Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 260>
Korisnik
Poruka
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 13:20
Flavia nije te dugo bilo, već smo se poželjeli tvojeg cvijeća..ova crvena bugenvilija je predivna..smile107
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 13:33
Fala, fala Stefkaja smile78....i ja sam se poželila vašeg cvijeća, a i vas! Evo sad listam po vašim vrtovima.....u ogromnom sam zaostatku!  Crvena bugica....znaš da sam joj se baš razveselila....svako malo ju pregledavam....a i stvarno je bila povoljna cijena!
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 14:03
Baš mi je drago da si se vratila zajedno sa svojim predivnim cvijećem.
Bome ti je bogat ulov,ona bugica je famozna ,a cijena nevjerojatno mala.
Morala bi i ja skočit do -Kalije- da si malo napunim baterije .
Jel je i drugo cvijeće na akciji ?
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 14:14
Ej Štefica....baš sam sad bila kod tebe u vrteku....malo smo se mimoišle....u Kaliji...nisam baš puno gledala...bugice su mi zapele za oko....bilo je tak crvenih i neke svjetlije roza u cvijetu i par njih bez cvijeta.....ja sam uzela crvenu, a uzela bi i bijelu ili žutu da je bilo. I onda uzmeš njihovu karticu na kasi i dobiješ još 10% popusta. Kupila sam i jagode mjesečarke po 16,99 i štapove od bambusa. Za veliki obilazak nisam baš imala vremena, ali bi se sigurno našlo još nekaj interesantnog! Svakak otiđi....i obavezno podnesi izvještaj! smile78
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 14:39
Flavia,pa gdje si ti svo ovo vrijeme?Nedostajale su tvoje sličice,prekrasnog cvjeća.Vidim pale su nove prinove a starije biljke odlično izgledaju.Sisi je predivna,impatinesi i sve ostalo..I ja sam kupila par pakovanja tulipana,ukrasnog luka i neki oxalis.Mislila sam da je rano i da samo ja kupujem lukovice u ljeto,sad vidim nisam jedina Odma mi je lakše...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 14:48
Ej Alisa Hug.....evo me...nešto mi je ove godine "upalilo" sa godišnjim odmorima...a internet je bio spor "ubi bože" pa se nisam niti "kopčala" na net dok sam bila na moru!. Znaš da sam se i ja sjetila tvojih "ružica" u kutijama koje si kupovala na proljeće....a mislim da nije prerano kupovati lukovice....ako ih kupiš za mjesec-dva...to će biti isto te pošiljke, samo puno manji izbor....bolje da onda stoje kod mene doma....dok ne bude vrijeme sadnje!
I još sam te htjela pitat za Trachicarpus fortunei.....znaš ona moja nedavno kupljena....dobro napreduje...ima nekoliko novih grana, ali sam primjetila da je nekoliko vanjskih grana malo požutilo....jel to normala da požute pa ih se treba odrezat...ili nešto krivo radim? Disapprove
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 15:00
Super,znači onda si se odmorila.U pravu si za jesenje lukovice,sad je dobar izbor na jesen će biti tanko
Ruže koje sam kupovala u proljeće sve su super,rastu i cvjetaju prvim cvijetićima,jedino one sisi i carles,nisu kao na slici.Iskreno nisam toliko razočarana jer im je boja intezivna i miris takodje.Malo sam pogrješila jer sam posadila visoke dalije blizu ruža,pa su gušile ruže ovo ljeto.To mi je škola za naredna ljeta..Što se tiče palme,ne bih ti znala odgovor,i ako se i meni to desilo,požutilo par listića i jedna cjela grana,donja.Ja sam to odrezala..
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 15:27
super si se ponovila,dok ugrabim vremena pogledam detaljno.... a na mojoj ruselji svi bijeli cvjetići i jedan CRVENI
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 15:36
Eej Hanić, pa kak to? To se nekaj "prevrglo"....baš super! Stavi slikicu te dvobojne na temu da vidimo! smile72
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 15:39
budem sutra,sad skoknem između kuhanja kave i sl. dok odu ovi moji...
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 17:10
baš imaš krasnih stvari..Thumbs%20Up
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 18:41
Originalno poslano od člana stefkaja stefkaja napisao:

Flavia nije te dugo bilo, već smo se poželjeli tvojeg cvijeća..ova crvena bugenvilija je predivna..smile107


.............E i ja se slažem u potpunosti ali čekaj i mene sad neće biti duže pa ćeš se i ti mene poželiti i moga cvijećaEmbarrassed
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 18:50

Duda...pozdrav tebi....drago mi je da ti se sviđaju moje biljkice....usput...bila sam jučer po vrtnim centrima....nisam vidjela nikakvih klematisa u ponudi.....ali sam mislila na tebe....Wink. Kako tvoji nedavno kupljeni klematisi? Jel se dobro drže?

Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 18:52
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Originalno poslano od člana stefkaja stefkaja napisao:

Flavia nije te dugo bilo, već smo se poželjeli tvojeg cvijeća..ova crvena bugenvilija je predivna..smile107


.............E i ja se slažem u potpunosti ali čekaj i mene sad neće biti duže pa ćeš se i ti mene poželiti i moga cvijećaEmbarrassed
 
A di si ti nama, draga Niho, krenula na jako dugo? ....sretan ti put i brzo se vrati sa svojim sličicama i biljčicama WinkBig%20smile
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 19:34
Ja ću kao i ti ali ja slikam i pripremam da imam i baš si nedostajala ---------Wink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:14
Kod tebe uvijek prekrasnog cvijeća a i novih biljčica, bugica je krasna.

Bila sam ovih dana kod mojih prijatelja, nabavili su sa Sicilije ili Sardinije, više neznam, bugice, male su i nemaju cvijeta, ali po etiketama su bijela, žuta, narančasta, sasvim svjetlo ružičasta i jedna šarenolisna, a izgleda da su ih prilično platili.
Ova tvoja je zaista bila po povoljnoj cijeni, jer je baš velika
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:41
Od pogleda na twister mi cure sline LOL Smile
S bugenvilijom si stvarno super prošla, baš je fenomenalna.Clap
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:44
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Duda...pozdrav tebi....drago mi je da ti se sviđaju moje biljkice....usput...bila sam jučer po vrtnim centrima....nisam vidjela nikakvih klematisa u ponudi.....ali sam mislila na tebe....Wink. Kako tvoji nedavno kupljeni klematisi? Jel se dobro drže?

hvala ti draga moja da misliš na mene ..k. sam presadila jer su počeli nešto biti kao klonuli..odma se je praktički povratio onaj pillou ali druga dva su sumnjiva..ali dobila sam 4 male reznice navodno multi blua i iznenađenje jedna je pustila u pauišcu listiće..znam da to nije možda znak da se zakorijenilo al se barem granćica nije posušila..baš sam sretna nadam se da ću je uspijeti ozeleniti i da će mi se oporaviti ovi drugi..
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 22:48
na prvim slikama najviše mi se sviđa ben a biljaka nema kakvih nema
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 23:32
Kao i uvijek predivno cvijeće kod tebe!!Baš ništa ne želim izdvajati jer je sve supač!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.