Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali bilogorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali bilogorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 165>
Korisnik
Poruka
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 11:08
Nespavam draga moja RS smile178 nego nadgledam šumu striborovu




Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 11:15
ja samo vama koji bilo što sijuckate želim da vam barem 80% toga uspije se održati, lijepo je gledati kad nova biljčica raste i poraste.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 14:33
Bravo Bromi, to je 100% klijavost Clap
život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 14:42
Drago mi je da su toliki niknuli, ali, što jest, jest - nabijaš mi komplekse Wink!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 15:01
TIJA - hvala na potpori Wink

LANTANA- nije 100% ali sam jako zadovoljnaLOL
LOL
HOYA- draga moja kakve komplekse niknut će i tvoji sigurna sam LOLThumbs%20Up
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 16:14
bravo za isklijane biljke,a ja mislila kak si siala lantane
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 19:49
bit će novosti, bravo BromiClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 09:17
Bromi stvarno si me sada natjerala, da odem nešto posijati, jer kad vidim ovo kod tebe, srce mi treperi  (valjda nije infarkt)
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 04:24
Evo me noćas u sitne sate kod tebe u posjeti.Pregledala sam veći dio tvojih stranica i našla puno lijepih i zanimljivih biljaka.Moram pohvaliti prekrasne orhideje, ciklame, amarilise, novu biljku ...dubium, sobni javor i posebno rasadnik adeniuma.Kako su lijepe bebe baš ih je užitak gledati...Vidijela sam na jednoj slici da imaš i odrasli ademium. Morati ćemo razmjenjivati iskustva u njihovom uzgoju...Pronašla sam na FACEBOOK-u puno lzanimljivih linkova o njima....Ako si i ti na facu poslati ću ti ako želiš...Moj adenium uglavnom je bez lišća, ali ima 3 mahune (jedna mu se slomila jer su jako velike i nezgrapne) i počeli su mu rasti bočni izdanci...Samo da krene toplina i sunce on će živnuti...Nisam zapamtila koje je boje tvoj adenium, ali ću prelistati ranije stranice.Ako su nam različiti možemo razmjeniti reznice, a nadam se da će od mojeg biti i sjemena...smile78
sutra je novi dan
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 09:58
Mari5510 - hvala na posjti nisam još sijala lantane čekam da otopli samo adeniume smile78

Lora - smile78

Jagoda - zahvaljujem na posjeti  žao mi je što te nisam dočekala sa kavicom smile78Odrasli adenium je iste boje kao tvoj i Flavijin isto tako je bez listova mada je krenuo sa tjeranjem novih izgleda da im je krenula vegetacija...moj nema sjemene čahure....

za sada imam 30 tak mladih adeniuma i ja učim ali ako te nešto zanima slobodno pitaj...drago mi je da se širi krug ljubitelja adeniuma
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 10:02
TRIŠA ako je mečava kao kod mene odgodi malo sijanje, nadam se da ti je sa srcem sve u redu smile79
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 14:18
Bravo za šumu striborovi!!! Kod mene je s adeniumima nažalost neće biti, ali kaj buš, bum dolazila pasti oči k tebiSmile
Budi promjena koju želiš vidjeti.
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 20:39
Cijeli dan šmrcam, kišem, hladno mi je. Pa sam  došla ovdje da se ugrijem. Gledala sam slike na prvim stranicama i odmah mi lakše.

Na vrh
kockavica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kockavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 22:02
dobro su krenuli adeniumi, probijaju se i niču na sve strane... bravosmile78
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 22:10
Prava šuma adenijuma. I cvjetić božićnog kaktusa je predivan
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 22:22
drage moje svima jedna velika smile79a tebi smrcko posebna smile78i dobro nam se vratila...pust je forum bez tebe
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 00:05
smiley1645.gifHvala Bromice, ma tko bi bez vas mogao dugosmile79
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 08:40
Da šuma striborova!LOL Baš si duhovita!
Imat ćemo što gledati uskoro!Big%20smile
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 09:17
Bromi, navratih da vidim kako je u šumi Striborovoj.
Lijepi pozdrav
                                
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 10:14
ali to nije sve dobila sam i cameliju Chandlers Elegance
hvala još jednom  smile79


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 165>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.