bilo ti radiš , pa radiš - sve pohvale od mene.smile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 06:40
shasha kako se zove ova biljka sa rozim cvjetovima lijevo od "roštilja"...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.